orgazm44
Dołączył/a: styczeń 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I bardzo dobrze. Oyarzabal lepszy jako 9-tka i o wiele tańszy. Nie dubluje profilu Ferrana
0
@TadeuszK no ale trzeba przyznać że jak Barca podpisała kilka przedłużeń kontraktów za chore pensje dla starych lub mało użytecznych piłkarzy to Alemany nic z tym nie robił
2
Jaki Rocky ? Prędzej " El Testosteron"
0
Alemany ma pewnie niezłą bekę z Barcelony tam samo jak ten prezes co myli Alvareza z Lopezem
7
Bayern chciał zbić cenę do 45 mln. Jak dobrze, że Deco dopiero uczy się zawodu, bo inaczej można by go uznać za idiotę.
9
najlepszego mistrzu
0
@Agrafka jak narazie Rashford pokazuje mu jego miejsce. A Bayern próbował zbić cenę do 45mln, pisali na DieRoten
0
@Deathwing112
https://zero.pl/news/afery-w-szpitalu-poludniowym-byly-ordynator-w-kanale-zero
Każdy lekarzyk ma swój cmentarzyk. Ja jak widzę lekarza z góry zakładam, że mam przed sobą mordercę lub okaleczyciela. Osobę skrajnie zdemoralizowaną i socjopatyczną. Dlatego rzadko jestem zaskoczony ich zachowaniem, a zaufanie do nich nie istnieje. Dzięki temu podejściu jeszcze żyje mimo stanu zdrowia
3
Przypominam że szwagry kupiły Gordona szybciutko przed mundialem, bo myślały że zdrożeje ponad 80 milionów. A z obecną formą stanialby o połowę. To tylko pokazuje jak oni się znają
1
@draxidox Nie bądź wścibski. Jakby sam chciał podawać szczegóły to by je podał.
4
gość po prawej Griezmana powinien mieć czarny pasek na oczach
9
Gordon + Alvarez razem = 230 mln. Jak to nie wypali to Laporta skończy jak Bartomeu
0
@Comentateiro był wybitny jako skrzydłowy I to długi czas temu. Jako 9 lub
10 jest przehypowany.
0
@Comentateiro Mbappe odstawał nawet od Ferrana w przeliczeniu strzałów na gole w lidze
1
Mourinho szuka 9-tki w stylu Joselu. Trzeba szybko kupować kogokolwiek dobrego np. Oyrzabala bo pociąg jak zwykle ucieknie.
10
Dziwicie się, że on daje radę w tym wieku. Ja się nie dziwię. Messi od dawna się nie przetrenowywał. Nie musiał, bo ma genialny talent. Więc nie zniszczył swojego organizmu. W odróżnieniu od Ronaldo który nadrabiał ciężka praca, a teraz zupełnie się posypał
0
Trzęsie się jakby jechał na rezerwach etanolu ewentualnie prąd musi doładować.
2
Dlaczego na siłę musimy grać "fałszywym" napastnikiem ? Flick poprzedni sezon, który był lepszy niż obecny, grał na 9-tkę. Do czasu gdy Lewy nie był ignorowany przez kolegów i jeszcze ogarniał to mimo wieku wyniki były bardzo dobre. Flick miał też klasyczną 9-tkę w Bayernie i tam odniósł największe sukcesy.
1
@ProMILs Przecież on nadal nie widzi problemu, bo uważa, że to tylko polityczni cwaniacy drenują, a nie biedni lekarze jako tacy.
5
@Aragorn33 Błędnie uważasz, że odebranie orderu ma jakikolwiek decydujący wpływ w sprawach odbudowy Ukrainy. Przypomnij sobie, co Trump i Vance zrobili z Zełeńskim jak "zbyt cicho" mówił dziękuję. Jak psa wyrzucili go z Białego Domu, a Zełeński nawet nie śmiał zaprotestować, bo wie skąd idzie pomoc wojskowa.
Francja i Niemcy kupują sobie przychylność Ukrainy nie głaskaniem po głowie w polityce historycznej i nadstawianie policzka do bycia poniżanym tylko kontrolą nad funduszami unijnymi gdzie grube miliardy idą na Ukrainie. I dlatego Ukraina nawet nie próbuje wchodzić z nimi w konflikt i jest bardzo grzeczna.
Problemem Polski jest bezmyślne popieranie narracji Kijowa, który z lokalnego konfliktu próbuje robić światowy jako zagrożenie dla całej Europy. Gdzie Zełeński przedstawia siebie jako kolejnego Sobieskiego pod Wiedniem lub Piłsudskiego w czasach marszu Bolszewików na Europę co jest zupełną bzdurą. Takie podejście zabiera nam rzeczywiste narzędzia oddziaływania jak weta unijnych miliardów dla Ukrainy oraz blokady tranzytu sprzętu wojskowego. Zełeński wie, że może nam nasrać na twarz i nic mu nie zrobimy właśnie poprzez idiotyczne wejście w jego narracje. Wie, że nie musi nic nam dawać, bo otrzyma wszystko za darmo.
Mam nadzieje, że po sytuacji z orderami Polska zacznie działać asertywniej nie mając jakichkolwiek złudzeń co do Ukrainy. My żadnych kontraktów nie straciliśmy, bo nic nie mieliśmy otrzymać. Ale może przestaniemy dawać Ukrainie za darmo
3
@Bolton wszyscy top biali, wszyscy nielubiani czarni. Pewnie przypadek :D
1
Niestety kolejny raz ta sama kontuzja, a to były tylko 2 mecze po długiej przerwie. Ponoć jest za niego oferta z Arabii. Jak naprawdę kocha klub tak jak deklaruje to powinien się na nią zgodzić dla dobra klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FcPortoFan1999 To tak jak u nas - mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor :)
4
Trzeba było od początku brać Barcolę, a nie tego Gordona.
0
@CLS63AMG ten sam Zandberg twierdzi by zwiększyć składkę zdrowotną, bo lekarze mało zarabiają a w NFZ jest za mało pieniędzy ( ja pierdole )
1
Nie miał innych opcji dlatego wybrał Chicago. Widocznie ma zbyt słaby PR nawet na Arabię. W ogóle cała otoczka tego transferu jest słaba gdzie z jednej strony Lewy miał stawiać na poziom sportowy ( dlatego nie chciał rezerwy ) z drugiej jednak kasa decyduje.
5
Trochę piorunianu Mourinho, azotku Belinghama oraz Kylianu Potasu wraz z kwasem Viniciusa i promieniowaniem Olise. Perez miesza jak rasowy chemik. Tylko patrzeć jak to pierdolnie :D
2
@NeroTFP1 Silva jest całkowicie wyeksploatowany przez Pepa. On ledwie biega.
1
Piękny kontrast między nim a gwiazdorem co nabija statystyki na pustyni