2

@bartekvisca mi już na zawsze będzie kojarzył się z Anfield i Rzymem

16

Czego się spodziewać po zakompleksionych fanboyach CRa, jeśli sam Grzmot ma kompleksy jak piramida w Gizie. Nawet po Messim pranie wywieszał, bo sam nie byl w stanie wpaść na nic lepszego, więc musiał powtórzyć. Jak to mówi stare powiedzenie: "jaki pan, taki kram"

11

byle nie za 50% od nastepnego transferu, Roberto w przeciwieństwie do naszego celebryty jest już dość wiekowy :)

1

bramkarz Borussi Kobel, to chyba przebrany Ochoa z pamiętnego mundialu, albo Kameni z meczów z Barcą... Gość jest kosmitą, takiego bramkarza jakbyśmy mieli to można czuć pewność z tyłu.

2

@Pawel13sz a czwarta dźwignia to jakaś kopertka dla Tebasa wręczona pod stołem, co by przymknął okczko xD

3

Jorginho wciąż trafia z karnych - ta złota piłka po prostu mu się za to w końcu należy xD

0

@Nazio87 a ja podbijam polecenie, pijam w tej formie w ciepłe dni i to jest super napój.

0

@Suzu @KrwawiaceoczyVEB Panowie, tego Bartomeu niestety ale ktoś wybrał, niestety też w trakcie jak topił klub wszyscy milczeli. Nasze gwiazdy otrzymując chore kontrakty wypowiadały się o prezesie w superlatywach i wszystko było cacy. Football to zepsuty świat. Takie podstarzałe Brejty i Umtity to nie są wyjątki, to piłkarze którzy wiedzą, że muszą jak pijawki trwać tu gdzie są bo w poważnej piłce już się niczym nie odznaczą, więc muszą wydoić tyle ile się da. Duńczyk to też bardzo dobry biznesman, który odnosi sukcesy w deweloperce, on nie popuści ani złamanego Euro, a my niestety nie mamy podstaw, by go przekonać do popuszczenia. On sobie najwyżej po zakończeniu kontraktu wróci do jakiegoś Broendby popykać z chłopakami, a co nam da że sobie pogwiżdżemy oprócz skazy wizerunkowej dla kibiców, że gwiżdżą na swojaka ? Oni pod wpływem tych gwizdów nie zrobią ani kroku wstecz.

1

@PatrychoO Mateusz zamyślony, bo już kombinuje jak tu się do Silvy dobrać xD

1

@KrwawiaceoczyVEB a jak należy ich powitać ? bo przepraszam co, siedzą w klubie na podstawie kontraktu który klub z nimi zawarł ? Breit sam się wprosił do Barcelony ? Trzeba było zawierać rozważne umowy i płacić rozsądne pieniądze, przecież wiadomo, że i jeden i drugi to nie są ludzie z klubu tylko zwyczajni najemnicy.

1

@Medium a to PSG to komu to potrzebne? A dlaczego? xD

0

@masq bo może taka jest właśnie koncepcja i wizja. Barcelona ma wrócić do korzeni, bo jak już widzieliśmy pomysły francuskiej czy holenderskiej Barcelony paliły na panewce, podobnie jak Portugalczycy w Barcy. Przypomnę tylko, że trafili tu w ostatnim okienku Christensen, Lewy, Kounde, Raphinia i Kessie

55

@Hubsao nie zdeterminowani, tylko zirytowani chyba

5

I pomyślec, że kiedyś mieliśmy wybór: zostawić Cucurelle albo Mirandę i wybór padł na tego drugiego. Z drugiej strony pytanie, czy w Barcelonie Cucu tak by się pięknie rozwinął...

0

@VegetaPolska Figo nigdy nie stał się galaktyczny w Realu... takiego poziomu jak w Barcelonie w Realu nigdy nie osiągnął.

2

pewnie Laporta chciał im w pięćsetkach zapłacić i się Chelsea troszeczkę obraziła. Poleci Alemany z dwuseteczkami i już będzie wszystko cacy ;)

1

Laporta dzwoni do Daniego Alvesa... Dani... Dani... co u Ciebie? słuchaj no, głupio wyszło z tym pożegnaniem, ale może jak już się nie pożegnaliśmy to ...

0

@Don Lucas a jak nie doczłapiemy do półfinału to głupio Ci będzie ? xD

2

tak naprawdę zbrązowiały mu pory jak pomyślał, że jego rywalem na prawej flance będzie Sergi Roberto :) Zobaczył, co nasza legenda zrobiła z takimi obrońcami jak Semedo i Dest i wymiękł :D wciąż podtrzymuję swoje zdanie, że gdzieś pod koniec listopada Roberto będzie naszym podstawowym prawym obrońcą.

7

@Stagiryta żona jest w szpitalu, odwiedziny są dajmy na to od 12 do 20 ( tak było u nas w szpitalu kiedy żona urodziła) wychodzisz od żony o 20 powiedzmy trzeciego dnia po porodzie idziesz z kolegami na dwa piwerka albo dwie whisky z colą, kończysz o 24 wracasz do domu. Rano wstajesz ogarniasz się powoli i na 12 szruuu do żony i do małego. Czego nie rozumiesz?

3

@Marcelinho99 @Pawel13sz
Vavlverde w lidze robił świetne liczby przede wszystkim dlatego, że taktycznie poskładał to co zostało po Lucho i powiedzmy Guardioli + bardzo dobrze zorganizował blok defensywny. To co na pewno można mu zarzucić i trzeba wypominać to fakt, że do rozwoju zespołu i przyszłości klubu nie dołożył absolutnie nic. Nie potrafił wkomponowywać piłkarzy których dostawał do drużyny, nie miał pomysłu na adaptowanie młodzieży. Patrzył tylko na wąskie grono piłkarzy z kadry i wystawiał tych najlepszych których akurat miał, a że była to spuścizna po Lucho to tak wyszło. Przez 2,5 roku Valverde głównie niestety, dzisiaj w Barcelonie mamy to co mamy, bo rozwój drużyny praktycznie stał w miejscu, a liczby robili najlepszy piłkarz we wrzechświecie i jego starzejący się już kumple.

1

@AdiKingu96 pod warunkiem, że wszystkie co do jednej się wydłubie xD

0

@Messibestplayerintheworld Gerard Pique na twitterze: " Se queda"

2

@Survier a miałeś taką wielką niepowtarzalną, jedyną szansę, żeby milczeć i nie komentować ... szkoda... może następnym razem.

0

podobno w kwestii Bernardo Silvy PSG wchodzi do gry... okaże się czy tak jak Potężny Bó nazwał Portugalczyków sprzedawczykami i najemnikami, tak będzie też w przypadku Silvy. Liczę, że Barca stała się takim magnesem, że będzie jednak skupiony by trafić właśnie tu, a nie do Neymara i spółki.

0

@szkutnik91 przypominam, że do PL byle Semedo za 40 poszedł

0

@Walden07 a później?

1

@dariooo ale wtedy zostanie linia pomocy w składzie: Pedri, Busi, Kessie, Gavi, Nico i ewentualnie Roberto od biedy. Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem. Masz wtedy trzech wartościowych zawodników z doświadczeń i dwóch młokosów, z czego jeden budzi wątpliwości czy ma odpowiedniego skilla żeby być tu gdzie jest. Moim zdaniem przyjście Bernardo byłoby tym czymś ekstra, właśnie tą top gwiazdą która potrafi dryblować i w pojedynkę rozstrzygać mecze. Jeśli miałoby to się dokonać z wymianą na FDJ praktycznie 1:1 finansowo również to dlaczego nie. W tym okienku transferowym pomoc dofinansowano najsłabiej i moim zdaniem odstaje od reszty.

6

@PIOTR76BARCA ja tylko jedną drobnostkę chciałem sprostować, słowo "chój" piszemy przez "u" otwarte. Przepraszam ale aż w oczy daje z tym błędem ;)

2

@Rust_Cohle Mateusz Murański do Jacy Murańskiego przed walką z Tańcula xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?