2

@Bobert_Kubicki jako zespół jesteśmy w tej chwili w takiej formie, że wszystkich należy traktować poważnie, nawet tych z dołu tabeli :D

22

Po co się nad tym rozwodzić w jego przypadku wchodzą w grę tylko dwa kluby Real i Liverpool. Sam to kiedyś powiedział w jednym z wywiadów.

0

@KondiCules nie bronie naszego rodaka, ale jak Roque się połamie to pewnie napiszesz, że Xi „be” a sztab medyczny jeszcze gorszy ????

1

W zasadzie jedyne co pozostało generałowi to podać się do dymisji. Przykre, ale takie są realia.

0

Soczysty strzał.

1

@aarroo76 Od jakiegoś czasu mamy w DNA nieumiejętność gry w obronie i przyjmowanie większej ilości bramek. To miał na myśli „trenejro” i to chłopaki właśnie pokazują.

0

@baryn no nędza, polecam oglądać trochę meczy, a nie polegać tylko na statach jak kolega niżej.

0

@Bajson jakie to ma przełożenie na wyniki pytam ? Oglądasz mecze czy śledzisz tylko staty ?? Wam się wydaje, że tu przyjdzie nagle młokos z Brazylii i nagle wszystkie te sytuacje zamieni na bramki ? :D

3

Trudny to będzie początek dla tak młodego gracza. W pojedynkę meczu nie wygra. Napastnik potrzebuje piłek od dobrze zgranej drużyny, a my narazie gramy nędzę :-(

0

Co prawda jest jeszcze druga połowa, ale strach się bać co to będzie w zmaganiach z Napoli ????

6

Ten artykuł to ewidentny dowód na to jakiego dna sięgnęliśmy. Wspominanie wiecznie kontuzjowanego nieodpowiedzialnego sportowca, dla którego „profesjonalizm” jest czymś kompletnie obcym. Tragedia!

0

Taktyka na ten mecz przewidywalna do bólu, gramy swoje, ciśniemy, klepiemy i może coś wyklepiemy. Gorzej jak pójdzie głupia strata i szybka kontra, wtedy będzie nerwowe „klepanko”.

0

@michasfcb89 terzic to dobry trener

1

Oni naprawdę zasługują na mistrza. Oby tylko starczyło im sił. Brawo!

1

Jakie my prezenty rozdajemy to głowa
mała…

0

@ventriloquist1 podsumowałeś w punkt źródło naszych problemów. Zal na to patrzeć jak takie nazwiska grają taki piach.

0

@Wojtek84 z tym dawno, to bym tak nie przesadzał. Majstra przecież zrobil. Tylko jakby mu zabrakło pomysłów na kolejny sezon.

1

To jest niewiarygodne, aby takie nazwiska jakie mamy grały tak nierówno. Z całym szacunkiem do Xaviego, ale chyba zaczyna go to przerastać.

2

Nasza taktyka praktycznie się nie zmienia, bez względu na to z kim gramy, cel jest jeden - WEJŚĆ z piłką do bramki

1

Atletico zrobi wszystko, aby do nas nie trafił.

1

Sędzia oczywiście z PFRON

2

@Firestone nikt nie kupi grajka, którego zdrowie jest jest jednym wielkim znakiem zapytania

0

@kakusus sugerujesz, że w tej chwili nikt się z nimi nie liczy w pucharach ?

4

My naprawdę mamy mocny skład, co prawda bez głębi, ale za takie nazwiska większość managerów dałaby się pociąć. Doświadczenie plus młode i już powoli ograne talenty. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, Xaviemu brakuje po prostu doświadczenia w pracy z takimi „grajkami”.

0

@qbuteq Rozumiem frustracje, ale to nie problem selekcjonera, że mamy wyłącznie JEDNEGO nominalnego prawego obrońcę.

3

Jakie to wszystko proste, długa pila i tracimy bramkę. Nikt się nie bawi w klepanie, tylko proste środki….żal patrzeć

2

@Iniesta19820815 w końcu będzie musiał odpocząć, kiedy jak nie teraz ?! Przed nami Athletic, LM i el clasico tylko nie pisz proszę, ze te mecze gramy u siebie i dzięki temu mamy przewagę :D

2

Może warto dać odsapnąć Cancelo, bo niedługo padnie. Na taką Granade Roberto powinien dać radę.

3

On tak na serio ?!

2

A może być tak zacząć zarabiać na arenie międzynarodowej ?! Wyjście z grupy LM to powinien być w tym sezonie priorytet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?