mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico w swoim stylu rozniesie dzisiaj Marsylię 1-0
1
A ja nie mam żadnego żalu, dla mnie najważniejsze było mistrzostwo, szkoda rekordu, ale wolę wygrywać trofea niż nic nie dające rekordy.
To napisałem dla beki.
21
Sarkazm.
37
Mam nadzieję, że dzisiaj zagramy w najsilniejszym składzie i dopiszemy kolejne bardzo ważne 3 punkty.
1
Tam też Ronaldinho zagrał niezłego no look passa na 20-25 metrów :)
1
Skrót meczu Mamelodi Sundowns - FC Barcelona:
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10156797919434305/
Ronaldinho < 3
39
Już jest Twoja, nie spier*** tego! :)
21
Nosacz Janusz na dziś:)
https://zapodaj.net/e6ab58a39ea0a.jpg.html
4
Ooooo, widzę kolega jednak na trening nie poszedł, kara za tą 1 z matmy?:)
0
Wątpię
Barcelona B nadal walczy o utrzymanie
0
Cała drużyna podobno leci, po treningu.
1
My już z kumplami kombinujemy, żeby jakiś telewizor w pracy zamontować i oglądać ile się da:)
0
Nad Bednarkiem bym się zastanowił.
Co do pomocników, to chyba masz rację, mają już większe doświadczenie, które na takich turniejach odgrywa bardzo ważną rolę.
Kownas za Wilczka, ale z tym Jedzą to poleciales:)
4
Mnie Wilczek w ogóle nie przekonuje. Nie kojarzę jego dobrego meczu w reprezentacji.
3
Szanuję decyzję i to, że trzyma się tego, żeby nigdy nie zagrać przeciwko ukochanemu klubowi, który dał mu wszystko. Mimo to, jak przypomnę sobie jak zagrał w finale CdR to nie rozumiem tej decyzji, bo nawet w tym wieku daje o wiele więcej niż inni.
0
To też nieźle.
Chodzi mi o to, co sobie myśli rodzina, wiem, że hospicjum to już ostatni etap, że to tylko próba ukojenia bólu, ale mimo wszystko, jedziesz tam i widzisz taką reklamę
2
Jechalem ostatnio koło hospicjum i tuż przed wielka reklama zakładu pogrzebowego "Bóg tak chciał"
Trochę niezręcznie
2
Przyjdź i powiedz:
- mamo, dostałem dzisiaj jedynkę z historii, matematyki, polskiego i angielskiego
- cooooo? Nie idziesz na trening!
- mamo żartowałem, tylko z matmy
:)
0
Nie wiem czy to o to chodzi, ale poszukaj w ustawieniach kontrolera, może masz dodawanie gazu pod inny klawisz czy coś w tym stylu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i to jestem w stanie zrozumieć, chociaż Atletico składało jakieś donosy na Barcelonę, ale jak się dogadają to spoko.
Ale skąd typek bierze takie info, że po dobrych mistrzostwach klauzula wzrośnie to nie wiem;)
0
Na Fejsie STS wrzucił post, że Barcelona wpłaci 120 a nie 100( tyle ile w klauzuli) mln euro za AG. ( Nie wiem skąd mieli to info). A w komentarzu truskawka na torcie:
https://zapodaj.net/fa666225edfd0.png.html
Skąd oni to biorą?
68
Do you speak english? Yes, i don't.
0
Masakra. Kładłem się spać, to wszystko było ok. Rano wstaje i czuję się fatalnie, kręci się w głowie i mdłości. Jakbym bym coś wypił. Bez sensu
1
Nie wow, bo chciałeś być smieszny, ale zapomniałeś o jednym małym szczególe :)
1
Pewnie by tak było, ale Valverde już go nie może wpuścić:(
8
Nie mamy już zmiany mistrzuniu
0
Nie?
23
Nie osobom, tylko redakcji. Zwróć uwagę, że użytkownicy dali mu ocenę 7.0
0
Moje miasto budzi się.