0

@Boniek10 teraz już każdy się przyzwyczaił ze Barcelonę można dymać na transferach więc nie ma się co dziwić ze chcą oddać umtitiego i dopłacić 20 mln. Lepsze transfery to w Fifie robię :D

1

Niech oni sobie darują już tego sztywniaka

0

@cisman może bartek dostał kasę od realu, nawet by się zgadzało bo nie robią wielkich transferow a łapówka mogła być duza :D

0

@SeeleyBooth lepiej niż Lautaro

21

Co okno transferowe to jakaś telenowela jest u nas, w innych klubach jakoś tego nie ma, jest konkretną oferta kluby są dogadane i zawodnik idzie. U nas jak zwykle 1000 spekulacji najpierw było z Neymarem teraz z Messim. Już się rzygać chce

0

@KibicBarcy84 czas pokaże jak to wszystko się potoczy

0

@sokot ale to za dużo już by było zawodników w ataku, lepiej stworzyć dobra pomoc i kupić lewego obrońcę

1

Jak City da tych 3 piłkarzy i 100 mln to bym brak z pocałowaniem ręki do tego kupić beeka i można zaczynać budować skład

0

@v3go a Messi ma klauzulę 700 mln więc w tej sytuacji jest wart przynajmniej 400 mln

4

Ciekawe czy chce go Koeman czy klub

9

No to faktycznie rewolucja :D obniżka pensji i kupienie przeciętniaka za 80 mln co za durnie

4

Busi i Roberto też powinni odejść i na litość boską po co ten Lautaro, już opcja Depay była lepsza

0

Dzisiaj nie ma przeglądu prasy?

0

@LucaBrasi dodam tylko od siebie że też się popłakał :D

18

To już wolę Depaya niż Lautaro, ale mogę sobie gadać co wolę bo jestem zwykłym kibicem, ale napewno było by taniej a i poziom Depaya wydaje mi się większy

0

@FCBarcelonista racja :D

0

@AndOne88 dlatego mówię że gdyby ktoś dał a szejkowie mają taka kasę ale to raczej nie realne, ale przyznać mi musisz że zastrzyk takiej gotówki byłby dla klubu bardzo dobry

1

Powiem wam że jakbym był Leo to gdy przychodzi młody piłkarz jak Pedri przyszedłbym na jego prezentacje, przywitał go jako kapitan słowami witamy na pokładzie. Napewno podbudowało by to tak młodego gracza ze wita go sam Leo. Ale uważam że Messi na kapitana się nie nadaje. A druga sprawa jakby ktoś dał 700 mln za Leo to bym go sprzedał i kupił z kilku zawodników światowej klasy może nawet i Neya i Mbape dwóch obrońców itd ale to już tylko moje zdanie.

0

Czyli nic się nie zmieni zostają wszyscy odejdzie rakieta i Martin i bedzieny dalej grać jak za Valverde

5

Ja bym się wstydził pojechać na wakacje, i zabrałbym się ostro do roboty, bo wakacje to oni mają od 4 lat

0

@Jersi widziałem grafikę na stronie o fcb dlatego napisałem że podobno tak jak tam było napisane

0

Nic Ci nie dała bo może jesteś słaby?

2

Podobno skład ma wyglądać tak
Dembele-Antek-Messi
Van de beek - Pijanic- De jong
Alba/firpo- Lenlegt - Garcia/Araujo-Emerson
Ter Stegen
O ile dojdzie do transferow

0

@Barcelismo o ile będzie miał na tyle jaj

1

Teraz widać poziom nasz a chociażby takiego Olimpiqu, oni dali wbić sobie 3 gole a my 8, oni walczyli do końca, my po pół godz pogodziliśmy się z porażka. Trudne będzie miał zadanie nasz nowy trener.

1

@bynek90 ja pisałem że 3 max 4 zawodników odejdzie, także chyba nie ma co się napalać na nową erę

1

Jak słyszę słowa na temat roberto i Sergio to już wiem że połowa jak nie wszyscy otrzymali takie odpowiedzi że klub na nich liczy, a w rzeczywistości odejdzie rakieta i Martin, i tak będzie wyglądać rewolucja, Rivaldo miał racje że Barcelona będzie potrzebować z 2-3 lata na odzyskanie swojej świętnosci

6

Jak słyszę słowa na temat roberto i Sergio to już wiem że połowa jak nie wszyscy otrzymali takie odpowiedzi że klub na nich liczy, a w rzeczywistości odejdzie rakieta i Martin, i tak będzie wyglądać rewolucja, Rivaldo miał racje że Barcelona będzie potrzebować z 2-3 lata na odzyskanie swojej świętnosci

1

Neymar to sobie zaraz sam zrobi kszywde tymi upadkami

0

Ktoś wie jaka jest klauzula Angelino? Powiem wam że obserwuję go od jakiegoś czasu i za Albę byłby idealny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?