2

@krisu099 Messi 3 razy tracił piłkę ale o tym już nikt nie mówi

29

Dembele pokaż im dzisiaj

7

Za Griza dałbym Dembele chociażby po to żeby sprawdzić jak zagra ta trójka

0

Przez tego koronaświrusa zaraz znowu mecze odwołają :/

0

Co za problem Dest na prawej stronie a Emerson za Albę który będzie potrzebował zmiennika

26

Jeszcze walczy gnój

10

Niech sprzedadzą Antka bo i tak nie ma z niego korzysci w ataku a od Dembele niech się trzymają z daleka, mieli go odbudowac a gość siedzi na ławie, to samo Brait

44

Co mi się podoba w Koemanie, że nie owija w bawełnę mówi prawdę, Valverde to mówił zawsze ze jesteśmy dobrze przygotowani byliśmy lepsi ale sędziowie albo murawa była zła albo nie sprzyjał nam los itd. Myślę że z tym trenerem odzyskamy dawną a nawet lepsza Barce

1

Może w następny meczu Dembele wejdzie od początku za Antka, bo on naprawdę wygląda słabo w ofensywie.

1

@MSN100911 dokładnie tak a dla przypomnienia Sevilla to nie jest drużyna z dolnej pułki wręcz przeciwnie, jest bardzo solidna i poukładana więc wymagać ze Barca strzeli jej 5 bramek to absurd, Bayern męczył się z nimi 90 min, Bayern który nam strzelił 8 bramek.

4

Przypomnę tylko że Bayern który nam wlał 8:2 z Sevillą męczył się 90 min, więc mecz solidny w wykonaniu obu drużyn, zabrakło szczęścia w kilku sytuacjach bo takie były, nie można powiedzieć że Barca grała do tyłu i nie stwarzała sobie sytuacji, zabrakło wykończenia. Także idziemy dalej VeB

0

Będą musieli uważać na Ocamposa, bo gość robi różnicę w ataku Sevilli

14

Dziękuję Koeman że robisz znów zespół z tego syfu jaki zastałeś

0

Wartość Grizmana to z 20 mln, jak przez tyle czasu nie można się w pasować do gry i pokazywać to co umiał robić w Athleti

1

Może ten Busi to dzisiaj ostatni egzamin zdaje, jak nie zda a mysle że nie zda to już nie będzie w podstawie

9

@MESSIah16 Pep z niego zrobi Thiago

14

To już lepiej kupić Depaya niż Garcię, bo za rok by przyszedł za darmo a obrońców mamy póki co, bo jest Araujo jest Umtiti są jeszcze gracze rezerw, wiec moim zdaniem Depay jest bardziej potrzebny

1

@liberoFCB i jeszcze Sergio i Busquets :D

0

@slayer nie zgodzę się bo w kilku akcjach Leo wrócił po piłkę, może nie robi tego tak często jak by się chciało ale jednak, no i nie można zapominać ze on już nie ma 20 lat, sam trener mówił że Messi ma zostawać z przodu

0

@Pele1991 i to lepiej od busa :D bo ten to wgl dziś jest cieniem samego siebie

0

@Barca_Big_Moment dokładnie nie mam pojęcia jak on przez 2 sezony nie może sobie miejsca znaleźć, tym bardziej że już gra na swojej pozycji

0

Już myślałem że busi z golem :D

1

W końcu nie zasypiam przed tv oby tak grali bo progres poszedł w górę i to mocno

1

Ansu sprawia że coraz mniej tęsknię za Neymarem i Suarezem

0

Busi stracił już inteligencję boiskowa chwilę temu leciał Roberto sam prawa strona i ten zamiast mu zagrać a widział go to oddał piłkę do couthinio

0

Jak to mówił Emery, zobaczymy ta nowa Barcelonę hmm to proszę patrz

7

Mam nadzieję że busquets straci miejsce w podstawowym składzie bo to co on robi to tragedia

0

@Isso89 też jestem tego zdania, lepiej mieć go na ławce bo zawsze mógłby wejść 70 min i coś zrobić tak jak to pokazał teraz

0

@MontelQ hmm 3 podania i strzał raczej nic nad czym można się zachwycać

0

@Isso89 na cały mecz się nie nadaje to na pewno, teraz było widać jak schodził z boiska że płuca zaraz wypluje a zrobił może z 3/4 rajdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?