novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eRsko87 Wszyscy chcemy, ze wypożyczenia wypaliły, pytanie co na to nasz trener. O Cancelo się nie martwię, ale czy będzie potrafił w pełni wykorzystać potencjał Felixa ?
0
Na papierze wygląda to dobrze - szrot ( wykluczając Fatiego) - out, przychodzą dwa uznane nazwiska. Oby wykorzystać ich potencjał i powinno być dobrze…
0
@sk13 przecież liverpool nie chce go do wyjściowej 11, tylko na zmiennika. Pisanie że ma byc alternatywą w razie transferu Salaha to bardzo nieśmieszny żart.
2
Zdąży. Można się rozejść.
0
@FutbolFan fajnie, ze poruszyłeś ten temat, ale pseudo ekspertów z cebulą pod pachą i tonami słomy w butach nie przekonasz, oni wiedzą „wincyj”!!!!!!!
0
@David_Martin cóż, a jak inaczej nazwać gigantyczne długi i konieczność wyprzedaży aktywów ? Jesteśmy w gigantycznym bagnie finansowym i trzeba szanować każdy ruch, który ratuje klub przed jeszcze większym upadkiem. Takie ocenianie Laporty i jego działań nie rozumiejąc w jakiej jesteśmy sytuacji jest po prostu słabe.
0
@th@les no jeśli widzisz podobieństwa w działaniach Laporty do Bartomeu to rzeczywiscie ekonomia nie jest Twoją mocna stroną a „chłopski” rozum mocno Cię zawodzi. Kiedy w końcu dotrze, ze my jesteśmy na skraju bankructwa i trzeba wielu lat aby wyciągnąć ten klub z dołka ? Lapcio widzi, ze jest krucho, pieniędzy z kolejnej dźwigni narazie nie ma, a okno transferowe lada moment sie zamyka. Część zawodników nadal bez rejestracji, a Cancleo czeka. Trzeba zintensyfikowac działania na kilku frontach, a jednym z nich jest odroczenie kontraktu kapitana. To i tak cud, ze w takiej kondycji jakiej jesteśmy udaje sie kogokolwiek pozyskać.
5
@LucasW123 To realna cena za piłkarza, którego zdrowie budzi tyle wątpliwości.
5
On nawet porządnie klubu nie potrafi zmienić….beznadziejnie nieporadny
1
Jeśli uda się go sprzedać za godziwe pieniądze to, bez względu na dalsze transfery, ten będzie najlepszy w tym oknie.
2
Ja za nim płakać nie będę. Jasne, ze można byłoby wyciągnąc za niego ciut więcej, ale umówmy się gosc nie ma zdrowia i głowy do sportu. Totalny brak profesjonalizmu.
2
@barcelonaLM co ma dieta do wirusa ??
3
Podpisać nowy kontrakt z odpowiednio wysoką klauzulą i jak najszybciej wcisnąć go PSG. Jeden przyzwoity sezon to za mało. Chłop nie ma zdrowia i przede wszystkim „głowy” do sportu. Nie wierzę w jego zapewnienia biorąc pod uwagę jakie robiły cyrki z przedłużeniem kontraktu.
0
@Huck tego się obawiam, nerwówka będzie do końca okienka. Na sile wypychanie Umtitiego, Cou, Lenglet, itp. aby tylko zwolnic centy na rejestrację nowego grajka.
0
Ciekawe czy będzie można go od razu zarejestrować ;-)
0
@Matix90 ponieważ w reprezentacji ma kolegów reprezentujących klasę światową a w klubie ludzi na poziomie barcy b
0
I to jest opcja do rozważenia ale za odpowiednią kwotę. W środku mamy młodych, perspektywicznych ludzi a kasa się przyda.
0
@Kacperbarcade No to właśnie tak napisałem :D
0
@6bakero negatywny test, ozdrowieniec lub w pełni zaszczepiony. Admission can only be granted based on the 2G Plus rule. That means that a negative COVID-19 test must be presented, in addition to proof of full vaccination or recovery. An FFP2 mask must be worn at all times, including at seats. - komunikat z apki Bayernu.
1
A inne źródła podają, ze będzie 25 % i wstęp tylko dla ludzi z negatywnym testem.
3
Samuel Umtiti nie lubi tego ;-(
4
Wszystko fajnie, ale ta klauza 100 milionów ?! Chłop ma 38 lat na karku...
1
@Kuba0605 nie do końca jest to główny argument, popatrz na Lukaku pod wodzą Tuchela - jak narazie gra piach, a Tuchel na miano Pana Trenera również zasługuje.
4
A skąd my mamy tyle "sałaty", Xavi musiał ze skarpety 2,5 mln wyciągać, żeby uciec od Szejków, a tu takie doniesienia :-D
6
".....dopóki do gry nie wrócą kontuzjowani zawodnicy, ale później jego pozycja może nie być już tak mocna." Nie dopóki, a kiedy?? To, że wrócą w ogóle nie ulega wątpliwości, ale pytanie, w którym momencie osiągnął przyzwoitą formę. Jak narazie Dembuś potyka się o własne nogi, Aguero to temat mocno wątpliwy...i to chyba byłoby na tyle jeśli chodzi o konkurencję w ataku. Na ten moment dywagacje na temat przyszłości Memphisa są wg mnie średnio zasadne.
1
@Rust_Cohle Mats nie może się odnaleźć odkąd przyjął 8 od Bayernu. Jeśli to prawda co wieść gminna niesie i Newcastle daje za niego 50 mln to warto to rozważyć i przeznaczyć tę kasę na dwóch perspektywicznych "młokosów". W naszej sytuacji byłoby to zbawienne. Fanom Matsa z góry dziękuję za niepochlebne komentarze.
0
MATS wygra ten mecz Celcie.
0
Oby tylko zdrowie dopisało i na zmiennika jak znalazł.
28
Ten to ma zdrowie do sportu....
0
Sergio to już dawno powinien emeryturę ogrywać w jednym z egzotycznych krajów.