1

@BARCA1899Messi Raphinia z Getafe zagrał dobry mecz. należy się cieszyć że jest bogactwo wyboru i dwóch zawodników na te pozycję. Jamal wejdzie na ostatnie 30 minut i rozbuja to skrzydło. Ludzie po prostu są głodni gry 16latka i oglądania go w akcji. To satd nieracjonalne roszczenia.

0

@D10SLEO warto dodać że powiedział przy tym "naprawdę, uwierzcie mi" xD

3

Manzano zrobił jak dla mnie dokładnie to samo co Valencii w pierwszej połowie. Chłopak jest konsekwentny xD

3

Czy sytuacja nad którą płaczą komentatorzy z męczennikiem nie miała miejsca przed polem karnym? Wydawało mi się że cała akcja była zanim wjechał w pole karne i choćby z tego względu nie ma karnego.

2

Opinia może nieco kontrowersyjna, ale w tym meczu najsłabszym zawodnikiem Realu wydaje się jednak być Gil Manzano... po prostu nie wnosi nic, zawód na całego.

1

@norbi77 dokładnie, to rozwiązanie zagadki jak w minutę z 2:0 zrobić 0:1 xD

8

VAR rozgrzany do czerwoności w poszukiwaniu argumentu do anulowania tego gola xD

0

@gumaz pytanie czy trzy sekundy by wystarczyły na odpowiedź?

4

@Kessie przecież jeszcze zupka w wannie stygnie xD

0

@JimMorrisonFCB Jacek Jaworek, ten śmieć dalej żyje i się ukrywa, a nasza zdolna policja dalej nie może z tym nic zrobić.

0

@norbi77 no jak porównasz z takim Ernesto gloryfikowanym Valverde, to jednak wychodzi multum. Umiejętnie wprowadza ich do drużyny i zarządza nimi. Do tej listy dorzucił bym jeszcze Balde. I jeszcze jedno. Ilu ty bys chciał tych zawodników? Przecież drużyna ma limit ze względu na to że niektóre pozycje są tak mocno obsadzone że nie ma tam zwyczajnie miejsca.

2

Jak nie jestem stuprocentowym zwolennikiem odejścia Xaviego bo doceniam ilu młodych i zdolnych wypatrzył i znalazł im rolę w zespole, to jednak uważam że jego pozostanie nawet po cudownym zwycięstwie w lidze mistrzów (zakładam że tylko to mogłoby go ocalić) byłoby morderstwem jego wiarygodności. Teraz pociąg pojechał. Natomiast wolałbym Xaviego niż Tuchela i tu będę mocno stał przy tym zdaniu.

0

@Emhyr Spośród wymienionych, Benzema był tylko dwa razy królem strzelców: raz ligi hiszpańskiej i raz francuskiej. Przez lata w Realu grał paździerz, przegrywał z Higuainem rywalizację i co rok mówiło sie, że odchodzi do Aresnalu. Zatem wybór miejsca czwartego jest oczywisty jak dla mnie xD
Suarez, Lewy, Kane, Benzema

1

@VegetaPolska nic... skucha z mojej strony XD

0

@VegetaPolska no zdecydowanie najsłabsze ogniwo, mam wrażenie że nie tylko w pierwszym składzie, ale nawet jeśli spojrzeć na ławkę rezerwowych jako zmiennik. Tak czy inaczej, Real z pewnością zyska, ale patrząc jak gra Carvajal w tym sezonie, to nie jestem przekonany czy takie Davies przychodząc będzie miał pierwszy skład z marszu... on naprawdę spuścił z tonu od czasu słynnego lania 8:2 i akcji z Semedo xD

0

Piłkarz na pewno dobry, ale statystyki tego nie potwierdzają. Statystyki za zeszły sezon taki Balde miał chociażby lepsze. Wiadomo, co się stało z Balde w tym sezonie i w tym nie ma podjazdu, ale też nie ma co przesadzać. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że będzie na pewno lepszy niże cieniutki Mendy.

0

@takisobiektos określiłbym to raczej: "dotknął go"... Jeśli mówimy o absorbowaniu uwagi bramkarza to będąc za nim nieogl tego robić, bo bramkarz nie ma raczej z tyłu oczu. Jeśli mówimy o faulu, to jak dla mnie ledwo go dotknął, nie wytrącil, nie spowodował upadku, nie przeszkadzał w interwencji.

0

@takisobiektos @Klejnot_Nilu nawet nie będę komentował tego "ataku" na bramkarza xD

0

Te Modrice, Kroosy, Anceloty, naprawdę mogłyby już iśc sobie na te zasłużone emerytury...

0

@Encore oczywiście że nie ma spalonego ... tu ludzie przeżywają, bo Ferran też na tej zasadzie nie powinien mieć gwizdniętego spalonego no i chłop z Lipska w 3. minucie który stał z tyłu za bramkarzem. To o to chodzi i te podwójne standardy.

0

- Jasiu, słuchaj, to co miałeś doliczyć 12 minut, to jednak doliczamy 3 minuty... przemyślałem i jednak nie było aż tylu przerw w grze xD

11

Rudiger gdyby stał za bramkarzem do by absorbował, ale przed to chyba nie xd

1

@Destroyer_of_Worlds obawiam się, że @Comentateiro chyba żartował ...

0

@tristan87 ufff... teraz będzie mi się żyło łatwiej xD dziękuję Lewico że jesteś i rozwiązujesz dzień po dniu te problemy xD

3

@Kamiloos zapomniałeś tylko o [remix danza kuduro]

0

14:11 Aktualizacja. Dani Alves idzie do grypsujących.

2

Xavi wybrał najlepsze armaty jakie obecnie ma. Tak zaczyna się wielki pochód po kolejną wygraną w Lidze Mistrzów i odejście w chwale Generała !

0

@pt9 absolutnie nie jest tak głupi, jak ludzie mówią i jak głoszą... warto sobie wyrobić zdanie. Kiedyś sam sobie wyrobiłem zdanie, kiedy przyszło do ewaluacji wydziałów i kiedy "uratował" najlepsze polskie wydziały, które jakimś cudem w systemie ewaluacji miały dostać ocenę niepozwalająca nadawać nawet tytułu doktoratu. Oczywiście chodziło o wybryki administracyjne i ilość zatrudnionych osób, a Czarnek rozsądną decyzją uratował wówczas te wydziały

1

@msbigd po Araujo przestałem czytać ;)

3

Raiola z ojcem Hallanda też odwiedzili Barcelonę "to say hello" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?