novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC_BARCA_Fan można jeśli spełniasz warunki limitu płacowego ;-) A my w tej chwili mamy z tym problem. Jeśli nikogo nie sprzedamy lub wypożyczymy do końca miesiąca to mimo iż można ich zarejestrować to się niestety nie uda.
1
@Gilu13
To fakt. Laporta może zawsze powiedzieć, ze spełnił prośbę Koemana i wzmocnił kadrę, ale tylko na treningach. Pozostaje jedynie czekać i szukać tych nieszczęsnych oszczędności. O odejście Pjanica się nie martwię, gorzej z Umtitim. Otwiera się szansa dla Martina na Pl o ile Kane opuści Tottenham. Najbliższe tygodnie będą wiec kluczowe. Mnie się marzy jeszcze wzmocnienie środka pola o typowego Box to Box, ale czy nas na cokolwiek stać ?
1
@tutajBagno
Jeśli nie uda im się zarejestrować nowych nabytków do 1 września to kolejna szansa będzie dopiero w styczniu. Oznacza to ze albo rozwiążą kontrakty, chociaż nie wiem na ile jest to prawnie możliwe, albo przesiedzą 4 miechy na trybunach co brzmi jeszcze bardziej absurdalnie. O ile Memphis rozegrał całym sezonu w OL to Garcia będzie miał kolejne 6 miesięcy w plecy. Pytanie, który z profesjonalnych grajków może sobie na to pozwolić ( pomijam Umtitiego ). Wszyscy stracą włącznie z Komanem, który mial obiecane wzmocnienia, a tak naprawdę zostanie z „gruzem”. No ale trzeba wierzyć ze się uda....
1
Klub wierzy że wygra wszystkie sierpniowe mecze bez nowych graczy....Podejrzewam ze to się będzie ciągnąć do końca okna transferowego.
0
Czas na rejestrację m.in. Depaya mają do piątku, a w związku z kontuzją Aguero i późnym powrotem Garcii istnieje szansa, że jeszcze Emerson się załapie. https://www.football-espana.net/2021/08/09/barcelona-new-signings-la-liga