0

@Pawlak1992 daj jakis link

0

@bari_94 odkupią go za rok za 50 mln albo wymienia na Antka :D

1

Niech Barca płaczę, bo co szkodziło by ściągnąć nowa 9 i zostawić stara która mogła by być zmiennikiem i wchodzić w 60/70 min meczu i dawać jeszcze wiele. Dziękuję Luis że można jeszcze cieszyć oko twoja gra. Bartomeu a Ty weź torbę pozbieraj te swoje pionki i zabawki i wypie... Stąd

1

@gurales haha o tym samym właśnie napisałem :d

0

Dogrywki jeszcze są? Czy po 90 min są karne od razu?

0

Ale patrząc na Rakitica to zwalnianie akcji z Barcy mu zostało :p

0

Widać że Sevilla ma drużynę tak samo jak Bayern, a Barcelona miała tylko gwiazdy. Oby Koeman zrobił z tego burdelu drużynę i zespół. Tego mu życzę jak i nam kibicom

1

A tak się wczoraj madryckie pismaki spuszczały nad mistrzami, a tu na starcie klops

0

Ależ akcja Coutinhio/trincao :o

1

Trzeba nam 9 bo Antek średnio sobie radzi na 9

0

W końcu ktoś się zajął Dembele i widzę jak się rozgrzewa na gumach, tego brakowało na bank

2

@PJ777 myślę że z Rikim to jest tylko plotka, Koeman go wystawiał we wszystkich meczach i napewno widział że drużyna z nim gra szybciej więc na bank na niego liczy, zresztą czas pokaże

2

@bodziu11arret o ile wiem to Barca o wypożyczeniu nie myśli tylko Klopp

1

Ja bym go zostawił i trenował trenował go z pierwsza drużyna i dawał mu szanse na grę w mniej ważnych meczach

4

Da ktoś link do meczu dzisiejszego?

1

@konrad1661 właśnie też bym chciał wiedzieć :)

0

@Dawid_J nie oszukujmy się w ostatnim czasie Suarez był cieniem samego siebie, na bank jeszcze usłyszymy o jego fenomenalnej bramce ale to już raczej nie u nas.

10

Pierwsza połowa to jeszcze setien w drugiej zaczyna wchodzić coś czego brakowało w Barcy czyli szybki atak z kontry, szybkie akcje, gra do przodu, strzały z dystansu. Riki i de jong na bank powinni grać w pierwszym składzie, Trincao pokazał że może być świetnym zmiennikiem dla Leo, Araujo i Cuenca spisali się w swoich zadaniach. Roberto, Busi to raczej już bym im bilet dał do innego klubu. I ogólnie widać postęp ale i tak trzeba będzie poczekać aż wszystko się razem z sobą zgra bo nie ma co oczekiwać efektów przez miesiąc pracy, natomiast jest progres oby tak dalej. VeB

0

@robaqxcore91 no mnie też, oby Koeman to wszystko poukładał

3

@Joshi tylko że todibo nie gra :D

0

Riki jaki rajd :o

0

Penia jaki spokoj no no rośnie nam bramkarz

10

Trincao to więcej od Messiego robi

3

Barca z pierwszej połowy to jakieś Home Edition :D

5

Coutinhio ustawiony tam gdzie powinien i od razu wartościowy piłkarz, młodzi dobrze grają intensywnie do przodu i szybki odbiór. Całkiem inny mecz który na pewno lepszy jest od pierwszej statycznej i nudnej pierwszej połowy

2

No i w drugim składzie ja widzę kilku zawodników do pierwszego składu

1

Druga11-stka rozwali system :D

0

Dobrze ze to mecz towarzyski, myślę że po takich meczach Koeman wybierze najlepsza 11

0

Co robi roberto jeszcze w tym klubie to nie mam pojęcia, pique mógł lepiej się zachować przy golu, bo mógł podejść a nie czekać na strzał jak narazie na plus Antek i Dembele a Messi znów chodzi...

0

@Boniek10 teraz już każdy się przyzwyczaił ze Barcelonę można dymać na transferach więc nie ma się co dziwić ze chcą oddać umtitiego i dopłacić 20 mln. Lepsze transfery to w Fifie robię :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?