oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest oszustwo na wnuczka. Jest też na Demona. Jak można takie rzeczy łykać? Często mam wrażenie że w tym klubie pracują dzieci.
1
@wyrek ogólnie był lepszy :)
2
@Rupert_Haubica bo był :)
2
W strzelonych bramkach z pewnością. Ale on nigdy nie będzie blisko Messiego czy Ronaldo.
1
@Faro Barcelona mu bardzo pomogła w tym
2
Nie wiem. Wy macie mi o tym opowiedzieć a nie zadawać pytania w nagłówku. W Onet się bawicie?
4
Ten rekin to zwyczajna szrotka.
0
Nigdy tego nie zapomnę :D
8
@oddychaj weź oddychaj. Serio.
3
Czyli że będą grali chłodno ? Xd
0
@Kamiloza91 może nie lanie. Wygraliśmy z nimi ostatni raz w w sezonie 2014/15...
Bilans 2-10 w zwycięstwach dla nich.
Mega słabo to wygląda
0
@gukwa widzę że masz udany dzień xd
2
Niech ten kasztan opuści klub. Leniwa buła.
0
Normalna bramka. Nie widzę nic tutaj fantastycznego.
1
Ten człowiek to najgorsze co mogło przydarzyć się Barcy.
9
@Luciano99 imadło
4
@Michal4 klontwa powiadasz ...
0
@KalaWpR zapomnij o tym. Nie z tymi cyrkowcami w zarządzie.
0
@adrian89 podaj przykłady.
3
@bbartekb88 nie oglądaj.
0
@DonJuanMarquez hala rybna
0
Gorzej niż pudelek.
4
Mógłby już przestać się angażować.
0
Ten Deco to jednak pajac.
1
@Awtameok_Klana kątem. Konta masz w bankach.
0
@iuiuiuiu do kogo?
1
@prodigy tylko go jeszcze do tego przekonaj. Easy.
1
@karol130197 chcesz kupić? To takie proste.
0
@zuang1995 Zbyt suche żeby szklanki były potrzebne.
2
@WiernyKibic111 myślę że to raczej kwestia gustu a nie narzekania.