0

faktycznie, ponoć Arsenal i Chelsea próbowały, ale z upływem czasu i bliżej końca kontraktu, czas będzie zbijał cenę :) chociaż jeśli A.Gomes tyle kosztował to dlaczego dobry i pewny piłkarz miałby nie kosztować trochę więcej ?

0

dokładnie, oglądałem kilka meczy Torino i ten facet jest wyróżniającą się postacią takiej sobie drużyny. Momentami on nie gra, on czaruje, a czuję że ten facet byłby do wyciągnięcia za 25 dużych baniek.

4

a ja dalej do znudzenia będę powtarzał, w Torino gra niesamowity, niepowtarzalny, fenomenalny, genialny Andrea Belotti ! I można go mieć za stosunkowo nieduże pieniądze :)

1

prawdziwy kibic, to taki co wspiera swoją drużynę, wiara tu nie ma nic do tego, bo kibicowanie to nie religia, w kibicowaniu rozsądek i logika, są dozwolone.

0

ja się z Ciebie nie będę śmiał, ja Ci będę tej wiary zazdrościł :)

0

czy ktoś z tych tutaj może mi prosto wytłumaczyć na czym polega to DNA Barcy ? Bo coś czytam, że jeden ma, drugi nie ma, że Andre Gomes ma, że Sampaoli nie ma ...

2

Całe zło dla Barcelony zaczęło się, gdy Lucho zadeklarował, że dla niego MSN jest nietykalne. Co to znaczy nietykalne ? Czy chodzi o to, ze możesz być zawodnikiem ławki, starać się, przebijać i i tak nie wskoczysz do pierwszego składu ? A może oznacza to że możesz być Suarezem, Neymarem czy Messim i nic nie robi bo i tka będziesz grać ? A może jedno i drugie ?
Doszły do tego kompletnie nietrafione transfery, płacenie grubych pieniędzy za zawodników z na litość boską ŚREDNIAKA jakim jest Valencia. Mało tego, bo kolejny transfer z tego średniaka w drodze jest czyli Cancello. To jest jakiś absurd, a czynienie MSN nietykalnym to szczyt amatorszczyzny, który nikomu nie służy. Dochodzi do tego fakt, że do środka pola kupiono graczy, którzy nic jeszcze nie udowodnili, a jedynie mogą być dobrymi zawodnikami. Takich piłkarzy to wyciąga się z Barcy B, a tutaj potrzeba konkretnego wzmocnienia w stylu Pjanica czy Coutinho.
Luis Enrique, stracił całkowicie kontrolę, po tym cyrku który odstawił z A. Vidalem powinien wylecieć.
I do jasnej cholery kupcie wreszcie tego Belottiego z Torino, zanim będzie trzeba płacić za niego 60 mln Euro.

0

na tym forum, do słowa "realista" lepiej znaleźć jednak synonim :)

1

Czasami po prostu przychodzi sezon, kiedy nie wygrywa się nic, drużyna gra fatalnie, a na stołku trenera trzeba posprzątać. Tak było, gdy odchodził Rijkard, tak było gdy odchodził Guardiola, tak był jak odchodził MArtino, teraz jest też ten moment, potrzebny jest powiem szczerze kolejny reset, każdy zawodnik otrzymujący czystą kartkę, również nowo sprowadzeni, pożegnanie z niektórymi i sprowadzenie kilku nowych (mam nadzieję, że jednak zacznie przewijać się Andrea Belotti jako potencjalne wzmocnienie). I mam nadzieję, że w końcu przestaną sprowadzać też piłkarskie truchła z Valencii, bo jak słyszę o kolejnym orle Cancello to mi się g***o w d***e przewraca.

5

Jeżeli jeszcze raz usłyszę o kolejnym, daremnym transferze za grube miliony z Valencii (chociażby o Cancello) to stanę naprzeciwko takiej osoby i zaśmieję się jej prosto w pusty łeb. Wraz z kontuzją Vidala popłynął ten sezon. Trener się wypalił.

0

domin310 i vanharren, pytam o konkretną pierwszą połowę dzisiejszego meczu a nie o większość sezonu, reszta mnie nie interesuje...

4

nie jestem adwokatem Gomesa, ale w czym lepszy od niego był chociażby Iniesta czy Messi ? Bo chyba nie zanotowałem

0

Di Maria to cień tego piłkarza, który przeze 1 (czytaj jeden ) sezon czarował w Madrycie, bardziej się obawiam Cavaniego i Draxlera, ale ten ostatni przeplata dobre mecze ze słabymi, a dziś loozu nie będzie. To mu nie pomoże.

0

Czerwona kartka dla S.Roberto ma jeden wielki plus- nie będzie go w wielkim finale.

0

Czy celem Lucho na ten mecz jest jak najpóźniej stracić pierwszą bramkę ? To co robi Sergi Roberto i Andre Gomes woła o pomstę... no właśnie, nie wiem dokąd ...

0

Mam nadzieję, że przewidywania prasy jednak okażą się mylne i w pierwszym składzie zobaczymy Mascherano na defensywnym pomocniku w miejsce Busiego, a Umtiti w obronie :) Dla mnie to pewniejszy kurek bezpieczeństwa.

1

No tak to zmienia postać rzeczy, ja Real pokona Celtę to ... matematykę zostawiam Tobie... zwycięstwo w jednym meczu nic tu nie zmienia, tutaj trzeba wygrywać WSZYSTKO a nie jeden mecz u siebie.

0

Z tego co czytałem to Zuzula nie sympatyzował z Putinem, tylko fotografował się z czerwono-czarną flagą neonzistów z band UPA, więc to raczej o 180 stopni w drugą stronę jest.

0

a to ciekawy punkt widzenia, z którym muszę się zgodzić w dużej części, chociaż może nie do końca. To wszystko co piszesz to prawda, Atletico dużo będą faulować, ale spójrz na to, co napisałeś, Barcelona będzie starała się wjechać z piłką do bramki przeciwnika. Arda pod tym względem jest piłkarzem prostszym, tzn szukającym łatwiejszych bardziej oczywistych rozwiązań niż Neymar. Fajniej, jakby ten ostatni był w formie, wtedy można liczyć, że te kombinacje przyniosą efekt, w obecnej sytuacji, ja bym zaczął Ardą a kończył Neymarem :)

1

brawo za głos rozsądku ! :)

0

Moim zdaniem kluczem powinno być zrzucenie na ławkę Neymara i wprowadzenia Ardy Turana na lewą stronę, który aktualnie daje drużynie znacznie znacznie więcej niż Brazylijczyk. Neya można wpuścić koło 60 minuty na zmęczoną defensywę Atletico. W środku widziałbym Dennisa Mascherano i jednak Andre Gomesa, który może nie przewyższa Rakiety w tej chwili, ale przynajmniej grałby z wszystkimi zawodnikami a nie tylko z MSN. kwestia Vidal. Roberto ? Nie wiem, chyba lepiej ten drugi, bo lepiej gra w obronie, a na Atletico u siebie raczej nie będzie tylko się bronić.
Niezależnie od składu, szykuje się nam dzisiaj piękny wieczór, mam nadzieję że zwycięski dla nas :)

0

Real gra na podobnym poziomie jak Barcelona, i wyższość polega na tym, że grają do końca i w końcówce dążą do zwycięstwa jak dzicy, przewage nad nami zbudował sam Ramos (policzcie zwycięskie bramki tylko w końcówkach a dokładnie to wyjdzie), u nas nie ma takiego walczaka na końcówki. Oczywiście do tego dopisują się jeszcze pomyłki sędziowskie i w efekcie mamy 7 pktów. No i gdyby forma była jak ze dwa lata temu, to pomyłki sędziowski i walka w końcówkach byłyby kwestiączy będzie 3, 4, czy 5 : 0, a nie czy będzie 0, 1 czy 3 pkty.

3

papiery na dobrego grajka miał także nie jaki Dos Santos i patrząc na jego karierę to w pewnym sensie się spełnił, chociaż wielką gwiazdą nigdy nie został. Ale szkoda obu... wierzyłem w nich, szczególnie w Dos Santosa

0

Ależ ja nie spisałem ligi na straty w żadnym momencie. Po prostu uważam, że najpierw trzeba zacząć regularnie wygrywać mecze (na przekór arbitrom, trybunałom i wszystkim świętym), później oglądać się na prześcieradła i jak się raz czy drugi potkną myśleć o wygraniu ligi. Jak na tę chwilę liga jest poza zasięgiem, ale ten zasięg może wrócić.

6

Proszę Cię, skończ pi...ć , trzeba było z Betisem wygrać 3:0 jak to w zaszłości bywało i nie zastanawiać się czy powinno być 3 czy 4:0 bo bramki tam nie uznali. Prześcieradła potrafią jak nikt grać do końca i wykorzystywać wtopy przeciwnika, u nas nigdy nie było to mocną stroną, przewagę 8 pktów (wirtualnych) zrobił przykładowo sam Ramos. Trzeba docenić klasę przeciwnika a nie pieprzyć trzy po trzy, a do wygrania są jeszcze dwa trofea.

0

Nie szukałbym spisku... fakt, że sędziowie krzywdzą Barcelonę w tym sezonie perfidnie, ale też trzeba przyznać, że prześcieradła grają naprawdę dobry rok i to pomimo słabej formy Ronaldo, Benzemy i kontuzji Bale'a. Ta liga powoli odpływa... trudno... nic nie może wiecznie trwać, ale z drugiej strony, Liga Mistrzów jest do zdobycia i Puchar Króla również. No i fakt jest też taki, że Real nie zdobędzie tego, o czym marzą od dawna: potrójnej korony, a co my zrobiliśmy i za Guardioli i za Lucho :) A do słabszego sezonu każdy ma prawo.

0

Sędziowie potrzebują pomocy, a Neymar szybkiego kontaktu z ławką rezerwowych.

3

dokładnie, jeżeli ktoś mówi, że Neymar wnosi do zespołu niesamowitą robotę, jest decydujący, strzela, asystuje drybluje... to powinien na jakiś czas odstawić Bravo Sport i wreszcie obejrzeć jakiś mecz Barcelony. Powtarzam, na ten moment Arda ma znacznie więcej do zaoferowania na prawej stronie. Dzisiaj został zdjęty, mimo że wyglądał lepiej niż Neymar i Rakitic razem wzięci.

3

a bardziej od sędziego wk***ł mnie dzisiaj Rakieta i Neymar, szczególnie ten drugi ze swoimi kolejny już raz nicniewnoszącymi dryblingami. Czy chociaż jeden z nich był udany ? W czasie meczu marzyłem, żeby Lucho miał jaja, zdjął go i przesunął Ardę na lewo.

2

Kurcze, z jednej strony ta fatalna gra, która jednak sprawia, że na 3 pkt Chłopacy nie zasłużyli, z drugiej strony, zasługuje ten kto strzela więcej bramek, a ten konował ewidentnie okradł drużynę z 3 punktów i dyskusje zasłużyli czy nie, nie mają sensu. Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?