4

I ja im wtedy mówię....

0

@RezerwowyWojtus nazywanie go ręcznikiem to gruba przesada. Ludzie tutaj chcą Wojtka bo jest z Polski. To jest serio do duoy argument. Niech gra lepszy i tyle.

0

@DamianPSV i po co miałby to robić? Jaki to ma sens?

0

Jest lubiany xd

0

@krzakov myślę że miało to na celu pokazanie rywala.

2

Ja jestem dotknięty tym że on cały czas ma numer 10.

0

@Pawlak1992 robienie tego publicznie byłoby dla nich bezsensu.

1

Laporta może mieć ochotę na obiad.

13

@FloroFloro pisek miał 8 lat żeby coś na niego znaleźć. I co? I nic.
Zrobiłeś porównanie z dupy.

2

Po raz kolejny. Powodzenia :)

0

Pique niech zagada do Espanyolu xd

3

Jeden rekin wiosny nie czyni.

0

@Kuczek Ferran lepszy

6

Nie lubię białego koloru.

0

A mógł wrócić po PSG do Barcy. Ale Laporta znowu to zepsuł.

0

Czas gdy on coś wiedział o piłce też minął.

1

Nie zesraj się.

3

Very nice że sędzia może zmienić frame.

7

@Don Lucas bydłem się zajmujesz czy piszesz o ludziach?

3

@Rarenzio Nudny już z tym jesteś. Zmień płytę.

0

@Popitek12 jasne że tak :)

0

@burixgm już nie wróci.

1

Nikt Typa nie lubi. Nawet są tacy wśród prześcieradeł. Za jakiś czas real go sprzeda i będzie chciał kupić Hallanda.

0

No to będzie 10x . Bardziej wkurzający.

1

Sprzedać i uwolnić numer 10.

2

@Wojtek84 będą to robić cały czas. Bo Szczęsny nie gra.

2

Jazda z nimi !!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@suszini kiedy indziej

1

Kraina mlekiem i miodem płynąca. Prosto z Katalonii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?