mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę o wypełnienie ankiety do pracy
Ankieta to konkretnego przedsiębiorstwa, ale wyniki są mało istotne, dlatego możecie bazować na własnym doświadczeniu
bardzo krótka, 3 minuty myślę i po robocie
Dziękuję z góry
https://goo.gl/forms/UlZg3lQv6bGWwtdv2
1
Podobno w 2020 roku finał ligi europejskiej w Gdańsku!
3
Płacz ze śmiechu:)
2
Kolego, tam się coś zakorkowalo:)
3
http://sportowememy.pl/img/5178/taka-bylaby-najtrafniejsza-odpowiedz-jamesa-na-to-pytanie/?page=
z dystansem :D
0
Nie wydaje mi się, żebym kogoś obraził. Logiczne o co chodziło.
No, ale jednak jeśli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam.
0
Z gustem ( muzycznym w tym przypadku) jest jak z ch**em, każdy ma inny:)
1
Oba:).
15
Ciekaw jestem tylko gdzie on te asysty zarejestrował:)
Jakoś razi mnie to słowo, zawsze się mówiło, że zanotował asystę:)
2
50 dni do mundialu! :)
9
Wiele dyskusji na temat, kto zastąpi dwójkę, która ostatnio zdominowała piłkę nożną. Przed sezonem zgodnie wszyscy mówili, że Neymar, głosy, że Mbappe będzie za parę lat najlepszy. Do tego grona dodawano Dembele. Można jeszcze dodać Jesusa, De Bruyne, itd. a tu praktycznie z nikąd pojawia się mały Egipcjanin, który robi takie rzeczy, że aż człowiek łapie się za głowę.
Gość ma taki spokój, ostatnie jego brami przeciwko City, czy ta wczorajsza, to idealnie obrazuje, półfinał LM a gość gra, jakby to był jego 15 taki mecz w karierze. I to nie jest przebłysk, sezon, po którym zniknie. Nie przypadkowo jest królem strzelców PL a w LM ciągnie Liverpool, z 10 bramkami na koncie.
0
Ciekawe czy przy wyniku np. 0-0 to by tak pewnie gwizdnął tego karnego :D
nie mówię, że nie było, ale presja była mniejsza i w takich chwilach łatwiej pokazać na wapno;p
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie ktoś jej coś o Tobie powiedział :D może z zazdrości ;p
1
Dzisiaj wiele mówi się, że 5 lata temu Lewy strzelił 4 bramki przeciwko Realowi.
Niestety dla nas, dziś też 6 rocznica, kiedy to Torres, pogrzebał nasze nadzieje, na awans do finału LM bramką na 2-2
1
https://www.facebook.com/ligabedzieciekawsza/photos/a.381409215382214.1073741828.381367692053033/798567930333005/?type=3&theater
0
No ale chodzi o sposób wypowiedzi i słownictwo, to że zarabia no to nic złego, ale jak Go potraktował to drugie.
0
podrzuć link do dyskusji na priv :D
0
Czemu nie będzie? Jeśli Real odpadnie, to Bayern ma szansę na tryplet, dodatkowo, któryś z graczy Bayernu wygra mundial i kandydat jest. Mimo to Ronaldo i tak będzie w pierwszej trójce
0
No, jest chemia między nimi, ale czasami aż irytuje to szukanie przez Albę na siłę Messiego w polu karbym. Tym bardziej, że niejednokrotnie inny zawodnik Barcelony był co najmniej o 23% lepiej ustawiony
1
Znajdź sobie jakieś zajęcie, to od razu szybciej Ci czas popłynie.
Ja też np w pracy co godzinę robię serię pompek, parę podciągnięć na drążku i wyciskanie kettla. O wiele szybciej płynie czas od seryjki do seryjki:)
0
Dodatkowo bezpośredni pojedynek na remis, 1-1. Bilans bramkowy lepszy ma Juve, więc tak jakby mają 2 oczka przewagi. No chyba, że coś innego jest brane pod uwagę w przypadku takiej samej liczy pkt i bezpośredniego pojedynku
25
Jedna z szatni na MŚ w Rosji
https://www.facebook.com/FangolPl/posts/774652782658341
4
Pan Piłkarz Iniesta. Klasa!
https://www.facebook.com/FangolPl/posts/774618725995080
0
Wiadomo, wczoraj Milan przegrał że zdegradowanym już Benevento, ale i Juventus ostatnio zaliczył wpadkę remisując. No ale teoretycznie Napoli będzie miało łatwiej.
Chociaż czasami im łatwiej, tym trudniej:)
2
Jeżeli Napoli dzisiaj wygra ( w co osobiście mocno wątpię, ale życzę im tego), to doskoczy do Juve na 1 pkt. Do końca rozgrywek zostaną 4 kolejki, a terminarz będzie po stronie Napoli. Juventus czekają jeszcze wyjazdowe mecze z Interem i Romą.
2
To doskonale pokazuje jaki to skromny chłopak jest :D
0
Poza tym, co Ty pierniczysz, mówiąc, że każda bramka niesłusznie uznana jest kluczowa? Jakby wczoraj 5 bramka padła np ze spalonego, to byłaby to kluczowa sytuacja całego spotkania? Zastanów się trochę..
0
Jak niesłusznie? Karny był mocno naciągany, ale piłkarz PSG dał jakieś tam powody by go gwizdnąć. Ja bym tego nie gwizdnął osobiście.
Mi bardziej chodzi o to, że mieli jeszcze 135 minut, by dowalić Realowi, ale Emery wolał ściągać napastników i bronić wyniku.