0

Przeczytaj swój post. Same negatywy na temat Barcelony, ani jednego dobrego słowa. Z kolei o Realu same superlatywy i zero błędów, których parę by się znalazło :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

Jak już tak wypominasz, to napisz, że karny dla Portugalii po faulu Nacho, nie bądź hipokrytą:)

0

#metoo :D

5

Odcięło mu prąd hahaha;)

0

No i to wystarczy, spowodował jego upadek.

6

Ewidentny karny.

0

Zgadza się.

1

Tak.

2

Na wstępie chciałbym Ci powiedzieć że poprawnie interpretuje semantykę pytań, ale ignoruję ich istotę. Wracając do pytania- wiemy.

A na serio to Fortuna daje radę

0

Ah te kobiety..
Wczoraj nasze siatkarki pewnie pokonały Rosjanki, aby dziś przegrać ze słabą Dominikaną

12

"Moi kibice, moja drużyna, MÓJ DOM" - AG.
Ja bym się wstydził tak mówić po takiej szopce. Gość chciał ugrać jak najwięcej, co mu się udało, a teraz gada takie pierdoły. Mam nadzieję, że prawdziwych kibiców Atletico tym nie omami i potraktują go tak, jak on ich.

0

Swoje na tym ugrał:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Familiada, pytanie:

- wymień imię żeńskie, w którym ukryła się "sława"

I babka odpowiedziała Fiona \o/

A w finale pytanie co kasujemy, a babka: " kogoś"

0

Jest cytat ale z trochę innej wypowiedzi, " jestem przekonany że AG zdąży podjąć decyzję."

0

Oglądaliśmy juz, ale dzięki:)

0

Mówił. Dał czas do 10 bo nie chce aby jego piłkarze myśleli o innych rzeczach. Mają się skupić tylko na mundialu

1

Kwiaty już kupione, do tego w cukierni jej ulubione ciastko kupię i mam takie małe świeczki 25 które włożę i odpalę;) no i chciałem jakiś film

0

Mecz o 18, ja w robocie do 19 a ona na fitnessie, później jeszcze jej kuzynka wpada z dzieckiem na chwilę. Więc jakiś film tak od 21 jak ta lala:)

7

To już wiesz jak się nie ubierać:)

0

Przed meczem Francji. Ale trener Francji dał mu czas do 10 czerwca a dziś już 12..

0

Narzeczona dziś kończy 25 lat, polećcie jakiś fajny film na wieczór. Może jest jakiś film właśnie związany z 25 urodzinami?

0

Buenos Aires:).

1

Ale z Was śmieszki, bez kitu :)

1

Bundesliga w pierwszej 10, 8 z Bayernu :)

61

- Gdyby kobiety rządziły światem, to nie było by wojen.
- Zgadza się, bo wojna wymaga strategii i logicznego myślenia.
Zasłyszane gdzieś w radio:)

3

Paweł Dawidowicz podobnie jak przed dwoma laty, w szerokiej kadrze był, ale na główną imprezę się nie załapał.

0

Nie ma wątpliwości, że to ogromna strata dla kadry, ale ten sezon Glik miał dużo słabszy niż poprzedni. Nie był w optymalnej formie.
Jest Pazdan, Cionek, Bednarek, Kamiński, zobaczymy co Adam wymyśli.
Nie mniej jednak, Glik to twardziel i na bank zagra na mundialu

15

Nie piwo, setkę walnij. Albo się przyjmie i będzie dobrze, albo oddasz i też będzie dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?