Nie wierzę w te zwolnenia piłkarzy Suarez zostanie bo to przyjaciel Messiego, więc pewnie Messi już mu powiedział że nie ma się czego bać. Odejdzie z 2-3 piłkarzy i tak się skończy ta rewolucja, a Bartek potem powie ze teraz mamy kadrę żeby wygrać wszystko to świetni piłkarze no i przecież jesteśmy Barceloną. I tak to widzę, już za dużo razy miały być rewolucję miały być wielkie zmiany, obietnice i deklaracje piłkarzy i jeszcze długo Barca nie zdobędzie LM jeśli nie zbudują drużyny.
Z kim byśmy nie zagrałi to dostalibyśmy w dupsko, to jak grają teraz drużyny, gdzie jest młodość polot i chęci do zwycięstwa to jest coś pięknego. Barcelono obudź się i wejdź na swój tor
Na początku meczu oglądałem Ter Stegena i gdy kamera go pokazała był strasznie zdenerwowany i niespokojny, myślę że stres i demony z przeszłości sprawiły u niego niepokuj, zobaczcie sami na sam początek meczu zanim sędzi zagwizdał pierwszy raz. I to właśnie jego i de jong-a i troszkę Alby mi szkoda widać że im zależało de jong robił co mógł ale co z tego jak nie miał komu podać, tu nie ma żadnego stylu. Liczę że przyjdzie tu ktoś kto skończy z tym durnym stylem Barcelony który każdy już zna, a przyjdzie ktoś kto powie ze od dziś zapierd... skończyły się wakacje Piqe, Semedo, roberto, busi, vidal, rakitic, Suarez wam już dziękujemy. Trzeba nam kogoś takiego, ale to już bliżej niż dalej VeB
Szare Athleti??? A Real to był tak brązowy jak kupa jak grali z city ale najlepiej pisać o rywalu zza między że był szary, nie zgodzę się z tym bo wyglądali bardzo dobrze zabrakło szczęścia oby dziś Barca pokazała Madrytowi jak się wygrywa :D
Każdy pisze ze zmiany były słabe wczoraj i że druga połowa to dno, a ja jednak uważam że to było dobre posunięcie. Barcelona miała mecz pod kontrolą, choć Napoli miało dużo okazji w drugiej połowie to utrzymaliśmy wynik bez jakiegoś wielkiego wysiłku. A jak wiemy w pt będzie taki rywal że wysiłek będzie wymagany przez 90 min, dlatego myślę że to było dobre posunięcie żeby nie wystawiać więcej zmian w obawie o kontuzje czy głupie kartki w meczu w którym wszystko już było przesadzone tak na dobrą sprawę
20
Nie wierzę w te zwolnenia piłkarzy Suarez zostanie bo to przyjaciel Messiego, więc pewnie Messi już mu powiedział że nie ma się czego bać. Odejdzie z 2-3 piłkarzy i tak się skończy ta rewolucja, a Bartek potem powie ze teraz mamy kadrę żeby wygrać wszystko to świetni piłkarze no i przecież jesteśmy Barceloną. I tak to widzę, już za dużo razy miały być rewolucję miały być wielkie zmiany, obietnice i deklaracje piłkarzy i jeszcze długo Barca nie zdobędzie LM jeśli nie zbudują drużyny.
0
@kamil9040 piesze to od dwóch lat że to już się nie sprawdza bo piłkarze umieją sobie poradzić z taką gra, teraz trzeba grać szybką i ofensywna gre
1
Z kim byśmy nie zagrałi to dostalibyśmy w dupsko, to jak grają teraz drużyny, gdzie jest młodość polot i chęci do zwycięstwa to jest coś pięknego. Barcelono obudź się i wejdź na swój tor
0
@kaamil1910 gdzie przeczytałeś że kogoś wyzywam od durni że mnie wyzywasz? Mamy odmienne zdania więc nie musisz wyzywać, trochę kultury
2
Na początku meczu oglądałem Ter Stegena i gdy kamera go pokazała był strasznie zdenerwowany i niespokojny, myślę że stres i demony z przeszłości sprawiły u niego niepokuj, zobaczcie sami na sam początek meczu zanim sędzi zagwizdał pierwszy raz. I to właśnie jego i de jong-a i troszkę Alby mi szkoda widać że im zależało de jong robił co mógł ale co z tego jak nie miał komu podać, tu nie ma żadnego stylu. Liczę że przyjdzie tu ktoś kto skończy z tym durnym stylem Barcelony który każdy już zna, a przyjdzie ktoś kto powie ze od dziś zapierd... skończyły się wakacje Piqe, Semedo, roberto, busi, vidal, rakitic, Suarez wam już dziękujemy. Trzeba nam kogoś takiego, ale to już bliżej niż dalej VeB
4
Cou dziękujemy ci
1
I to piękne ujęcie na ławkę rezerwowych która czeka by dostać szanse
0
Pisałem że 7:2 będzie mówiłem żal
4
Ogólnie na rynku pracy jest taka teza "jak Ci się nie chce pracować to się zwolnij" także panowie piłkarze z Barcy skocznczcie już swoje kadencje
4
Kiedyś to my tak graliśmy, i powiem wam że jest mi smutno po prostu smutno że tak wielki klub staje się Milanem
0
Haha ledwo się zaczęło a oni już podają do Bayernu :d
1
Spoko zaraz młody pjanic przyjdzie
0
Suarez jak duszy a jak wygląda Lewy brak słów
2
Ma Fatiego ma Rikiego Dembele Grizmana to nie wali te swoje stare a zresztą....
2
Trzeba było przegrać z Napoli mniejszy wstyd by był
1
Ter ma blisko albę żeby mu pdac to wali te piłki do Bayernu ;/
1
@Skila_nie_kupisz też nie wiem gość biega jakby z workiem kartofli na plecach, ale może zamknie nam dziś usta
0
Niech oni się skupia bo te piły na pałe to aż bolą
0
Wtf :D dobra zaczynamy od biwa
2
Busquets ty debilu
0
Oby dostał chociaż 15 min w końcówce meczu bo przyda się nam jego talent i szybkość
1
Szare Athleti??? A Real to był tak brązowy jak kupa jak grali z city ale najlepiej pisać o rywalu zza między że był szary, nie zgodzę się z tym bo wyglądali bardzo dobrze zabrakło szczęścia oby dziś Barca pokazała Madrytowi jak się wygrywa :D
0
Czyżby niemiecki finał :D
0
@Mat_Cat bo ile można czekać na ofertę z Barcelony
0
W Lipsku podoba mi się to że tam każdy daje z siebie wszystko i są fajnie zgrani, u nas ewidentnie tego brakuje
8
W pt będzie tak "Niemiec płakał jak odpadał" :D
15
Za lekceważenie Barcelony wygrana z Bayernem powinna być sprawa honorową i powinni dostać ładny łomot od Barcy czego sobie i im życzę
6
Każdy pisze ze zmiany były słabe wczoraj i że druga połowa to dno, a ja jednak uważam że to było dobre posunięcie. Barcelona miała mecz pod kontrolą, choć Napoli miało dużo okazji w drugiej połowie to utrzymaliśmy wynik bez jakiegoś wielkiego wysiłku. A jak wiemy w pt będzie taki rywal że wysiłek będzie wymagany przez 90 min, dlatego myślę że to było dobre posunięcie żeby nie wystawiać więcej zmian w obawie o kontuzje czy głupie kartki w meczu w którym wszystko już było przesadzone tak na dobrą sprawę
1
Rakieta i Antek do zmiany już
0
Niedługo piłkarze będą musieli wiązać ręce za plecy sznurkiem :/