2

Brać Rodrigo póki gorący

0

Pytanie tylko do ludzi, którym zdarza się oglądać Ajax w lidze holenderskiej czy w pucharach: czy rzeczywiście będą z niego ludzie i wart jest takich starań i pieniędzy ? Pamiętam swego czasu głośnym nazwiskiem w Ajaxie był Kasper Dolberg, kiedy w pierwszym sezonie w Eredivisie strzelił 16 bramek i 6 razy asystował. W zeszłym sezonie obniżył jednak loty, strzelił raptem 6 bramek w 23 meczach asystując przy tym aż 0 razy i zainteresowanie upadło. Pytanie czy De Jong nie jest tego samego rodzaju "młodym wilkiem" ?

4

nie zapłacisz, ja 7 miesięcy chodziłem z nieważnym, aż mi w banku powiedzieli

26

"Hiszpański dyrektor przeprowadził wiele operacji w czasie ostatniego okna transferowego, jednak sprowadzeni do klubu piłkarze na razie nie spełniają oczekiwań."

równie dobrze można powiedzieć to samo o naszych transferach... jak można po trzech kolejkach oceniać powodzenie i jakość poczynionych ruchów transferowych ?

1

Ja bym zupełnie nie brał pod uwagę rozgrywek i zdobytych pucharów. To nie wina Oblaka, że jest Słoweńcem i sam jako bramkarz Słoweńców na MŚ nie sprowadzi. Sukcesu drużyn są uzależnione od dyspozycji całej drużyny, a nie tylko jednego zawodnika, dlatego też zupełnie te czynniki bym usunął. Moja trójka bramkarzy 1/2 - Oblak/Ter Stegen 3. Courtois /Lloris . Navas notował takie babole w lidze, że nie brałbym go pod uwagę.

0

Thibaut Courtois

Hugo Lloris

Kasper Schmeichel

...brak Oblaka, brak Ter Stegena... to już nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne.

4

Zostawcie tego Salaha w spokoju, on swoją indywidualną dyspozycją zasłużył by znaleźć się w tym plebiscycie. Rozegrał sezon spektakularny, strzelał, asystował praktycznie we wszystkich rozgrywkach, był wyróżniającą się postacią. Obecność Modrica również nie uważam, że jest skandaliczna - nawet w lidze gdy grał, to notował raczej solidne występy, dodatkowo genialne MŚ i świetna postawa w Lidze Mistrzów. To Grzmot wjechał do tej trójki jak na dzikiej świni. Ponabijał Apoelowi, słabiutkiej Borussi, uzupełnił karnymi (część z nich z kapelusza). Później strzelił piękną bramkę Juventusowi i na tym się skończyła jego twórczość, w meczach z Bayernem i finale umarł. Oczywiście żadnemu nagradzającemu nie chce się obiektywnie spojrzeń na te "przeoczenia" sędziowski dzięki którym ta "biała locha" znalazła się w ogóle w finale. Podsumowując: ta nagroda w przypadku Ronaldo nie ma nic wspólnego z dyspozycją zawodnika w danym sezonie, to nagroda uwzględniająca zasługi zespołu.

4

Mam cholerne wrażenie, że ludzie rozdający te nagrody, znają football jedynie z livescore'ów albo Bravo Sportu. To, że grzmot jest bardziej medialny nie ulega wątpliwości, ale z całym szacunkiem, do Messiego to on nie ma startu, chyba że w ocenie kaloryfera na brzuchu.

0

Tym razem Leo raczej nie będzie w trójce, będą pewnie Modric, Grzmot i Salah. Te nagrody są zabawne, bo jeżeli Griezmann ląduje przed Messim to ja nie mam pytań, przecież on nawet nie był decydujący w zdobyciu MŚ przez Francję. Dla mnie w pierwszej trójce powinni znaleźć się: Messi, Modric i Salah, w tej właśnie kolejności. No jest jeszcze kwestia tego, że Ronaldo jest bardziej medialny, i takie Lewo-znawcy będą i tak na niego głosować, nawet za ładną czuprynę.

7

Oglądam tą sytuację z czerwoną kartką dla Kyliana. Mam wrażenie, że początkowo planował zrobić 200 obrotów Neymara i wrzeszczeć jak podczas amputacji, ale w trakcie wykonywania ósmego obrotu zmienił zdanie i postanowił, że jednak typowi przy****li.

1

nooo, bo już myślałem, że ostatnio był jakiś mecz w którym Piątek nie strzelił bramki, a ja przegapiłem.

0

dlaczego Piątek tak nisko ?

0

To już wiadomo kogo Marca będzie w poniedziałek sadzać na tronie.

1

Jeżeli faktycznie przedkłada prywatę nad dobro zespołu, to nie powinien też powoływać Carvajala, za wymachiwanie tym środkowym palcem na Camp Nou. Ale to nie nasze zmartwienie, jeden zawodnik więcej sobie odpocznie podczas przerwy na reprezentację.

1

Ancient conquest, też to lubiłem :)

0

oczywiście... wystarczy przeczytać wypowiedź Ronaldo, który przecież uważa się za Madritiste z krwi i kości, który miłość do rm wyssał z mlekiem matki. A to tylko jeden przykład głosów z tamtej strony.

5

Strasznie cuchnie ta kadra hiszpańska realem madryt i jeszcze ta wisienka na torcie w postaci powołania dla Pau Lopeza, skąd inąd miernoty bramkarskiej. Nie dziwię się, że Pique się wypisał z tego.

9

Bawi mnie wielkie odliczanie w Madrycie do końca kariery Messiego.

1

Gdyby Ronaldo ciągle grał w Realu, to prawdopodobnie wygralby te nagrodę... nie widzę innego wyjścia bo po prostu to on w LM byl najlepszy

0

Czy tron Cristiano to jego osobista toaleta i teraz Luka ma mieć do niej wyłączność ? Czyżby w końcu po tylu latach miał zakończyć się remont,czy to złotego toy-toya FLorentino postawił ?

0

Zajarzyłem :D dzięki za wyjaśnienie, kompletnie o tym zapomniałem :D

0

myślę, że zamiast Borussi Dortmund do grupy śmierci dopisałbym do tego Manchester United. Tam "the special five" jest już na wylocie, a w jego miejsce mierzony jest ponoć Zidane, więc jest duże prawdopodobieństwo, że MU wróci na dobre tory i w tedy byłby jeszcze większy ogień.

0

ja z tego serialu najbardziej zapamiętam Nairobi, w całej okazałości, aż bym się tam przeleciał :)

0

To świętej pamięci Leon Niemczyk mawiał, że gdzie się mieszka i pracuje tam się ch**m nie wojuje, ale Pan Leon już nie żyje, więc działaj śmiało. Po pierwsze upewnij się, że nie ma naganiacza,bo jeżeli ma to nie wyskakuj z niczym. Jeżeli nie ma, to wychodząc z pracy zarzuć temat, że może masz ochotę na kawę, dobrą dają w tej tutaj kawiarni za rogiem... ja stawiam ! :) To nie zobowiązujące a zawsze coś i ocenisz swoje szanse.

0

Peszko nigdy nie był zawodnikiem na kadrę, chociaż to jego powołanie na MŚ mam wrażenie zostało wysłane przez Lewego. a Grosickiemu przyda się zimny kubeł wody. On pewnie wróci do kadry prędzej czy później. Nie jestem fanem Brzęczka, ale nie skreślam go... Ważne by miał pewne zasady i nie trzymał świętych krów i tacy Atmosferovice się więcej nie pojawiali.

0

Tak naprawdę trudno porównać ich obecny poziom, robiąc to obiektywnie. Z pewnością w Valencii Paco wiele pokazał i udowodnił, tyle, że po dwóch latach kiszenia na ławce ja tak naprawdę nie wiem, ile znaczy ten zawodnik. Munir się trochę wyrobił na tych wypożyczeniach. No i spróbujmy zerknąć na statystyki najlepszych sezonów jednego i drugiego pana. Paco w Valencii: 13 bramek i 7 asyst, Munir w Alaves: 10 bramke i 6 asyst... statystyki troszkę słabsze, ale klub też słabszy i statystki wykręcone w pierwszym sezonie gry dla Alaves. Decyzję o pozostawieniu Munira oceniam jako dobrą, ale czas pokaże.

0

To ty napisałeś, że poprowadził ich do zwycięstwa w pierwszej kolejce z takim patosem, jakbyś opisywał mniej więcej CRa prowadzącego do zwycięstwa Real w LM. Ja chcę zwrócić uwagę na fakt, że wygrana z Leicester nie jest niczym wielkim. Z Tottenhamem też rozumiem poprowadził ich do zwycięstwa ? Albo lepiej... z Brighton and Hove też poprowadził ich do zwycięstwa ? A co do Pogby w MU... Brakuje mi słów. Jak można wypowiadać się na temat jego gry, nie oglądając meczy United ? Dla moich znajomych kibiców United, Pogba jest przykładem kompletnie nieudanej polityki transferowej tego klubu i symbolem tak słabej postawy United w ostatnich latach. Chociaż trzeba przyznać jedno... że drugi jego sezon w United był znacznie lepszy niż ten pierwszy. Chociaż ten pierwszy był tak tragiczny, że naprawdę nie było wyczynem zagrać lepszy.

0

w ostatnich 10 latach, nie znajdziesz piłkarza, który zrobił tyle dobrego dla polskiej piłki co Kuba Błaszczykowski, szczerze mówiąc, jeżeli ktoś ma być powoływany za osiągnięcia, to chciałbym, żeby takie miejsce miał właśnie Kuba Błaszczykowski. To zawodnik, który ciągnął tę kadrę przez lata i w zasadzie dalej powinien piastować opaskę kapitańską. Nawet jeżeli nie gra w klubie, to w rywalizacji z Kądziorem czy Makuszewskim nie przegrywa piłkarsko. Dla mnie Kuba na tak, Całe szczęście, że nie ma przede wszystkim Atmosferovica. Grosickiego nigdy nie lubiłem za bardzo, ale też nie rozumiem, dlaczego zrobiłsię tak olbrzymi hejt na niego. Dużo serca oddał kadrze, jak były wyniki był wywyższany pod niebiosa. Dokonał złego wyboru klubu i to się ciągnie, chciał ambitnie, zamienić francuską na angielską, najpierw ten spadek, później zablokowany transfer, później nieudane pmistrzostwa, dużo pecha go spotkało. Teraz poniósł się jakimiś głupimi pyskówkami. Ale do kadry wniósł dużo dobrego.

0

Ja rozumiem, gdyby poprowadził do zwycięstwa w Lidze , Lidze Mistrzów, ale że poprowadził do zwycięstwa z delikatnie mówiąc sredniakiem czyli Leicester , u siebie , 2:1 ??? Nie przesadzajmy , przy takim składzie to nie jest wyczyn. Sam fakt, że wymieniasz tylko pojedyncze mecze świadczy o tym, że Pogba jest nieregularny. Nie dałbym za niego nawet 80 milionów, mówię to jako kibic United cierpiący, że właśnie na takich Pogbach opiera się mój ulubiony angielski zespół.

1

Nie, w Gremio nie obejrzałem ani jednego meczu Arthura, dlatego nie czuję się kompletnym wypowiadać o nim , jakim będzie wzmocnieniem. Nie rozumiem co to ma do Pogby ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?