orgazm44
Dołączył/a: styczeń 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba przyznać to mocne oświadczenie. Xavi jakim trenerem nie był to jako zawodnik jest szanowany. Ale brakuje jeszcze trochę by przeciążyć szalę. Gdyby pod koniec pojawiła się stanowcza wypowiedź Messiego to Laporta mógłby przegrać z Fontem.
7
Lewemu praktycznie nikt nie podaje. Przy tych samolubach to Haaland byłby średniakiem, o ile Flick nie wymusiłby grania na 9-kte. A nie wymusza. W tym klubie sens ma tylko 9-tka która sama sobie wywalczy piłkę i potrafi budować akcje
7
Szprotkę odłowić wędką, a w drugiej wpuścić prawdziwego rekina pola karnego
0
Powinni jeszcze ukarać ich czołowego rasistę - tego ciemnoskórego co zawsze ma problem z białymi.
0
Może jako królik doświadczalny do testowania nowych terapii ? Zresztą on ma też w głowie nie do końca dobrze więc mogą go zostawić by Araujo nie czuł się samotny
4
Hahaha :D. Znając Laportę to jego lewa ręka będzie chciała by Lewy został, a prawa napisze smsy do członków zarządu by jednak nie przedłużać. Także, no ja tam średnio w wierze w te słowa :D Może jak Robcio jeszcze postrzela i zejdzie MOCNO z pensji
4
Ponoć w trakcie przerwy chce wyrobić prawo jazdy by go Mamusia nie woziła do szkoł..., sorry Realu Madryt xD
0
Przykro się kończy jego przygoda w Barcelonie. Oby nie wypadł na kilka tygodni
1
Jak samoluby zaczną cisnąć w trybuny to przynajmniej nie będzie kozła ofiarnego w postaci Lewego
2
Coś trudno w to uwierzyć - gwiazdeczki narzekały, że kara eliminacji jest zbyt surowa, bo media piszą i chciały zmiany na inny ( lżejszy ) system ,a teraz nikt się nie spóźnia ? Chyba zmienili definicje spóźnienia, że godzinę każdy może i liczymy spóźnienie dopiero ponad godzinę by trener zachował twarz. Rozluźnienie dyscypliny widać już w każdym meczu, a o słabości Flicka najlepiej świadczy trzymanie na boisku Yamala nawet jak gówno gra.
4
Widząc czarnego jegomościa na takim rowerku od razu szukałem wzrokiem torby Glovo
20
@dziku77 W ramach rekompensaty będzie karny dla Realu Madryt w następnym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W ostatnim meczu Real nie dostał karnego tylko dlatego, że sędzia już nie zdążył. Na szczęście przeciwnik strzelił w końcowych minutach gry
0
Byle w LM nie wystawiać i na jakiś patałachów ujdzie. Jeszcze jakby Flick Yamalem porotował to już byłoby całkiem git.
1
Mopuje jakby dostał więcej prądu od mojego odkurzacza
1
To Messiemu powinno bardziej zależeć na godnym pożegnaniu niż Barcelonie. Klub > zawodnik
1
Już był jeden co tak mówił. Teraz nawet łatwiej zmienić, bo nie ma ultrasów. Turyści nie będą rzucać niewiadomo czym
3
W klubie panuje optymizm
0
Sprawa jest prosta - oferujesz poniżej kosztów dzięki temu wygrywasz przetarg z konkurencją. Później domagasz się więcej szantażując zejściem. Zleceniodawcy wolą dopłacić niż miesiącami szukać kolejnego wykonawce, bo z każdym dniem zwłoki tracą pieniądze. Typowe - chcesz tanio - szykuj się, że będzie drogo.
2
W każdym normalnym klubie karne wykonuje środkowy napastnik.
0
Z Yamala robi się kolejny Mbappe. Nie piłkarsko tylko charakterologicznie. Bardzo źle, że nikt nie patrzył co się działo w PSG i nie wyciągnął wniosków jak szkodliwe jest pompowanie ego młodego gracza. Barcelona zamiast uczyć się na czyichś błędach woli sama je popełniać
2
To nie Flick skreślił Lewego tylko klub go skreślił. Lewy jest jedynym zawodnikiem bez przedłużonego kontraktu. Nawet Fatiemu i Christensenowi przedłużyli. Nie da się wysłać trenerowi bardziej jasnego sygnału, że Lewandowski nie będzie już częścią zespołu. Więc Flick się dostosował i przyzwyczaja Torresa, a RL9 to u niego rezerwowy joker. Nawet jak Torres gra piach to Flick wystawiając go daje sygnał zarządowi by kupił nowego napastnika na następny sezon
6
Pep płakał jak sprzedawał Ferrana. Ze szczęścia hahaah xD
0
@malypuzon Cancelo na LS ? Starego konia nie nauczysz nowych sztuczek.
2
@Cules69 Trzeba zauważyć, że Simeone jest trenerem znanym z pewnego stylu i nawet on potrafił się dostosować grając coś innego. W następnym meczu on już pokaże Flickowi w czym jest naprawdę dobry.
8
Flick grał pomocą słabo zaopatrującą atak oraz fałszywym skrzydłowym OLMO i fałszywym napastnikiem Torresem. Równocześnie stawiając linię obrony bardzo wysoko czyli dostosowaną dla jak najbardziej prawdziwych ofensywnych, a nie jakiś makiet. Ta porażka jest w 100% po stronie Flicka, nie da się go bronić. Trzeba było zamurować bramkę i poczekać na powrót Raphy i Pedriego do zamknięcie dwumeczu u siebie.
2
@fotohobby Co by nie mówić o Lewandowskim i jego wieku on ma mnóstwo doświadczenia w ustawieniu się. Obserwując mecze były sytuacje, że piłka leciała do obstawionego Torresa zamiast do wolnego Lewandowskiego więc pewnie aspekty koleżeńskie.
6
Gdyby otrzymywał od kolegów tyle podań co Torres to byłby w czołówce zawodników także przed 30-tką.
0
@Terroriser Oh, brak argumentów ? Co za zdziwienie. Może są jakieś tabletki na zatwardzenie intelektualne albo uwiąd starczy ? Trzeba zapytać w aptece albo liczyć, że i na to koncerny znajdą lekarstwo. Choć podejrzewam, że tutaj będzie duży problem z lekoopornością xD