panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odesłać do klauzuli xDxDxD
0
@NeroTFP1 jakie zarzuty usłyszy?
2
@kamiVeB mi tam się dobrze kojarzy jak Emery jest w PSG xD xD xD
22
Na dzień dzisiejszy wolę Fermina w rytmie meczowym niż wracającego po kontuzji Pedriego. I to nie przez hurraoptymizm po ostatnim meczu z Napoli.
0
dzięki za twą litość o przenajświętszy Negreiro.
Teraz tylko trzeba liczyć, że Cubarsi schowa do kieszeni Mapeta, a reszta jakoś to będzie ;)
0
3 kluby z Hiszpanii, 2 z Anglii, 2 z Niemiec, 1 z Francji, 0. Z Włoch w ćwierćfinale. Mimo wszystko szkoda, z nie ma jakiejkolwiek różnorodności , kogoś z Holandii albo Portugalii.
1
@Criss18Barca PSG na pewno by na to poszło xD i tak nie zarobią na Mapecie złotówki, a tak mieliby chociaż dobrego obrońcę.
@wojopancer każdą ofertę powyżej 60 mln bym rozważył
1
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 no i jak ?
1
@Zoker fakt jest taki, że Lewandowski w sezonie pod formą wykręca lepsze statystyki gole+asysty niż pan piękny z Realu. Wiem, że piękny to skrzydłowy, ale już nawet nie porówując ich to ciągle jest 12 goli i 6 asyst co nie jest katastrofalnym wynikiem. Chociaż faktycznie, połowa meczy w tym sezonie z punktu widzenia widza paździerz której nie da się oglądać. Teraz jednak trochę wraca do formy. Nowy trener musi się zmierzyć z zagadnieniem.
4
@Kidd trzymam gorąco kciuki za @ranger3120 i mam nadzieję, że finalnie pójdzie mu jeszcze lepiej niż mi i chociażby zje wielki finał :)
@ranger3120 po prostu baw się dobrze, bez spiny napiny, odlotów, usiądź na krzesełku i nastaw się na dobrą zabawę.
1
57 sekund meczu a już działo się więcej niż w niektórych hitach ligi angielskiej zakończonych 0:0 przez cały mecz xD
0
@ObiwanKenobi Lewicy przęsło przez gardło słowo "rodzina" nie mówiąc już o tym że chwała się tym co zrobił rzutem na taśmę Vateusz tuż przed zakończeniem kadencji rządu xD
0
@Zoker a jaki przepis na ciasto uskuteczniasz ? Jeśli to nie tajemnica oczywiście :D i w jakiej temp. pieczesz ?
0
@Kidd to mogę zasnąć spokojnie xD
@FcPortoFan1999 a jak Mapet rozegra mecz życia i strzeli wszystko co będzie miał na nodze ? A w rewanżu Sergiusz akurat tego nie wciśnie...
1
Jakby udało się przejść Napoli to trzeba będzie usiąść i na spokojnie zastanowić się jak to zrobić żeby wylosować zwycięzcę dwumeczu PSV-BVB xD
0
@MESSIah16 no dla mnie równie dobrze mogą refundować wówczas powiększenie ust, piersi i penisa... No to to żenua, ale to od razu widać że pomysł rodem z polskiej lewicy.
0
@MESSIah16 no zgadza się . Ja uważam że obecnie jeśli chodzi o antykoncepcję naprawdę mamy tyle opcji łatwo dostępnych na wyciągnięcie ręki że legalna aborcja na życzenie nie jest koniecznością. W mojej wrażliwości jest ona moralnie nieakceptowana dlatego mam takie zdanie i uważam że nie musi być koniecznością. Mamy formy antykoncepcji które można zastosować nawet po stosunku, czyli po fakcie. Powinniśmy sie uczyć odpowiedzialności. Ja nie mam nic do puszczalstwa i jak dla mnie każdy robi z seksem co chce, nie widzę problemu żeby traktować go jako sport. Ale jednak zabezpieczanie się i odpowiedzialność należy zachować.
0
@MESSIah16 kompromis powinien być nietykalny i zachowany na lata. Obawiam się że PiS ruszając kompromis przyspieszył opcje e) o jakieś 10 lat i prędzej niż później ona nastanie w Polsce. Ale osobiście aborcją na życzenie jako forma antykoncepcji się brzydzę i widzę również w 12tygodniowym człowieku... człowieka.
0
@CPuyol a czy ja powiedziałem że należy sprzedać?! Po prostu radzę hamować hurraoptymizm i napompowanie balonika , bo to może huknąć jak bańka mydlana. A 200 mln kusi bo jesteśmy finansowym trupem. Możemy się licytować i wpuszczać kolejnych 15 latkow, 14 latkow itd. i niektórzy z nich będą bardzo dobrze wyglądać, tyle ze taki dzieciak zmienia się wraz z dojrzewaniem, zmienia się jego fizyczność i idzie to w różne strony. Ja po prostu stwierdziłem fakt o Ansu, ale ze hurraoptymisci nie chcą słyszeć żadnego choćby najmniejszego argumentu w drugą stronę to już świadczy o braku rozsądku.
@partymaker podałem jak coś oprócz tego przykład Bojana.
1
@Bajson a za każdego z kadry o ile to prawda w co wątpię dają 200 mln?
A jesli to prawda to przypomnę tylko że kariera 16latka może się potoczyć w stronę Messiego albo równie dobrze Ansu Bojana Munira itd. a my jesteśmy trupem finansowym.
24
Tak tylko przypomnę , że za Ansu też coś koło tego dawali i wtedy ludzie pisali dokładnie , ale to toczka w toczkę to samo co w tej chwili :)
0
Podobno wydzierżawili dla niego całą półeczkę u Hołowni, Szymek ogarnął miejsce, poupychał, podopychał i sie Manzano zmieścił koło uszek Berkowicza.
1
@misterio już się zgubiłem ;)
7
Rafał Brzozowski powinien obejrzeć właśnie drugą żółtą kartkę.
4
Bozydar doszedł
1
@arasz1819 umysl to z pewnoscia nie był bozy dar tego pana
1
@fart no ale aż aż aż tak!?
2
@fart ja tylko dodam , że moglibyście skończyć już ten gwałt na GSW ... Co oni takiego zrobili... Nie można byłoby wygrać tak po prostu dwudziestoma i rozejść się do spania ?
0
@bartas97 ale nie widzisz w tym pewnej konsekwencji Manzano ? W pierwszej połowie zrobił to w czasie dośrodkowania Valencii, tyle że atm bramka nie padła. W drugiej połowie gwizdał jak Realowi się poszczęściło i strzelił. Manzano zaczął gwizdać to jak Brahim walczył o piłkę z obrońcą zanim piłka została wrzucona w pole karne. Może sobie postanowił że pozwoli wrzucić piłkę w pole karne i na ewentualną dobitkę. Moim zdaniem mimo że nie gwizdał wczorja z duchem gry, to był konsekwentny. Naprawdę mimo że jesteście przyzwyczajeni do tego , gra nie toczy się do czasu aż Real wtoczy piłkę i wygra mecz.