panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 chłopie, taka akcja z jego strony to jest u starej okres do odwołania... nie żal mi go, sam wiedział na co się pisze xD
2
@Firestone nie może być dwóch samców alfa w jednym stadzie. To podstawowa zasada ;)
1
@Pawel13sz i ta zmarnowana morda tego madryciarza...
1
@JimMorrisonFCB @don'T.R.I.P.e dokładnie Panowie. Ja nie jestem zwolennikiem hurraoptymizmu, bo później hurraoptymiście zamieniają się przy pierwszym niepowodzeniu w hurrapesymistów i wielkich przeciwników, zarządu, piłkarzy, druzyny, Alemany'ego itd. ... Po jakiego grzyba się aż tak jarać i zakładać tryplety ? Nie lepiej usiąść i cieszyć się grą ;)
3
Gorąco na dworze, ale radzę odrobinę tylko schłodzić głowy i zracjonalizować oczekiwania i teksty. Przypominam, że kiedyś jak ukradliśmy Romie Malcoma, Interowi Vidala i jescze sprawdziliśmy paru dobrych grajków to tu panowała taka ekstaza że komp nie wyrabiał z chłodzeniem. Skończyło się epickim Anfield, a grę zespołu te transfery wcale nie windowały na zauważalnie wyższy poziom. Dzisiaj Barca jest na pewno w lepszych rękach, ale wciąż jest wiele czynników niezależnych. Lepiej zasiąść wygodnie w fotelu i oglądać co będzie a nie licytować się w oczekiwaniach. Piłka nożna ma przynosić radość :)
1
@Cule1234 Silva w miejsce Dr Jonga to ktoś kto to definitywnie zepnie. To byłby odpowiednik tamtego Ronaldinho i wierzę głęboko, że w Barcelonie nawet mu jego narodowość nie utrudni gry na najwyższym poziomie ;)
1
@Kidd Laporta: Umtiti odchodzi...
1
@Culer_1906 ja marzę o Bernardo w miejsce FDJ. On też o tym marzy, City się nie upiera, Xavi bardzo chce, tylko ten Franciszek nie chce do ManU.
0
@Adao420 na czują powiedziałbym że b
1
@JohnnyBarca dobra, mam, w nawiasach jest ilość sprzedanych koszulek Scherloki, nie bójcie, klub zarabia na każdej więcej niż jedno Euro xD
0
@JohnnyBarca ale to są miliony czy miliardy ? Bo to zacna różnica, a kwotunie które podałeś są tak śmiesznie małe jeśli weźmiemy pod uwagę że handlują tym na całym świecie.
1
@barcowy1899 zdecydowanie Christensen, to też jest bardzo dobry obrońca ze świetnym wyprowadzeniem piłki. Stawiam, że Eric Garcia będzie zastępcą Busquetsa. Xavi już ten pomysł testował, moim zdaniem tam jest jego miejsca bo na stopera to on się nie nadaje.
0
@wlodek54 a propo Miga-23, właśnie jestem w trakcie budowania modelu Miga-23 w skali 1:33 we wspaniałym malowaniu "Hell Fighter" w czeskich barwach. Nie można nie zakochać się w tym malowaniu, polecam kuknąć ;)
https://m.facebook.com/groups/153454494715792/media/photos/
5
@Firestone "Oscar Mingueza jest blisko przejścia do Celty Vigo za trzy miliony euro." -> "Perez by sprzedał za 40…" -> "za miliard od razu. Jak ktoś jest beznadziejny to choćby sprzedający był MacGyverem to i tak fortuny nie zbije na zawodniku."
być może nie o Oscara Ci chodziło, ale ja zrozumiałem z tej sekwencji wypowiedzi że ten przytyk o kimś beznadziejnym jest do niego ;)
79
@Firestone ejjj, ale Oscara to Ty szanuj! Może umiejętności mu zabrakło, ale waleczności, przywiązania i miłości do barw klubowych, postawy na boisku, zatrzymywania Mbappe nie można było mu odmówić. To jeden z zawodników, których szanuję najbardziej, bo nawet jak odchodzi to z klasą i strasznie żałuję, że mu się nie udało. Wydaje mi się, że gdyby trafił na środek obrony tam gdzie jest jego nominalna pozycja, byłby w stanie wypracować sobie lepszą pozycję w drużynie niż jako zapchajdziura na prawej. Tam sobie nie poradził, a reputacji już nie odzyskał, a na ŚO pojawiło się bogactwo wyboru. Tak czy siak, będę za niego mocno trzymał kciuki i Vigo wydaje mi się dobrym miejscem dla niego.
4
przypomnę, że Fabrizio od początku stawiał na Barcę i przekonywał, że jest przed Chelsea w negocjacjach i zdanie gracza jest ważne w sprawie. Romano nie zwątpił, nawet kiedy pojawiły się doniesienia o porozumieniu z Chelsea. Gość jest mocny.
0
@VegetaPolska pogbowaty/będzie mózgiem -> wybierz jedno
3
@Zoker podobnie jak Araujo, ani jednej udanej interwencji... odbiły mu te porównania do Puyola.
7
@noface po prostu i zwolennicy i przeciwnicy Dembele nie potrafią zrozumieć, że w jego przypadku potrzebna jest ostrożność w opinii, a nie skrajne taaaak albo skraajjjne wypad. Gość ewidentnie parę lat nie dawał symptomów że coś z niego może być, ale od kilku miesięcy i profesjonalizm i umiejętności pokazuje... Z jednej strony może się ogarnął, a z drugiej może wrócić na wcześniejszą drogę. Zależy w co kto wierzy, ale nie był bym pewien który scenariusz się wydarzy.
0
@martin3131 bo Angole i Niemce przyjeżdzają, a z Polski łyse karki i pociotki PiSu i PO
0
@MesQueUnClub96 a dlaczego mieliby negatywnie być do niego nastawieni ?
2
@jacobFCB stawiam 2:0 dla Juve, dublet Arthura
1
@Comentateiro nie mam nic do Ciebie, ani w sumie do Twojego żartu, ale jak kiedyś gość tutaj rzucił żartem, że trzeba powiedzieć Ukraińcom, żeby się nie bali bobazzo od Romero, to chłopa mało nie ukrzyżowali, a zgłaszali, rugali co wypada, co nie itd. A tutaj zielone lecą jak miło i ludzie się śmieją z żartu de facto dotyczącego tego, że gdzieś na świecie giną ludzie. Tak jak mówię, to nic osobistego, tylko taka moja obserwacja tutejszej hipokryzji.
0
@Matix90 bo u nich jest "północny przegląd prasy a u nas Redaktor Julka o północy śpi jak Pan Bóg przykazał.
0
Zachodze w głowę, jak ta nasza obrona będzie skonstruowana na ten moment, bo zrobiło się bogactwo wyboru. Prawa strona, stawiam że Dest jednak będzie przed Azpim, środek wydaje się że Kounde Araujo, ale taki Christensen to jest naprawdę też bardzo dobry zawodnik, no i jest jeszcze Eric który też nie pogodzi się z rolą rezerwowego i pytanie co na to Pique? Oczywista wydaje się na ten moment tylko lewa flanka. A może Xavi ma jescze inny pomysł i Eric pójdzie jako zmiennik Busquetsa na środku... Tak był przymierzany.
5
@Bisz no własnie to jest błąd który latami był popełniany, kapitanem był najlepszy zawodnik, a nie najlepszy kapitan z największą charyzmą... To jest coś co miał niestety Real, a czego nie było u nas, fajnie jak szło, ale jak nie szło to była spuszczona głowa. Busi to człowiek który nie ma w sobie nawet ułam przywództwa, Pique jeszcze trochę tak, ale Busquets absolutnie nie powinien być nawet czwartym kapitanem.
0
@Sau_Ron ja wierzę, że grałby z Pedrim w linii pomocy xD
0
@Dojt zobaczył jak za Bartomeu ogołocili kasę klubową i postanowił cały klubowy hajs nosić przy sobie w brzuchu. Po tych dźwigniach niestety mocno urusł, ale spokojnie, za chwilę przyjdzie Kounde i trochę się zmniejszy :D
1
@JimMorrisonFCB Cieszę się, skoro do kogoś trafił to warto było ;) jak to mawiał Jan Paweł II, ze wszystkich rzeczy najmniej ważnych piłka nożna jest najważniejsza, a to dotyka rzeczy tych właśnie najważniejszych. Moim zdaniem nie można uciekać od trudnych tematów, nawet jeśli są najmocniejsze.
4
Chciałbym wkleić tutaj tekst, który może nie pasuje za bardzo do tego miejsca bo nie dotyka tematyki sportowej, ale w mojej opinii dużo ważniejszą. Obserwując też to miejsce i czytając wypowiedzi, zauważam, że często ludzie mają tutaj problemy z załamywaniem się, problemami, przeżywaniem porażek itd. Wklejam tutaj ten tekst autorstwa Tomasza Zielińskiego, nie jest to ten poseł na sejm, ale założyciel fundacji pomagającym dzieciakom na raka. Może lektura tego krótkiego tekstu akurat pomoże komuś, komu jest w tej chwili ciężko, albo w chwilach narzekania przypomni sobie o tym. Do mnie trafił, a mam akurat ciężki czas...
"MAM DOŚĆ !
Kiedyś takie słowa wypowiedziałem do mojego mentora Antoniego w bardzo ciężkim okresie, mojego życia.
On tylko spojrzał na mnie i powiedział
gdzieś cię za kilka dni zabiorę, zgoda ?
Zgoda !!! wykrzyknąłem, będąc ciekawy wyzwania, wtedy nie wiedziałem, że otrzymam lekcję którą zapamiętam do końca życia.
Po kilku dniach przyszedłem do niego i ruszyliśmy...
Okazało się, że zgłosił nas jako wolontariuszy do pomocy przy pewnym wydarzeniu organizowanym dla dzieci z oddziału onkologicznego.
To podczas tego wolontariatu po raz pierwszy słyszałem jak jest wykrzywiany ból,
...przez dzieci.
Na tym oddziale w tamtym dniu doświadczyłem wielu wielkich bohaterów, wojowników, siłaczy...
Byli mali, nie jak ci z komiksów czy legend,
mieli mniej niż metr, mięśni prawie w ogóle i żadnej zbroi...
ale ich serca. Serce każdy z nich miał piękne, wielkie, nigdzie później, takich serc nie doświadczyłem...
Pamiętam, że podczas tych kilku godzin tam spędzonych musiałem wyjść kilka razy z sali,
...płakałem.
Wracając stamtąd całą drogę powrotną, milczeliśmy z Antonim
...niepotrzebne były słowa.
Dziś, mam wielki przywilej służyć im i ich rodzicom.
Kilka razy w roku pomagamy onkorodzicom, tych małych wojowników, usłyszeć ich inaczej...
Ps.
A dziś, jak przychodzi do mnie myśl " mam dość "
odpowiadam jej słowami, które usłyszałem w tamtym dniu, na tym oddziale, od małej Hani
a brzmiały.
...nie jest tak źle, jak wygląda, proszę pana.
( nie umiem opisać, mocy tych słów wypowiedzianych z ust dziecka i tym, jak mną w tamtej chwili wstrząsnęły)"