2

To Ty chyba oceniasz Pogbe na podstawie kilku meczy na Mistrzostwach Świata, ale meczu MU to Ty dawno raczej nie widziałeś...

0

Ale ja nigdzie nie napisałem że to wina Paco , że grał mało albo na skrzydle. To że grał mało to po prostu fakt. Mało tego, powiem więcej, że gdyby nie trafił do Barcelony byłby dzisiaj znacznie lepszym napastnikiem, pewnie jednym z czołowych w Hiszpanii. Ale podczas gdy on grzał ławę przez ostatnie dwa lata, Munir notował regularne występy i zdobywał bramki. Bramki Munira i Paco ? Serio chcesz porównywać ilość bramek napastników z Barcelony i z Alaves ?Przypominam, że w Alaves grają znacznie slabsi pomocnicy i asystenci niż w Barcelonie, nie zmienia to faktu, że Paco liczby wykręcił dobre. Ale liczby Munira uważam za równie dobre jak na klub w którym się znalazł. Ponadto tak jak piszesz jest młodszy, argument że wywodzi się ze szkółki Barcy nie jest dla mnie racjonalny więc go nie przytaczam. Paco powinien udać się na wypożyczenie, żeby grać i odbudować formę. W Barcelonie Grubego i tak nikt na ławce nie posadzi , przynajmniej nie w tym sezonie, a Dortmund to świetne miejsce, żeby wrócić do gry.

1

właśnie chodzi o te czasowniki: był, nie łapał się ... jak widzisz sam używasz czasu przeszłego, a dzisiaj póki co jest jeszcze 27.08.2018 ... więc może pora przestać żyć tym co było i spojrzeć na to, gdzie Ci piłkarze znajdują się obecnie.

6

sam fakt, że pojawia się dyskusja czy lepszy Paco czy Munir świadczy, że są to grajki o podobnym poziomie. Z tego tytułu warto wypchnąć tego, na którym można więcej zarobić, czyli wypożyczenie Paco wydaje się rozsądne. Natomiast kwotę odstępnego, wywindowałbym na miejscu zarządu wyższą, co najmniej na 30 mln. Jego pobyt w Barcelonie zahamował jego rozwój - to nie ulega wątpliwości- natomiast w Dortmundzie może odżyć, tak jak było z Batshushay (nie chce mi się sprawdzać jak się pisze to mega skomplikowanego nazwisko, mam nadzieję, że wiadomo, że chodzi o obecnego napastnika Valencii). Dortmund dostał olbrzymie pieniądze za Dembele, a negocjacje do przyjemnych nie należały, dyrektorzy Barcy nie powinni ustępować ani na krok.

2

więc jaka konkluzja ? Niech wygrywają do końca okienka transferowego, a później duch Beniteza niech unosi się nad Bernabeu.

59

Jutro Marka określi Benzemę: "Nową Maszyną", a pojutrze wysunie jego aspirację do Złotej Piłki, w środę analiza, że odejście Ronaldo uwolniło Benzemę i Bale'a, w czwartek opublikują autoryzowany wywiad z nowym cesarzem, a w piątek już zapowiedź nowej kolejki. I kolejny tydzień z głowy dzięki Benzowi.

2

nie porównywałbym jednak ligi i ligi mistrzów, szczególnie fazy play-off. Liga to jednak żmudne skrupulatne ciułanie punkcików, gdzie jednak można sobie pozwolić na mecze słabsze. W Lidze Mistrzów Barcelonę zgubiła pewność siebie i przekonanie najpierw o łatwym losowaniu, i że są w półfinale już po pierwszym meczu. Początek sezonu w lidze służy rozkręceniu się, pamiętam niezbyt udane pierwsze mecze Guardioli i porażkę np z Racingiem Santander. To po prostu już coroczny schemat.

0

Spokojnie, ta lokomotywa katalońska jeszcze nabierze rozpędu. Całe szczęście, ze pierwsze mecze są ze słabszymi drużynami, na bodaj 8. kolejkę, gdy wchodzi cięższego kalibru rywal będą gotowi. Atletico też wczoraj mordowało u siebie i wymordowało, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo i takimi meczami zmajstrowaliśmy w zeszłym roku.

2

najlepsze: hala-dzieci idą rozczarowane i smutne spać, po przedwczesnym wystrzeleniu Piccolo
najgorsze: cała reszta

8

też chcielibyście, żeby ten mecz się wreszcie skończył ?

5

Nie chce mi się tam wchodzić, ale mogę sobie wyobrazić jak teraz wygląda g****burza na stroni klasowej Realu, atmosfera jak po wywiadówce

2

Którą polską drużynę dzisiaj oglądacie w Lidze Europy ?

2

Za transferem Rakitica do PSG byłbym tylko w jednym przypadku: PSG wpłaca klauzulę (125 mln), Rakieta odchodzi, UEFA sprawdza Arabów pod kątem finansowego "fair play" i kasuje im bana na 5 lat w europejskich pucharach. Po ewentualnym odwołaniu wydłuża tego bana do 7 lat. W każdym innym przypadku pokazałbym im środkowy palec, a Rabiota wziął za darmo za rok.

31

100 mln euro za Rakietę? przyznaję brzmi kusząco, ale tych Państwa i tak odesłałbym do klauzuli, a później do diabła.

1

Nie ma się czym przejmować, widocznie ta nagroda nie zasłużyła sobie, żeby trafić w ręce Messiego.
Grzmot trafił do pierwszej trójki chyba tylko za pierwszy mecz z Juventusem...

1

ja na przykład bym chciał, żeby do Realu wrócił Benitez. też uważam, że Lopetegui out !

57

Ciekawe do jakiego tronu Bale rości sobie pretensje... przecież w Madrycie toalety są w wiecznym remoncie.

1

zależy co lubisz:
historyczne: "Religia"
horrory: "To" "Dom na Wyrębach" (z polskich autorów)
kryminały "Pierwszy Śnieg" , książki o Teodorze Szackim (Miłoszewski)
poza tym: "Anioły i Demony"

0

już Hala-Czesiek odpalił tę szantę po bramce xD

1

dokładnie, ja mam wrażenie, że w kwestii Dembele nie można powiedzieć po prostu prawdy, czyli, że jest to młody, cholernie utalentowany zawodnik, który jednak w grze ma wciąż dużo chaosu, na boisku często bywa zagubiony i wciąż musi się dużo nauczyć w kwestii taktyki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

w meczu z Alaves nie jest akurat sztuką zagrać jak profesor. Może z silniejszym rywalem czyli Sevillą też zagrał jak profesor ? Poza tym jesteś jakimś dziwolągiem. W jednym zdaniu wyzywasz mnie od opętanego, a w drugim piszesz, że Busi zostanie najlepszym piłkarze do końca kariery... Sądząc po tak skrajnej, nieskazitelnej opinii połączonej z elementami jasnowidzenia oznaki opętania wszelkiego pochodzą raczej od Ciebie.

0

ogólnie, to Rakieta jest teraz w znacznie lepszej dyspozycji niż Busi i na Pivocie mógłby w niektórych grać i spisałby się być może i lepiej. Busi niestety miewa problemy ze stabilnością formy...

2

to są komentarze, które mają uprzedzić krytyków Dembele i zapobiec ewentualnym negatywnym opiniom na jego temat... ewentualnie poinformować co spotka osoby, które i tak odważą się na zaadresowanie negatywnych lub neutralnych słów w kierunku Dembele czy jego występów. Podsumowując: o Dembele mówimy jak o zmarłym: albo dobrze, albo wcale.

0

jasne, że powinienem użyć zwrotu "dzięki mnie", mój błąd oczywiście, tyle, że mimo wszystko uważam, że jednak brak odmiany przez przypadki rzeczowników, brak interpunkcji czy wielkich liter to po prostu totalne niechlujstwo i obrażanie innych użytkowników czytających to. Błędy się zdarzają i popełnia je prawie każdy, ale gorzej, jeżeli ktoś w ogóle nie zwraca uwagi na jakiekolwiek zasady pisowni. Pzdr.

3

Myślałem, że forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie i komentować... widzisz, dzięki mi, twoja obecność na forum ma sens , bo przynajmniej możesz mnie napomnieć i zwrócić uwagę na fakt, że nie wolno komentować i wyrażać swoich opinii, że może to robić tylko sztab szkoleniowy. Także czuję się spełniony.

P.s. w polskiej deklinacji po wiecie wszystko o (o kim, o czym ?) stawiamy rzeczownik odpowiednio odmienionym przypadku, tutaj jest to miejscownik, zatem powinno być "o zawodniku"... dodatkowo jest jeszcze w polskim języku coś takiego jak interpunkcja, która również pełni ważna funkcję. Spójrz na zdania: " twoja stara piła leży w garażu" i "twoja stara piła, leży w garażu"... zauważasz różnice ? Wszystko pewnie jeszcze przed Tobą w szkole...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Suarez zaczyna niebezpiecznie przypominać napastnika, który kiedyś grał w CSKA - Wagnera Love. Taki ociezaly mało biegający, ale mający nosa i strzelający te swoje bramki na mecz. Tyle że Barcelona to nie CSKA i tutaj taki zawodnik nie przejdzie.

0

Suarez pierwszy powinien dostać ławę, ale niestety na to się nie zapowiada...Munir i Paco nawet na ławce się nie zmieścili. To jest główny zarzut jaki można ewentualnie wysunąć do EV, tzn. akceptuje Suareza jako tzw. świętą krowę.Nie powinno tak być, chociaż u Lucho sytuacja była identyczna, więc może zwyczajnie trener nie ma tu nic do gadania, a jest to "inicjatywa odgórna". Suarez swoją grą zaczyna niebezpiecznie przypominać grającego kiedyś w CSKA Moskwa Wagnera Love, grubawego, nieruchawego napastnika, który jednak ładował swoją porcję bramek na mecz. Tyle, że w Barcelonie nie ma miejsca na zawodnika o takim profilu.

0

Ja to wszystko rozumiem, kadra Barcelony jest niezwykle wyrównana, ale myślę, że na takie oceny jak Twoja jest jeszcze za wcześnie. Nie można oceniać systemu rotacji po jednym meczu sezonu. W zeszłym sezonie EV owszem,rotował mało, ale też spójrzmy obiektywnie, że nie miał za bardzo kim rotować, a ewentualne zmiany skutkowały, że jakość leciała na przysłowiowy łeb i pysk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?