oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rupert_Haubica Cudownie. Chwała mu za to. To teraz sprawdź co Messi robił dla Barcy :)
4
@Karol145 nie ma za bardzo na to argumentów. Jesteś dobry dostajesz więcej. Tak to wygląda.
2
@JanuszKorwinMikke A skąd miał wiedzieć jaka będzie sytuacja w przyszłości? Jak tutaj każdy prezydent to krętacz. Jestem pewny że gdyby to wiedział podpisałby o wiele mniejszy kontrakt. Messi kocha Barce i nawet taki Laporta tego nie zmieni.
6
@JanuszKorwinMikke A co miał innego zrobić w tym przypadku? Zakończyć karierę? Pretensje miej do Bartomeu a nie Messiego. To on prawie rozwalił Barce. Zresztą dowiesz się jeszcze wiele więcej w tej sprawie.
2
@Katalończyk 99 Niby jak najlepszy piłkarz na świecie ma zaburzyć rytm drużyny? Jak to świadczy o tej drużynie?
0
@626 A na mistrza Ferrana nagle były ?
0
@Coveta Otóż nie.
4
@constantine16 mhm brawo za kłamstwa. Fajne masz podejście do sprawy.
12
@JanuszKorwinMikke Nie. Głupoty które piszesz.
19
@Marcelinho99 Za to Lewandowski może zarabiać grube miliony w Barcy. Z tym nie masz problemu?
6
Laporta Ty kłamliwa świnio. Nie znoszę takich ludzi. Precz z klubu.
15
@JanuszKorwinMikke Co za bzdury!
0
@Greenalley cokolwiek
0
Komentarz usunięty
0
@ArterkHD Nie jesteście tak blisko jak Ci się wydaje. Warto o tym porozmawiać z nią.
0
@Greenalley gdyż tam nie gra.
0
@insp1re bierz SAMSUNG QE55S85FAU 55" OLED 4K 120Hz oled. Jest mega :)
0
Materace przebite ! :D
3
@Stinger_ Bez przesady. My mamy grać a nie udawać PSG z zeszłego sezonu. Takie szukanie nadziei dla Barcy jest bez sensu.
0
@Oster273727 i vice versa xd
0
@Oster273727 jakimi najlepszymi? xd
3
'Barça to żywy klub, każdy ma coś do powiedzenia. Każdy chce nim zarządzać, grać w nim i go trenować. Każdy oprócz Ciebie Pep ;)
2
Niech w końcu wrócą bordowe spodenki :)
1
Kłamliwy, populistyczny grubas. Cules Ci nigdy tego nie wybaczą.
2
Messi cały czas powinien grać w Barcelonie...
0
Mógłby nadal grać dla Barcy :)
1
@reakwon Co w tym dobrego ?
0
Nie mam pojęcia.
1
...................................................................................................... Piękne :)
0
To mu odwali fest xd