1

@Rupert_Haubica Ronald czuje się najpewniej z dala od brami swojej drużyny, dlatego Flick ustawia go na szpicy. Tam przynajmniej nie narozrabia.

0

@liberoFCB wcale bym się nie obrazi gdyby zakończyli ten mundial wcześniej i mieli więcej czasu na odpoczynek i regenerację.

2

@panczo też nie jestem tego fanem bo on różnicy nie zrobi, a takiego grajka właśnie potrzebuje Barca.

0

@dawidbudzik Alvarez po tym jak publicznie powiedział, że chce odejść na pewno odejdzie z Atletico, ale jestem przekonany że do nas nie trafi. Kotlety zrobią w tym kierunku absolutnie wszystko.

0

@Andrzej00 okno transferowe nie jest jeszcze otwarte. Spokojnie, Barcelona uwielbia sagi.

4

„Pomarańczowy Cesarz” wręczający puchar. Współczuję zwycięzcom przyjmowania czegokolwiek od tego człowieka.

18

Jeszcze Fati i Ter Stegen.

3

Gdzie jest ten napadzior warto 150 mln ?

4

Jakby przyszedł Barcola to spokojnie można pożegnać Raphinie.

3

Czyli transfer stopera już mamy. Teraz tylko ten skrzydłowy z Ekwadoru i można zamykać biura i zamawiać pizzę.

0

@Cyzix pisałem juz o tym, bez trenera to nie będzie funkcjonować.

0

@Spider_Man no przecież działa, Jan Virgil za paczkę chipsów i czapkę gruszek na dalszy handel. Z takim budżetem robi chłop co może.

0

@Kgorecki2500 spójrzmy prawdzie w oczy. Na papierze, po tych wzmocnieniach kadrę mają mocarną, a my bez głębi z gruzem na ławce. Wszystko w rękach tego bufona z Portugalii, jak to poukłada to na pewno wpadną im jakieś trofea.

1

@fazzzi no bo właśnie na takie egzotyczne talenty będzie nas pewnie stać to Barcy B. A od nowego sezonu dalej będziemy zajeżdżać 11 piłkarzy i utrzymywać nierobów grzejących ławę takich jak Urus i pewien Niemiec z nowymi włosami.

3

Buczec to oni będą mogli na zarząd jak nie wzmocnimy Flickowi drużyny. Jak narazie kluby ze stolicy mają na papierze bardzo silne składy, a my poza linią obrony i skrzydłowymi, biedę w obronie i gruz na ławce.

2

No pewnie, nie musisz się bać bo grzanie ławy masz opanowane do perfekcji i tam wyglądasz najlepiej.

0

No Real będzie miał mega pakę w obronie, a że Mou lubi grać defensywnie to moze być ciężko za jego kadencji.

0

@zibi jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi lub jak w tym przypadku w biurze. Sprawa odejść przepłaconych zawodników nadal w lesie, więc dopóki nie posprzątają budżetu płacowego to jeszcze zaczekamy na ewentualne transfery.

0

Nie sądzę by Flick postawił na obrońcę, który nie umie bronić i nie trzyma linii spalonego.

1

@Czarny_ck ciekawy pomysł, ale mocno szalony biorąc pod, że Fort i Espart nie reprezentują narazie poziomu pozwalającego mieć komfort w linii defensywy. Jeśli chcemy myśleć o LM w przyszłym sezonie to nie możemy sobie pozwolić na takie eksperymenty.

0

@FanVictoraIbarbo weź sobie nie żartuj, pretensje do tego, że smutny i żałosny klubik ma pokładane finanse, a my jeden wielki burdel bo przepłacamy zawodników zapychając tym samym budżet płacowy. Barca sama jest sobie winna i nadal nie potrafi wyciągać wniosków - Araujo, nawet Fermin, który mając ledwo co podpisany kontrakt dostaje w ciągu jednego sezonu kolejną podwyżkę. Później płacz bo nie możemy dać poważnym zawodnikom gwarancji rejestracji.

0

Jak zwykle albo noga go boli, albo głowa bo ma tyle trosk i zmartwień. Parodia nie piłkarz, a Barca zamiast go pogonić to jeszcze przedłuża z nim kontrakt i podwaja zarobki. Zaraz jak nie już będzie to najlepiej opłacany środkowy obrona głębi rezerw.

3

@redman83 nie potrafią z nami wygrać to stosują takie chwyty. Czego się spodziewałeś po takim klubie jak Real Madryt rządzącym przez Pereza ?

2

@bartulek98 w stosunku do Balde to jest top obrońca, a na ten nędzny poziom jaki reprezentuje la ligi w zupełności wystarczy.

2

Alvarez - Here we go!

2

@FanVictoraIbarbo Apostoł czyli Araujo ? xD

6

@Bogan bo Barca wprost uwielbia zapychać budżet płacowy, a później kombinuje jak może aby zarejestrować nowe nabytki. Nic nie zrobisz taka filozofia i tyle.

1

@RobertNieLewandowski nie przesadzaj, Atletico ma zajebista kadrę włącznie z głębią składu, tylko wypalenca na ławce, który preferuje taki, a nie inny styl gry.

1

Dobra to się pewnie będzie ciągnąć do końca sierpnia.

3

Casus Griezzmana, przepłacić, żeby później oddać za grosze albo za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?