45

raz news, "Neymar poprosił władze, by trenerem został Unzue", parę dni później "jak Unzue zostaje to ja odchodzę"
czy ktoś w katalońskich mediach jest poważny ?

0

Gylfi Sigurdsson - Swansea już jedną nogą w drugiej lidze, więc ten gość byłby do wyjęcia za grosze :D

0

właśnie problem polega na tym, że znając redkację "Sportu" ta kwota jest raczej i tak zawyżona, realna może być jeszcze niższa, ale ...
nie potrzeba wcale wielkich pieniędzy na transfery, te które są wystarczą, tylko trzeba je mądrze zagospodarować... tacy zawodnicy jak Erriksen czy Siggurdson ze Swansea (spadkowicza) nie powinni kosztować bajońskich kwot, ale jakoś oko Fernandeza na nich nie spogląda.

1

racja !, aczkolwiek proporcja udanych do nieudanych transferów powinna być raczej odwrotna

0

30 baniek za ostatnio rezerwowego a poza tym przeciętego prawego obrońcę Arsenalu ? Brzmi jak dobry żart... to oznacza że Aleix Vidal który nie zawodził jest już skreślony.
REASUMUJĄC: ja myślałem, że gorzej niż za Zubizaretty już nie może być... człowiek uczy się całe życie.

12

może i 100 lat po Franco, ale pucharami zdobytymi za generalissimusa nadal się szczycicie...
Barcelona poszkodowana? No trochę tak... cofnięcie Realowi zakazu transferowego (Barca odpokutowała), czy brak zawiasów dla Ramosa, kiedy parę meczy wcześniej Neymar dostał za to samo 4 mecze ... to mało ?
Nie rozumiem tej ślepoty, przecież Florentino Perez ma na twarzy wypisaną butę i korupcję... zresztą jak idea egzystencji Realu, czyli wygrywać zawsze i wszędzie wszystko i po trupach, nieważny styl- ważny cel... to dlatego przeważnie neutralni kibice innych klubów cieszą się na każdą porażkę "królewskiego", bo przyjemnie się patrzy jak buta i pewność siebie upada, a Dawid wygrywa z Goliatem.

0

A może jednak uda się wyciągnąć z Monaco Leonardo Jardim'a ?
W Valverde - nie wierzę ...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

czy wiadomo kiedy zbiera się komitet, w sprawie zawieszenia "wyczesanego konia" na więcej niż jeden mecz ?

0

Nie boli, Barcy nie ma w półfinale, bo jej tam nie powinno być już na etapie ćwierćwinału... z PSG przeszli dzięki pomocy sędziego... kurewskich też nie powinno być, są tylko dzięki oszustwie Kassaiego... tak jak Barca poleciała z Juventusem, tak samo sprawiedliwość dosięgnie białych pajaców.
Jeżeli Liga będzie sprawiedliwa, to Ramos beknie za klaskanie i w lidze też się zaczną problemy. Za butą i buractwem będzie kroczył upadek.

1

Carvakrasnala boli, że teraz może sobie środkowy palec w dup**sko wsadzić :D

A z Ligą Mistrzów spokojnie ... ich już prawie tam nie ma.

0

polskim "kibicom" biel przed oczami odłączyła mózg ...

0

a Carvakrasnal, może sobie ten środkowy palec teraz wsadzić w swe zacne du*sko :D

0

o jednej rzeczy niewiele się mówi: bardzo BARDZO solidny mecz w wykonaniu Paco, nie tylko z przodu ale i z tyłu dał dużo, zapitalał z jednej strony na drugą, miałem dobre przeczucie, że kluczem do wygranej może być brak Neymara w zespole :)

2

I w końcu jakaś sensowna i realna propozycja transferu, w obliczu wszystkich science-fiction o Verattim, Coutinho itd. wreszcie pojawia się rozsądne nazwisko.
Drugim do kompletu powinien być Gylfi Sigurdsson ze Swansea.

7

A może zamiast naciągać się z Trybunałem, ktoś wreszcie przemówiłby do rozsądku Neymarowi i Suarezowi, że warto zamknąć japaczkę i zabrać się za granie ? Może warto jednak ukarać "nietykalnych", którzy za protesty w prawie każdym meczu łapią żółte kartki, nie wspominając już o żółtej Neymara za "reklamowe" ponoć wiązanie butów.
Klub się naciąga, wszyscy dookoła winni, trybunał winny, k***a madrycka winna, a Ney z Grubym bez grzechu poczęci. ..

1

Zarówno Pique jak i Ramos ... mogą czyścić Puyolowi buty i nigdy nie sięgną mu do stóp, a żeby kibice Realu nie poczuli się urażeni to Raulowi również...

Jeżeli ktoś pisze o "klasie" Ramosa... to polecam klasyki np te za czasów Mourinho, można łatwo sobie przypomnieć pewne zachowania i fakty ...

0

Juventus w całej tej edycji Ligi Mistrzów nie stracił trzech goli...
oni potrafią świetnie bronić nawet zaliczki 1:0 a co dopiero 3:0, na dodatek po PSG na pewno nie pojadą jak po swoje.

47

"jest Iniesta ?... jest ! ...a forma jest ? ... no nie ma " i tak jesteśmy w ciemnej dupie

0

super, głos rozsądku ! od razu widać, że jesteś czarny Johny a nie czerwony :)

5

Błędne transfery powinny poczekać na nowego szkoleniowca, Luis Enrique nie potrafił żadnego z nich z wyjątkiem Super Sama wprowadzić do zespołu - być może następca uzna, że jednak mogą się przydać. Mam wrażenie że problem nie leży po stronie całej tej grupy (świetnych w poprzednich klubach) piłkarzy, tylko jednak sztabu szkoleniowego, który nie potrafi ich zaadoptować.
Ostatnie mecze pokazują, że pójście dalej ścieżką LE czyt. Unzue, to chyba nie najlepszy pomysł.

0

To chyba najgorszy sezon jaki pamiętam, od ostatniego sezonu Franka Rijkarda. Jedynym pocieszeniem jest to, że prześcieradła nie zdobędą potrójnej korony.

0

Juventus nie jest tak dobrym materiałem na frajera jak było PSG. Szans nie odbieram, ale problem polega na tym, że jakby nie widać horyzontów na odrobienie tej straty.

0

no tak tak oczywiście, tutaj nie można z tym dyskutować, LE nie pomógł im wkomponować się w zespół, ale będąc wczoraj przed meczem był w czasie rzeczywistym... wspominanie błędów byłoby błędem.

1

Pretensje bo wystawił Rudego ? Pretensje bo wpuścił Gomesa ? A przepraszam kogo miał wystawić ? Faktycznie ma taką ławkę, że tylko przebierać i wybierać ... jedynym tak naprawdę, kóry mógłby wnieść jakość był Alba. Neymar wczoraj,.. no cóż, wrócił stary doobry Neymar z meczu z Malagą ...

2

Oby tylko naszemu drogiemu rowerzyście nie zachciało się dzisiaj poeksperymentować składem... jeżeli "magik" siądzie na ławce, to jednak nasze szanse wzrosną znacznie, przynajmniej statystycznie.

2

Enrique testuje kto ma silniejszą moc sprawczą: Umtiti jako talizman, czy Gomes jako przekleństwo. Z Malagą górą był Gomes, ale Umtiti ponoć poprosił o szansę rewanżu.

0

zwyczajni amatorzy ...

2

no już nie przesadzaj, Gomes nie jest aż tak słaby ...

0

Może to Atletico miało wyjść za naszych piłkarzy na boisku i zdobyć 3 pkty ? Ja nie rozumiem... taka motywacja jak urwane punkty prześcieradłom i zero odzwierciedlenia tego na boisku. Mathieu i Denis do zmiany na Cito, jak najszybciej Roberto i Paco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?