oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mu odwali fest xd
0
@DzizuSS to się lecz
1
@Trojanek23 „Rzeczpospolita” to historyczna, polska nazwa państwa, która w dosłownym tłumaczeniu z łaciny (res publica) oznacza „sprawa publiczna”, czyli „rzecz wspólna” wszystkich obywateli.
0
@DzizuSS Ty się dobrze czujesz?
0
Fascynujące. Na pewno coś to zmieni. Niech ogłosi nowych piłkarzy też.
0
@PerroHerro nie o tym pisałem.
3
A którego roku?
2
Hehe trzeba było nie potraktować go jak śmiecia panie Laporta.
0
I właśnie dlatego powinien odejść.
4
Dajcie już spokój. Nie to nie. Jego strata.
0
Fajny kolega Nico. Zakpił z przyjaciela i jego klubu.
1
@Ramek weź się ogarnij.
0
@macio_944 jeszcze to wygra. Lepiej mu nie psuć ego takimi nagrodami.
0
@Szczygiel06 warto. Wymaga nauki walki. I czytania.
0
@jacobFCB dlaczego? Dobrze mówi.
3
@Michal4 idziemy po wszystko :)
0
@pt9 a ja mam przeczucie ze byloby extra.
0
ale mu naklejka z herbu zeszła
0
Visca El Barca !
12
@Przemo1 co za bzdury. Pretensje możesz mieć do Bartomeu. To on prawie zniszczył Barcelone.
0
@wolny99991 a co ? podobał Ci się dziś jego występ?
0
Jak tak dalej będziesz grał to więcej nie zagrasz .
3
to jest pato debata xd
1
@GTBTP tak gdyż to widzowie republiki xd
0
Co to jest za pajac xd
3
@Hosh Logika i Mentzen - wybierz jedno
2
@FcPortoFan1999 nikt go tam by nie chciał.
0
@Konus69 nie wiemy
0
@Konus69 i vice versa xd
0
@stone80 nie no jednak Setien.