orgazm44
Dołączył/a: styczeń 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TowarEK Gdyby pomierzyłby się przez kilka miesięcy z takimi problemami jaki zwykły przeciętny facet ma na co dzień bardzo szybko doceniłby swoją pozycję życiową i "problemy"
0
@Terroriser Ewentualnie na tym zarabiasz, a tacy jak Araujo przychodzą do ciebie po tabletki lub na pogadanki wiele lat i nigdy nie zdrowieją kończąc z tak zwaną "depresją lekooporną". W przypadku Araujo mogę się założyć, że za pół roku, góra rok będzie identyczny news i tak do 2031.
0
@Terroriser Ktoś kto ma z tym do czynienia na co dzień - czyli ten który nigdy nie znalazł sposobu na wyjście z tego problemu jest ostatnią osobą jaka powinna udzielać rad innym ludziom.
0
Coś w tym może być, bo jego główny konkurent przecież uwielbiał Xavinatę. Xavi zresztą bezrobotny tak jakby na coś czekał ( albo nikt poza Barceloną go nie chciał )
5
Lookman powinien był trafić do Barcy. Porażka, że Deco zawalił temat.
0
@tomaczo Pierwszy raz w życiu ktoś mnie nazwał lewakiem haha Jeszcze brakuje mi tytułu feministy
0
To nie tylko migranci kradną - tam jest wysokie bezrobocie wśród młodych 20% którzy żerują na majątkach rodziców. Część woli ukraść niż pójść do roboty, bo im się należy.
5
Ten zakaz to trzeba wręcz rozszerzyć - na Izrael
2
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Lewy widocznie nie wie i chce skończyć jako ławkowicz
0
@Uven Z Duńczykiem może bali się, że strzeli samobója, ale takiego nie na boisku.
3
No tak, jak szpital to do Barcelony. Chcieli wypożyczyć to niech go teraz leczą sami.
0
@danijacek Noo, szczególnie tego co ostatnio przyszedł
4
Przypominam, że Torres kosztował 60 mln. Tyle nie płaci się za jakiegoś leszcza
1
Flick to jest słup, Torres na boisku to nie jego decyzja
0
@michal26 EyesWideShut. Ostatni film Kubricka. Choć nawet u niego nie było nieletnich, widocznie miał o nich nadal za dobre zdanie
0
@LeoMessiiBarcaPepa Kobiety w sporcie najlepiej pasują tam gdzie jest krótka spódniczka i różne dziwne krzyki przypominające te łóżkowe. I to się sprzedaje świetnie prawie tak dobrze czy nawet nie lepiej jak męski odpowiednik
0
@Czajka90 Co bardziej ogarnięte jak Lehman wiedzą jak wykorzystywać swoje atuty i sprzedają siebie na insta czy innych OF gdzie mają masę spermiarzy zapewniających im bardzo godziwy zarobek. Kobieca piłka nożna to tylko trampolina do podskoku po prawdziwą kasę, nic więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MrWorms dzięki ChatGPT. Równocześnie wydało się, że siedzę na stronie białych
17
Guardiola wyhodował sobie jaja skoro pyskuje Izraelitom. Widać, że nie boi się sikać swoim