orgazm44
Dołączył/a: styczeń 2026
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Ohh. Nie wiedziałem, że Ciebie to urazi. Przepraszam. Trzeba było od razu powiedzieć, że jesteś dziewicą to byłbym o wiele bardziej delikatny. Bo ogólnie rzecz biorąc koment nie był offtopem biorąc pod uwagę kontekst jak słowa tego usera https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16754547#comment-16759837 Skoro o męskich można to chyba o damskich też ? A nazwanie damskiego narządu tym co sobie Pani premier Szydło nosiła to też raczej nie jest przesada.
0
@July_6_BcN nie musisz cytować, możesz parafrazować. Aż ciekawy jestem czym aż tak uraziłem ?
0
@July_6_BcN przypomnisz mnie więcej o co chodzi, bo serio patrze w ostatnie komenty i nic tam nie ma ? Może jesteś nadwrażliwa i w tym jest problem ? Jakby było coś bardzo nie tak to bym jednak dostał bana ( dostałem niedawno za bardzo delikatną ripostę )
0
@July_6_BcN A za co tego bana, bo nie pamiętam ? Czyżby jakiś niecny donosiciel na mnie nakablował ? Jak coś przeskrobałem to chyba ma słabe kontakty, bo nie podziałało :)
0
@TR3YWAY Ja mam laptopa, PC i kupuje jeszcze drugiego PC ( na Linuksie ) tak by mieć w sumie 2. Każdy dobiera pod swoje zastosowania.
PS. do gierek kupuje się konsole
0
@July_6_BcN Kobiety przesadzają odnośnie zdrad mężczyzn, bo oceniają pod kątem własnej seksualności. U faceta emocje i seksualność są oddzielne, u kobiet łączne. Facet może mieć dobry seks bez więzi emocjonalnej, kobieta potrzebuje więzi emocjonalnej do dobrego seksu. Facet może zdradzić i nadal kochać. Kobieta jak zdradza oznacza, że miłości już zazwyczaj nie ma, bo one zdradzają jak mają więź emocjonalną z innym.
1
@Ilka Nie przychodzi mi to z trudem, bo jakieś 90% kobiet fizycznie mi się nie podoba. Gorzej jest z kobietami, bo wiele kobiet zakochuje się wraz z upływem czasu. Nawet jak są stawiane jasne granice by na nic więcej nie liczyła.
6
Laporta obiecał Haalanda ale nie powiedział, że będziemy go kupować na Temu xD
0
Z twarzy wygląda jakby miał kręcony licznik o co najmniej 10 lat.
0
@Jakchcesz . Dla mnie i tak "mistrzem" pozostaje ten ksiądz - kapelan Jagielloni co chciał brać na biurku Biskupa, a w saunie z innymi księżmi wolał oszczędzać nasienie. Swoją drogą rok temu rzucił się pod pociąg.
12
Ależ to jest słabe. Najpierw robi opowieść, ze jest tutaj dla poziomu sportowego a teraz wykłóca się o pieniądze. Chłopie Ty masz prawie 40 lat, powinieneś się cieszyć, że w ogóle masz szanse gry w klubie co rywalizuje w finałach LM. On naprawdę jest odklejony co do jego Peselu i roli w zespole.
Modrić, o wiele bardziej utytułowany, jakoś stwierdził, że on zarobił w życiu wystarczająco. By pograć zgodził się na 5 mln netto w Realu. A później 3 mln netto w Milanie. No jednak klasy nie da się kupić.
1
@xvcWinterSoldier 10-20 lat psychotropów tak mu zryje banie, że będzie w gorszym stanie niż po 25 latach w więzieniu
8
Jeśli tak zrobi to dobra decyzja. Giround mimo wieku nabijał całkiem sporo goli, bo otrzymywał podania. W Barcelonie Lewandowski praktycznie ich nie otrzymuje czym nawet byli zdziwieni komentarzy angielscy w ostatnim meczu LM. Jak chce grać niech idzie do ligi włoskiej gdzie potraktują go poważniej. W Barcelonie będzie z nim tylko gorzej i cały czas będą obwiniać go za porażki
4
Gdyby nie materace rozjechalibyśmy ten Arsenal spokojnie
3
@wieczor81 Zawodnik pokroju Diaza nie siedziałby na ławce czekając na kontuzje Raphinii. Ten transfer był nierealny
2
Alvarez może być kolejnym Griezmannem. Zamiast niego to lepiej nawet tego Sorlotha kupić. Przynajmniej Diego przestanie go wprowadzać na dobitkę.
17
Kluczowym powodem porażki jak i innych porażek jest obrona. I winny jest Flick. Polecam zobaczyć jak gra Bayern Kompany`ego. To też trener preferujący wysoką linię obrony, ale on jest o wiele bardziej elastyczny w dobrze taktyki i potrafi reagować. Flick to w pewnym stopniu taki typowy stary dziadek co kurczowo trzyma się jednej metody, która przyniosła kiedyś sukces i nie chce jej zmienić. Bo już nie potrafi. Do tej pory wbito nam kilkadziesiąt bramek TYM SAMYM SCHEMATEM. I jaka była reakcja Flicka - żadna. Jeśli sam już nie potrafi powinien zatrudnić jakiegoś młodego asystenta, który modyfikowałby mu taktykę w zależności od okoliczności. Ale on wolał zatrudnić dawnych znajomych z Bayernu. Nie nauczysz się niczego nowego od kogoś kto myśli tak samo jak ty. Myślę, że znacznie przeszacowaliśmy geniusz Flicka tym pierwszym sezonem, gdzie głównym powodem spektakularnych zwycięstw był efekt zaskoczenia.
0
Garcia ma gorsze statystyki obrony w obecnym UCL od Szczęsnego w poprzednim UCL. Można skończyć z tym hype
0
ale mamy chlujową tą obronę. Tylko czekać jak coś wpadnie
2
Szczerze jeśli Barcelona odpadnie to chciałbym by Atletico wygrało do końca. Lubie takie historie sukcesu poprzez trwanie w tej samej metodzie z uporem maniaka mimo wieloletniego przegrywu
0
Komentarz usunięty
1
@July_6_BcN W skrajnym przypadku można złapać HPV które przenosi się przez dotknięcie, jest dosyć odporne na środki odkażające i może przetrwać na powierzchni do 7 dni. Ale tak jak pisałem - vintedówy to stan umysłu.
0
@Roobo Te poglądy są jak "antyimigracyjny" Tusk. Czysty populizm dostosowany pod publikę i wyborców. Dopiero działania ukażą realne poglądy
0
@AlexDark00 Eurosceptyczna jest Słowacja Fico ( tam pewnie ucieknie Ziobro ), a także Włochy Meloni. Przy czym Włochy kolaborują jak ostatnio z Mercosurem
1
Ferran sprawdzał się w roli jokera wchodzącego z ławki i niech już tak zostanie
1
@July_6_BcN Ja używane kupuję płaszcze i marynarki. A co do kobiet. W odróżnieniu od facetów one się rzadko brzydzą tą samą płcią ( nawet jak są hetero, choć jest też więcej kobiet BI niż facetów BI ) więc majteczki po innej mnie nie dziwią. Miałem zresztą z taką vintedówką niedawno do czynienia co ma dużo ofert i takiego spierdolenia umysłowego dawno nie widziałem. Wstawiła do męskiej kategorii damski płaszcz-trencz i próbowała mi wmówić, że to moja wina. Powinien się domyślić jej błędu xD 2 tygodnie szarpania się i dopiero interwencja Vinted zadziałała, ale i tak muszę płacić za przesyłkę zwrotną
7
Mam wrażenie, że Yamal robi wszystko by pomóc swojemu ziomkowi Ferranowi pozostać w drużynie. Oby zarząd się nie nabrał
9
I to jest prawidłowy wynik. Atletico de Madrid = ATM = Ass to mouth. Nie ma co się bać Materacy. Nawet przeciw 10-tcę grali przestraszeni, a ich trener uciekał ze stadionu po wygranym meczu
4
Twierdzisz, że LM jest najważniejsza. Masz dwóch bardzo ważnych zawodników z dolegliwościami. Więc wystawiasz ich w nieważnym meczu, w lidze gdzie masz duże prowadzenie choć za 3 dni masz arcy ważny mecz w LM. Aha, ok. Wszystko jest logiczne.
0
@4Fabregas4 Myślę, że on zdaje sobie sprawę z własnej sytuacji tutaj, a chce zostać z innych powodów. Co ostatecznie wyjdzie źle obu stronom. Jedna się ośmieszy, a druga nie będzie miała wbrew pozorom wartościowego rezerwowego. Trudny mi wskazać piłkarza który sportowo zniósł by gorzej trzymanie na rezerwie niż Lewandowski. Jemu wystarczy krótka kontuzja by zardzewieć, a później czekać tygodniami na gola.