mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczytaj swój post. Same negatywy na temat Barcelony, ani jednego dobrego słowa. Z kolei o Realu same superlatywy i zero błędów, których parę by się znalazło :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
Jak już tak wypominasz, to napisz, że karny dla Portugalii po faulu Nacho, nie bądź hipokrytą:)
0
#metoo :D
5
Odcięło mu prąd hahaha;)
0
No i to wystarczy, spowodował jego upadek.
6
Ewidentny karny.
0
Zgadza się.
1
Tak.
2
Na wstępie chciałbym Ci powiedzieć że poprawnie interpretuje semantykę pytań, ale ignoruję ich istotę. Wracając do pytania- wiemy.
A na serio to Fortuna daje radę
0
Ah te kobiety..
Wczoraj nasze siatkarki pewnie pokonały Rosjanki, aby dziś przegrać ze słabą Dominikaną
12
"Moi kibice, moja drużyna, MÓJ DOM" - AG.
Ja bym się wstydził tak mówić po takiej szopce. Gość chciał ugrać jak najwięcej, co mu się udało, a teraz gada takie pierdoły. Mam nadzieję, że prawdziwych kibiców Atletico tym nie omami i potraktują go tak, jak on ich.
0
Swoje na tym ugrał:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Familiada, pytanie:
- wymień imię żeńskie, w którym ukryła się "sława"
I babka odpowiedziała Fiona \o/
A w finale pytanie co kasujemy, a babka: " kogoś"
0
Jest cytat ale z trochę innej wypowiedzi, " jestem przekonany że AG zdąży podjąć decyzję."
0
Oglądaliśmy juz, ale dzięki:)
0
Mówił. Dał czas do 10 bo nie chce aby jego piłkarze myśleli o innych rzeczach. Mają się skupić tylko na mundialu
1
Kwiaty już kupione, do tego w cukierni jej ulubione ciastko kupię i mam takie małe świeczki 25 które włożę i odpalę;) no i chciałem jakiś film
0
Mecz o 18, ja w robocie do 19 a ona na fitnessie, później jeszcze jej kuzynka wpada z dzieckiem na chwilę. Więc jakiś film tak od 21 jak ta lala:)
7
To już wiesz jak się nie ubierać:)
0
Przed meczem Francji. Ale trener Francji dał mu czas do 10 czerwca a dziś już 12..
0
Narzeczona dziś kończy 25 lat, polećcie jakiś fajny film na wieczór. Może jest jakiś film właśnie związany z 25 urodzinami?
0
Buenos Aires:).
1
Ale z Was śmieszki, bez kitu :)
1
Bundesliga w pierwszej 10, 8 z Bayernu :)
61
- Gdyby kobiety rządziły światem, to nie było by wojen.
- Zgadza się, bo wojna wymaga strategii i logicznego myślenia.
Zasłyszane gdzieś w radio:)
3
Paweł Dawidowicz podobnie jak przed dwoma laty, w szerokiej kadrze był, ale na główną imprezę się nie załapał.
0
Nie ma wątpliwości, że to ogromna strata dla kadry, ale ten sezon Glik miał dużo słabszy niż poprzedni. Nie był w optymalnej formie.
Jest Pazdan, Cionek, Bednarek, Kamiński, zobaczymy co Adam wymyśli.
Nie mniej jednak, Glik to twardziel i na bank zagra na mundialu
15
Nie piwo, setkę walnij. Albo się przyjmie i będzie dobrze, albo oddasz i też będzie dobrze.