panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym z przyjemnością zobaczył zestawienie linii pomocy: Busquets-Arthur - Roberto ale w meczu z Realem wydaje mi się że Artur z Roberto mogliby utworzyć naprawdę fajny duet pomocników, z Interem wolałbym jednak Vidala w środku, ale tutaj chyba nie ma dyskusji i i tak będzie tam Rakieta .
0
wreszcie jakieś fantastyczne wieści dla nas przed Gran Derby. Mam nadzieję, że w związku z brakiem Leo, Ernesto coś wymyśli do grania z przodu. Z tyłu przynajmniej nie ma już co wymyślać, środek obrony sam się zdefiniował, Alba jak Alba, a gdyby po ostatnich meczach zrezygnował z Semedo, to oznaczałoby sabotaż.
0
ja bym brał ten tandem De Jong & De Ligt, bez żadnych Pogbów, bez Rabiotów, tak po prostu dwóch zawodników z Ajaxu + zawalczył jednak o pozostanie Paco.
0
Biedny Malcom czeka na listę z powolanymi jak na wyniki totka, problem tylko taki, że prawdopodobieństwo wygranej jest porównywalne z wygraniem w totka.
1
uważam, że każda, absolutnie każda skrajność jest złem, czy to prawicowa uwidaczniana przez obecne ruchy narodowe i tzw. kiboli, którzy mają problem z podaniem daty wybuchu Powstania Warszawskiego, ale także lewackie, które najchętniej odrzuciłyby całą historię, tradycje narodową i tożsamość. Warto iść do przodu, warto łączyć, a nie dzielić, warto kroczyć w XXI wiek i nie bać się, ale warto też przy tym nie zatracać pewnej tożsamości narodowej, pamiętać o swoich korzeniach i być z tego dumnym. Każdy naród potrzebuje pewnych wartości narodowych, ale tych rozumianych pozytywnie, jak duma narodowa, pamięć o historii i bohaterach, a nie nienawiści do innych, wywyższania się, ksenofobii. To naprawdę może być zdrowe o ile nie jest nakręcone i napmpowane głównie przez polityków. I wreszcie jest to potrzebne, w razie zagrożenia to właśnie to decyduje, że ludzie stają w obronie kraju, jak to miało miejsce w 1920 czy 1939. Na koniec oczywiście przyznaje, że polski nacjonalizm, to niestety nacjonalizm w bardzo złym wydaniu, który poszedł w zupełnie nie tę stronę co powinien i zachorował. Stąd coraz wyraźniejsze podziały.
0
Były faktycznie mecze, gdzie im takiego szczęścia brakowało (ja np wczorajszy mecz z Levante), ale były też mecze, gdzie Real wcale na boisku nie dominował i na porażkę zasłużył (jak mecz z Sevillą czy z CSKA). Co do jednej rzeczy - pełna zgoda, szczęście trzeba mieć a Derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Mam nadzieję, że bez Leo, cała drużyna weźmie wreszcie odpowiedzialność za wynik. Tak było podczas GD rozgrywanych za Lucho, kiedy w miejsce Leo na boisku pojawił się młodziutki Sergi Roberto i bujał pomocnikami Realu aż miło było popatrzeć.
0
:D :D :D niestety nie jestem, jedynie bywałem już parę razy w dupie i udało mi się z niej wyjść, to całe moje doświadczenie :D
13
Szczęście Realu to jednak nie była kwestia Zidane'a. Wczorajsza kontuzja to dla nich tak naprawdę najlepsza wiadomość od miesięcy i szansa na dobry wynik w GD, która nie oszukujmy się, spadła im z nieba. Gdyby zagrał Messi, to osobiście, w pojedynkę zrobiłby im z dupy wiatraki, tak szansę się nieco wyrównały. No cóż, mimo wszystko im nie zazdroszczę, my jesteśmy co prawda w kryzysie i mamy swoje problemy, ale to gdzie oni są to nawet nie jest kryzys, to jest głębokie wnętrze dupy, tak mniej więcej za drugim zakrętem okrężnicy. No i jak dla mnie mogą tam pozostać na zawsze :)
2
Duet Lopetegui & Messi dziś wygrał okładki wszystkich gazet. Raz jeden większy a drugi mniejszy, a na innej okładce odwrotnie :)
0
oficjalnie: Malcom doczeka się powołania do meczowej kadry. Aaaa nie, czekaj, Denis Suarez...
0
hehe :) aż z ciekawości sprawdziłem stronkę Lidla, obecnie jest amerykański :)
0
ehhhh, no dobra... poczytałem pomeczowe komentarze na temat Rakiety, Dembele, Suareza i muszę się z wszystkiego wycofać i jednak przyznać Ci rację :) wybacz...
0
chwileczkę,
"Geniusze personaliów i taktyki" - tutaj raczej zarzucasz ludziom, że komentują składa i taktykę, nie znając się na tym, albo pisząc po prostu bzdury, zarzutów o inwektywa w tym zdaniu nie widzę.
0
Oszalałeś ?
0
Ale to jest forum publiczne, może tu się zarejestrować każdy i pisać też każdy, dlatego też tutaj jest miejsce zarówno dla ludzi ogarniętych, dojrzałych, jak również wspomnianych "geniuszy" personaliów i taktyki. Poza tym komentarze które widzę na pierwszej stronie to krytyka pod adresem Valverde, związana z nieobecnością Vidala, ewentualnie Dembele i obecnością Rakiety. Zacytowałeś kilka wypowiedzi- są one owszem skrajnie głupie i prostackie, ale moim zdaniem wciąż jednak komentarze w takim stylu są w zdecydowanej mniejszości. A to że będą ... tak jak napisałem, to forum publiczne w związku z tym - muszą być :)
pzdr
1
bo niektórzy pod czerwono niebieską koszulką skrywają biały podkoszulek :D
Vamos ! :)
1
kurła ludzie na FORUM dyskutują o składzie, piszą co im się nie podoba, co im się podoba, nieprawdopodobne, w sumie lepiej porozmawiać o kolorze krzesełek na Camp Nou, papierze toaletowym w stadionowych kiblach, albo odbiec od tematu i podyskutować o wyprzedażach w media-markt, tygodniu włoskim w Lidlu albo wyborach do Sejmiku w Białołęce. A może lepiej pozostawić pustą ścianę ?
1
biedny to jest Malcom, bo nawet ławki nie rozgrzewa, Dembele co by nie powiedzieć nie świrował ostatnio, może zobaczymy go jak w 84 minucie EV pierwszą zmianę zrobi.
0
Jedyna nadzieja w samym zawodniku, że będzie chciał zostać i być może rozwijać się pod batutą nowego trenera. Szkoda że u Lucho się Paco trochę zablokował, bo szanse dostawał, później EV to szkoda gadać, ale może kolejny trener weźmie go pod uwagę w budowaniu nowego projektu
5
tak, znowu to zrobił ... znowu zgwałcił, tym razem ofiarą padła Genoa.
3
nie martw się, Te twoje misie zawsze spadną na cztery łapy. W ostateczności Twój Idol Ramos, wykręci dźwignią bark kluczowemu zawodnikowi drużyny przeciwnej, przy****oli w twarz z łokcia bramkarzowi, trochę farta i jakoś to będzie...
0
tylko dlatego, że Borussia z Paco w składzie jeszcze nie grała swojego meczu :D, ale Jović jest faktycznie niesamowity :)
2
Też mnie trafia, gdy widzę, jak Valverde nie stawia na młodzież, uparcie zajeżdża Rakitica, odsyła na trybuny Malcoma, robi zmiany w 84 minucie, w głowie kręcą się myśli w stylu "zabieraj zabawki i wracaj do Bilbao", ale z drugiej strony, kiedy pomyślę, że poprzedni sezon okraszony był jednak dobrymi wynikami (choć z grą daleką od ducha nauczyciela Cruyffa) to myślę sobie, że EV powinien dostać jednak nieco dłuższy kredyt zaufania i dostać szansę wyjścia z tego niewątpliwego kryzysu. Później myślę sobie, że w jego miejsce pewnie przyszedłby Wenger i już mi się inaczej na Ernesto spogląda, jakoś tak cieplej i sympatycznieje w moich oczach wygląda jego drobnej postury osoba :D
6
Madrycka prasa objawiła kolejnego zbawiciela, tym razem tytuł witaminy ląduje u Isco.
3
Czy ktoś, kto ogarnia sytuację z Paco, mógłby objawić nam jakie są warunki jego wypożyczenia ? Co to znaczy, że Borussia "zapewniła sobie prawo wykupu zawodnika za ustaloną kwotę, ale Barcelona może zablokować tę transakcję" ? Nigdy szczerze mówiąc nie spotkałem się z taką sprzecznością, ale czy ktoś OGARNIAJĄCY może jednoznacznie wyjaśnić o co tu chodzi ?
38
"brakuje psychicznej blokady, żeby to odblokować"
"na pewno nie zasłużyliśmy na porażkę w tym meczu"
ten Grosik to chyba niepełnosprytny jest
0
trafił ze zmianą, wraca widmo "selekcjonerów" : Bońka, Fornalika...
7
"był taki moment, że potrafiliśmy przez moment utrzymać się przed polem karnym Włochów, cieszmy się z małych rzeczy" XD
0
weszły posiłki, rezerwowi Wolfsburga i angielskiego drugoligowca... jest czym straszyć, Włosi mają pełne gacie.
0
Właśnie problem polega na tym, że wcale nikt nie oczekuje, żeby reprezentacja stała się tym, czym dla ligi hiszpańskiej Barcelona, Real czy Atletico. W 2016 roku byliśmy takim trochę Bilbao, może Valencią, w tej chwili w meczu z Włochami czy z Portugalią....wyglądamy jak klub z Segunda.