0

@Kgorecki2500 Dembeleł xD

1

@Lionel_Messi10 no trzy minuty temu poszedł nie za fajnie na raz i poszła groźna akcja z jego strony, ale do tego czasu to praktycznie bezbłędny ;)

3

W Ateltico jest tak specyficzny mikroklimat piłkarski, ta drużyna gra taki football specjalnej troski, że w życiu nie tykałbym żadnych zawodników z tego zespołu... To w jaki sposób odnaleźliby się w drużynach które chcą "grać w piłkę" to do końca wielka niewiadoma i właściwie to czy się przeprogramują z tej siermiężnej piłki jest bardzo wątpliwe. I pomyśleć, że my za króla tego systemu Griezmana zapłaciliśmy 120 mln ...

8

@VamosRakieta niestety wraz z Lewandowskim na tej stronie pojawiło się mnóstwo przejściowych sezonowych histeryków, którzy nie mają za bardzo pojęcia o t co się dzieje w klubie, że San Sebastian to ciężki teren, że Barcelona się zgrywa, a Xavi to prawdziwa legenda klubu.

1

@Scross czyli jednak prowo ;) tym razem dałem się nabrać ja xD

8

Podawanie Hakimiego jako kandydata na prawą obronę ma mniej więcej taki sam sens jak podawanie mnie.

1

@Comentateiro niedawno kolega napisał tutaj "figo" z wielkiej litery... Gdzie wtedy byłeś? xD

8

@Scross zmarnowałeś niebywałą okazję, być może jedyną, żeby nie tykać klawiatury i nie zabierać głosu w sprawie. Ale teraz to już pociąg pojechał i przepadło...

1

@Rewolucja123 JEzus, jak ja żałuję, że on nie przeszedł do Realu... ale by to w szatni chodziło z Viniciusami, Rodrygami Benzami itd. xD

4

@mateusz1989VeB 1. Nikt nie płacze, że ktoś chce się pozbyć Alby czy Busquetsa
2. Florek się go nie pozbywa, tylko Casemiro sam chce odejść na warunkach korzystnych dla siebie i Realu, to jest spora różnica. Casemiro nie został wystawiony na listę transferową, tylko raczej nadarzyła się ku temu dobra okazja, bo frajer z Manchesteru jeszcze się nienauczył, że szrotu z Madrytu za grube pieniądze się nie kupuje. Za mało było sprowadzenie Di Marii i Varana.

1

@Kidd dzięki za wyczerpującą charakterystykę. Faktycznie nowy charakter skrzydeł może, szczególnie tego prawego może wymagać obrońcy lepiej zabezpieczającego tyły, a mniej udzielającego się z przodu. Jako jego zmiennik może wtedy nawet miałby sens taki Dest, który mógłby wchodzić w przypadku kiedy rywal byłby totalnie murujący bramkę, a takich zapewne spotkamy w sezonie. Powiedz jeszcze jak on sobie radził w najtrudniejszym chyba teście w lidze czyli z Viniciusem ?

0

@RanDiFCB no i właśnie dlatego, United nie zbudują drużyny godnie swojej marki. Jeśli ściągają zawodnika, dla którego ważniejsze jest dobro poprzedniego klubu niż nowego klubu i wcale nie ma jakiegoś parcia na to żeby tam grać, tylko byle hajs się zgadzał u niego i w Madrycie. Brazole to zawsze byli najemnicy, ale ten jest wyjątkowo ordynarny i nawet się z tym nie kryje. A MU to sięgnął dna jeśli to widzi i dalej go chce.

2

@PatrychoO chętnie obejrzałbym filmik z odholowania Casemiro do Unuted z takim podkładem.

0

@Cule1234 ile patrzyłem na mecze Villareal, to nigdy nie rzucił mi się w oczy jako wybijająca się postać. Nie był tez jakąś piętą achillesową zespołu, raczej taki neutralny. Dziwny transfer jak dla mnie, ale moje pojęcie footballu to level Janusz, więc sam się sobą bardzo nie przejmuję xD

0

i na tego obrońcę bym postawił, zbiera naprawdę pochlebne opinie, cztery asysty w poprzednim sezonie. Dobra opcja na prawą stronę, jeśli na drugą stronę przyjdzie Alonso a w naszych mokrych snach Gaya xD

0

@Culers figo piszemy małą literą...

0

@Archie Mistrzowie ! GSW mieszanka starych wyg jak Curry, Tompson, Green i młodych Wiggins Poole ;) z pewnością ciekawe będzie też oglądanie Bostonu, bo ta drużyna w poprzednim sezonie chyba ładnie dorosła. Ja oczywiście jako kibic Byków, będę śledził co wniosą Dragic i Drummond, ale to wydaje się że wciąż nie są jeszcze brakujące ogniwa i Byki dalej słabo w obronie.

1

@Vebrol zależy od ostatniego meczu xD jeśli był dobry to Pedri jest wspaniały i absolutnie gotowy by dzielić i rządzić w pomocy klubu, jeśli Pedri zagrał słabiej to jest przeciętny i trzeba kogoś bardziej doświadczonego za niego xD czego nie rozumiesz ? xD

19

@HavertzKai gość ma rację... Jarales się jak przychodzili kolejni zawodnicy jak mały Cygan pieciozlotowka, zremisowany mecz i nagle wszystko jest do dupy, nie ma komuś strzelać itd. Jak wygrają następny mecz, albo po 10 meczach Barca będzie liderem to nagle wróci Ci normalna pisownia nazwiska trenera ?

1

@Janas11224 podbijam prośbę @Kurkmen ;) masz jakieś może zestawy retro z lat 90. ?

0

@KrzysiekM podbijam polecenie. Bardzo dobrze się czyta i na patelni mamy historię XX wieku ;)

0

@ViscaBarca123 dzięki za polecenie, kończę po trzech miesiącach lekturę Nędzników, więc może skorzystam. Co jescze ciekawego mógłbyś polecić? Wszystko jedno jaki gatunek ;)

0

@skorupa1117 ja rozumiem, że po pierwszym meczu Janusze tutaj ruszyli z krytyką i okno z najlepszego stało się najgorszym, ale od takiego Labogi wymaga się ciut więcej dystansu i chłodnej głowy.

9

Tu nie ma zero-jedynkowych racji. Laporta trochę rzucił wszystko na jedną szalę. To tak jakby w kasynie postawił całą stawkę w ruletce na jeden numer. Jeśli Barcelona zdobędzie tytuły i przede wszystkim narodzi się drużyna na miarę przynajmniej tej Louisa Enrique czy Rijkarda - to zwycięzców nikt nie będzie sądził. Jeśli to wszystko zakończy się katastrofą, klęską i maks co będą w stanie osiągnąć to będzie awans do ligi mistrzów - wtedy Laporcie wytkną i zapamiętają wszystko, potraktowanie Koemana, piłkarzy, populizm, niespełnione obietnice, Messiego... itd. dosłownie wszystko i obawiam się, że jego pierwsza genialna kadencja zejdzie na drugi plan. Niestety też nieudolnym sprzątaniem ciężko mu będzie zepchnąć winę na Bartomeu, jeśli jego efektem będzie pogłębienie burdelu który tu panuje. Kiedyś Napoleon powiedział, że od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok... nikt dzisiaj nie jest bliżej tego memento niż Joan Laporta.

0

@TheNekro94 a fani Realu na pewno wolą kobiety ? Z tego co wiem buraczą się na widok Ramosa pozującego nago w magazynie dla homoseksualistów xD

1

@Emerald no patrząc na pesel, to Busquetsowi też można już więcej wybaczyć. On gra tu ostatni sezon, a klub przespał kolejne okazje to sprowadzenia jego następcy.

0

@Azi też nie rozumiem co on zrobil że sobie upatrzyli go na takiego kozła ofiarnego. Ja patrząc wstecz wspominam dobrze jego występy, dał dużo radości, nie marudził, zawsze zapychał dziurę gdzie tylko był potrzebny. Ja go lubiłem i wciąż lubię. Wczoraj na prawej stronie był znacznie bardziej ofensywny niż Araujo.

0

@Corr a po kolejnym meczu Twoja wypowiedź będzie wyglądała: "jedyny plus po wczorajszym meczu jest taki, że w kolejnym meczu nie zobaczymy De Jonga i daj Bóg, żeby za niego zagrał Pjanic" ?

3

Boję się, że jakby trafiły się takie 3-4 mecze, to byście wyli do Bartomeu, żeby wrócił do klubu i posprzątał po Laporcie i Alemanym i wywiózł ten "szrot" co ta dwójka nasciagala xD

2

Rambla już wybrała nowych zbawców na kolejny mecz... uwaga, uwaga, nowe zycie przyniosą nam: Pjanic i Depay xD Pewnie głównie dlatego, że dzisiaj nie zagrali. Xavi... wiesz co masz robić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?