panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnA zanim wjedziesz z tym sarkazmem to może przeczytaj pierwsze zdanie "A to wyłowione smaczki z sami wiecie skąd na temat sędziowania w meczu z Almerią"
rozumiesz znaczenie "wyłowionych smaczków" ? są to wybrane komentarze, z których można się po prostu trochę pośmiać, miałem Ci tu wkleić prawie 1000 komentarzy? Jeśli nie widzisz różnicy w poziomie dyskusji między tym miejscem a notatnikiem, no to chyba mamy totalnie różne patrzenie na rzeczy.
0
@seblabs w pierwszym zdaniu Scherlocku piszę, że wybieram najlepsze smaczki, a cały poziom dyskusji pod artykułem znajdziesz tutaj, jak Ci się chce to zrób sobie statystykę i zestaw ilość normalnych wypowiedzi do szamba, dla mnie gołym okiem widać że jest zaburzona:
https://www.realmadryt.pl/news/126596-melero-dzisiaj-nas-okradli
Cały czas mówię, że porównuję największe serwisy w Polsce zajmujące się Realem i Barceloną i skupiające wokół siebie społeczność kibiców jednego i drugiego klubu. Nie wiem o jakich punkcikach piszesz, ja po prostu miałem z tego bekę czytając to i a nuż widelec stwierdziłem, że ktoś też się pośmieje. NIe rozumiem z czym masz problem.
0
@seblabs ułatwię Ci rozwiązanie zagadki, otóż najgorszy jesteś Ty ze swoją nieumiejętnością czytania ze zrozumieniem. Masz próbkę społeczności skupionej wokół jednego klubu tu i drugiego tam. Patrzysz na poziom dyskusji, merytorykę komentarzy, to czy admini utożsamiający sie z RM tolerują takie niekulturalne, chamskie komentarze i wycieczki, patologia do kwadratu. To się samo generalizuje. I najlepszy dowód na to jest taki, że paru normalnych kibiców RM siedzi tutaj i woli porozmawiać o piłce i innych tematach na forum głównego rywala. W białym ścieku kibic Barcelony raczej nie przetrwa.
2
A to wyłowione smaczki z sami wiecie skąd na temat sędziowania w meczu z Almerią:
"za granie jak smiecie, prowokacje i faule bez pilki zasluzyli na ten wynik i tak samo zasluguja zeby spasc z tej ligi"
"Real Madryt ma straty po wielu meczach przez arbitrów i wszędzie o tym cisza. A co do dzisiejszego meczu, dla mnie wszystko było w porządku a ci co widzą jakieś ręce to mają zwidy albo nie wiedzą jak ręka wygląda. "
"gdzie Ty widzisz rękę ? jestes tak samo jak ten typek ? że Var nie może tego sprawdzić bo boi się ze jednak gol prawidłowy ? Weź zrozum że gol prawidłowy."
"Co oni pierdolą, wszystko czysto."
"Dyskusji podlegać może jedynie bramka Viniciusa, gdyby została anulowana, to sędzia by się wybronił.
Myślę, że wróciła do nich karma za skupianie się na wyłączaniu Bellinghama chamskimi faulami, które mogły się zakończyć tragedią."
"Co on piepszy za głupoty...
A jak go okradli to na policję niech idzię się wyżalić"
"Nas okradają prawie w każdym meczu i nikt o tym głośno nie mówi"
Jak wejdę od czasu do czasu na notatnik i zobaczę jaki sobą poziom reprezentują kibice Realu, to nie umiem się nacieszyć że nie mam z nimi nic wspólnego. I tak wiem, tutaj też zdarzają się ścieki i dziwne komentarze, ale to jest może przedział 2-7%, tam jest niewiele normalnych głosów w dyskusji. To jest po prostu rynsztok.
5
wiedziałem, że jak gra Real Pereza to będą ciągnąć ich za uszy ile tylko można, wiedziałem że tego karnego gwizdną i zignorują faul wcześniej, wiedziałem że cofną Almerii bramkę na 3:1 mimo że Dżud łapał się za twarz mniej wiecej trzy raz w trakcie meczu... ale jednak nie wierzyłem że te bramkę strzeloną ręką przez pięknego uznają, wydawało mi się, że to nawet jak na mierdy za dużo... ale tam jednak nie ma granic.
1
@Luciano99 myslę, że odnaleźliby jego orientację i okazałoby się, że jego dziewczyną jest Vinicius xD
0
zaraz przyjdzie @VegetaPolska i wam to wyjaśni że to klarowna sytuacja i gol bez kontrowersji xD
0
@Emhyr właściwie masz rację. ja myślałem przez moment o jakimś uznanym trenerze w Europie i ten Mou się pojawił jako tania i bezrobotna opcja, ale rzeczywiście patrząc wstecz to on jako trener się skończył już dawno i nie wygląda na to żeby miało się coś zmienić. Na jego grę już po prostu inni się nie nabierają i radzą sobie z nim. To rzeczywiście nie ma sensu i może trzeba dograć sezon z Xavim i zobaczyć co się wydarzy ;) pozdro!
0
@RafiVeB tak napisałem i nie było to dobrze sformułowana myśl. Później wyjaśniłem ze rozdzielam to na różne przyczyny, ale finalnie stoję w przekonaniu, że to nie moja sprawa i każdy robi z życiem co chce ;)
Znam kobiety które tez się spełniają i dzieci maja, jedno drugiego nie wyklucza, ale dziecko rzeczywiście utrudnia kosmicznie karierę, to raczej jasne. Oczywiście być może posiadanie dziecka stawia też jakieś granice tej karierze jeśli ktoś ma spektakularne ambicje na karierę:)
0
@Emhyr no i przekonałeś mnie do swojego punktu widzenia ;)
Wymagania mam stonowane patrząc na grę ;)
1
@draxidox dziękuję i wzajemnie :) miłego niedzielnego popołudnia ;)
1
@draxidox z jednej strony tak, ale nie robiłbym sobie wielkiej nadziei ... Te twoje są tak zaawansowane, że obawiam się że medycyna tylko bezradnie rozłoży ręce.
7
@FCB_dimiC nie no masakra. Ja liczę dalej ze gość jest pijany i jak wytrzeźwieje to przyjdzie i to odkręci albo zamilknie. Przecież to co on wypisuje tutaj w tej dyskusji to jest gorsze niż lewel Marcin Najman albo Jasiu Kapela xD z jednej strony takie złomowanie kogoś jest całkiem przyjemne, ale z drugiej strony nudzi się,tym bardziej że gość czytać ze zrozumieniem też nie umie xD no chyba że na znak protestu i wspierania kobiet w swoich lewicowych poglądach postanowił wyłączyć prawą półkule mózgu xD generalnie jeśli on to pisze na serio a nie dla prowokacji to miazga.
0
@Emhyr dobrze, to nie idzie w parze, ale pisałem też o rezultatach i o sytuacji, kiedy w połowie sezonu klub zwalnia Xaviego ponieważ gra i wyniki są fatalne a trener nie widzi problemu. I mówię o sytuacji, kiedy jego następca ma zostać równie niedoświadczony i niebłyszczący trener Rafa Marquez. Przepraszam bardzo, ale Mou akurat brzydka grą wyniki umiał robić i jeśli to ma uratować sezon i zapewnić np. gre w lidze mistrzów, to ja nawet tego diabła na ławce zaakceptuję, jeśli w alternatywie mamy tonąć ale za to z legendą klubową na ławce.
2
Komentarz usunięty
6
@draxidox nie jestem żadnym orędownikiem patriarchatu, wręcz przeciwnie. Nie wiem o co sapiesz... Niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci bo preferują wygodne życie, innym się po prostu nie chce zrezygnować ze swojego wygodnego życia podróży ittd. i robią to z lenistwa i nie widzę w tym nic złego, inne nie lubią dzieci po prostu i cały czas to akceptuje i jest ok i nikomu nie mówię że to jest złe. Życie jest jedno i każdy sobie urządza je jak mu pasuje. I nie rozumiem jaki to jest brak szacunku wymieniając różne przyczyny braku posiadania dzieci (pewnie jest ich i tak więcej). Po prostu chciałem zrozumieć twoje wsparcie dla inicjatywy której moim zdaniem wspierać nie trzeba. xD ale czasami tak w życiu jest że ludzie wspierają coś dla samego wspierania, nie zastanawiając nad przyczynami, facebook pełen jest ludzi którzy wspierają wszystko i protestują przeciwko wszystkiemu xD
13
@draxidox nie, to żadna gburowatość, to po prostu fakty. Widać nie masz chyba dzieci, bo gdybyś miał to byś wiedział ile przy takim dziecku trzeba się nazapieprzac każdego jednego dnia a czasem nocy. To jest etat 24 h, dużo wyrzeczeń i kosztów. Oczywistym jest że wygodniejsze jest życie bez dziecka niż z dzieckiem i ja nie rozumiem, czy Ciebie jesczze trzyma alko od wczoraj czy Ty tak na serio. Napisałem Ci Mistrzu że ja nie mówię nikomu czy mam mieć dzieci czy nie bardzo wyraźnie w poprzednim poście, więc chyba naprawdę masz problemy z czytaniem, albo jeszcze nie wytrzeźwiałeś. Napisałem że jest to ok bo każdy sobie wybiera, ale skończ pieprzyć że życie bez dziecka nie jest bardziej komfortowe i wygodne niż z dzieckiem bo to takie samozaoranie. Wsieraj sobie też co tam chcesz, nawet Marsjan w dążeniach niepodległościowych tylko jak się z tym dzielisz to ludzie się dopytują o co Ci chodzi.
0
@Emhyr jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to jest LaBambowcem? Osobiście najbardziej zależy mi na tym, żeby Barcelona grała dobra piłkę i osiągała jak najlepsze rezultaty. To chyba piłka nożna, a nie jakaś wojna czy walka na noże. Relacje między Mou i klubem były napięte, szczególnie kiedy Laporta wskazał Guardiolę a nie jego, było dużo gnoju i szamba, ale osobiście uważam że to mialo związek z tym że on miał taką metodologię pracy i robił dużo szumu wokół siebie zdejmując go z piłkarzy.
0
@MarioVeB! No, mamy i co ? xD
0
Nie wierzę, że to Mou siądzie na ławce Barcelony, ale jako eksperyment w którym obejmuje klub do końca tego sezonu a później w zależności od wyników leci lub zostaje... to nie jest taki głupi pomysł, zważywszy, że jedyną chyba poważną alternatywą dla Xaviego pozostaje Rafa Marquez. Gdyby realną opcją był Pimienta, uznałbym że to on będzie lepszą alternatywą, ale jeśli Marquez miałby zostać trenerem pierwszej drużyny to ja bym wolał zaryzykować eksperymentem z Mourinho.
1
@draxidox to jakaś bezkidka? :D
10
@draxidox no ja akceptuje, że masz takie podejscie, zastanawiam się tylko... co ty chłopie wspierasz ? Bo wiesz, jeśli Ty wspierasz czyjeś lenistwo i wygodę, budowanie swojego komfortu życiowego, które z punktu widzenia społecznego jest również niekorzystne, to ja się zastanawiam czy to trzeba w ogóle wspierać ? Jakby ok, że ktoś sobie tak wybrał, ja nic do tego nie mam, wybrał komfort i wygodę, luz, każdy ma wolną wolę, ale naprawdę wymaga to twojego wsparcia ?
6
@norbi77 przecież obrażanie kogoś jest zakazane i uregulowane prawnie.
Problem zacznie się wtedy, jeśli powiesz to co ładnie zacytowałeś ""nie podoba mi się marsz LGBT" i zostanie to uznane za mowę nienawiści, ponieważ nie będzie mógł nie podobać Ci się marsz zorganizowany przez mniejszość seksualną. Lewica chce wprowadzić przepis, który później będzie sobie swobodnie interpretować...
3
@draxidox no ale czyje, jak Ty będziesz wspierał kobiety które nie chcą mieć dzieci ? xD
4
@draxidox a na twoją emeryturkę to kto będzie robił? :) i tej bezkidki też ?
0
@Pustelnik @Pawlusek a kogo Wy chcielibyście Panowie ściągnąć przy obecnej dyspozycji finansowej klubu ? Przecież to jasne, że to może byc tylko wypożyczenie i tylko niechcianego, niekluczowego piłkarza z innego klubu. Tu po znajomości bo Pep ma słabość do Barcy, chcą wypożyczyć faceta, który już w jednym klubie pokazał, że w piłkę grać umie. I może nie byłby to głupi pomysł, ale ... no ile tych transferów ? Kolejny piłkarz do talii Xaviego, podczas gdy on naprawdę naściągał już mnóstwo graczy i powinien spinać tę układankę co ma, a nie stale domagać się kogoś jeszcze i kogoś jeszcze. Jedyny argument jest taki, żę wypadł mu chyba najlepszy pomocnik czyli Gavi i widać dopiero teraz ile ten dzieciak, jego agresja, pressing i intensywność znaczy dla zespołu. Bez niego ta jedenastka nie ma duszy. Niestety wątpię, że Phillips to do drużyny wniesie.
0
@Ironman no to złe wieści, jak zwolnią Xaviego to prawdopodobnie zobaczysz co Rafa Marquez zrobi za takim składem jaki ma do dyspozycji Xavi.
1
Ernesto nie pozwoli nas upokorzyć, skromne 2:0 i odjazd
0
@Transu96 Ferguson jest dla mnie przed Łysym, ale ja tutaj o urzędujących xD
3
Nie umniejszam w żaden sposób Ancelottiemu, mało tego, uważam że jest to drugi najlepszy trener po Guardioli, w może równie dobry jak Hiszpan, ale... Xavi nie jest dla niego żadnym wyzwaniem trenerskim. Myślę, że wręcz jest to dla niego jeden z najłatwiejszych trenerów do pojedynkowania się. Przystępując do rywalizacji z Xavim, Carletto może być pewny dwóch rzeczy: 1. Xavi za wysoko ustawiona linią obrony zostawi autostradę jego szybkim skrzydłowym , 2. Włączenie w czasie meczu na 15 minut wyzszej intensywności, czyli taki czwarty, piąty bieg zabije Barcelonę, jeśli tylko w bramce nie stoi cudotwórca.
Wyzwaniem to dla niego jest taki Simeone, który zawsze wymyśli coś na rywalizację z RM i zaskoczy czymś nieszablonowym. Nawet taki Pimienta że znacznie słabszymi wykonawcami niż Xavi jest trudniejszym rywalem.
Z bólem serca stwierdzam, że naszym największym sukcesem w tym sezonie jest fakt, że Real nie wygra trypletu. Nie widzę innych pozytywów.