partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Tym gorzej dla konia
0
@Zieliniak Bardziej smuci
7
@FcPortoFan1999 Mylisz się. Messi uciekłby im po skrzydle i przedryblował konia.
3
Hmmmmmm
https://x.com/insanity3kk/status/1999927626274922922
1
@fart Nie ma sensu porównywać koszykówki z czasów Rodmana do dzisiejszej. Dziś jak nie masz rzutu to nie grasz, proste. Jedyne co cię jeszcze ratuje to atletyczność i ponad przeciętne warunki fizyczne. Tego Sochan też nie ma.
A no i jeszcze jedna rzecz. Sochan sam nic też nie zrobił żeby się w tej obronie rozwinąć. Jest jednym z wielu w tej kwestii, nikim wybitnym.
0
@Encore Sochan niestety nie pracował wystarczająco przez ostatnie lata, aby być lepszym koszykarzem. Ostatnio mówił o tym Gortat i akurat w tym ma niestety rację.
1
@Crashynski Wydaje mi się, że max 2 jednocześnie.
3
@MichalZZZ Pytasz dzika czy sra w lesie?
0
@Limaker Żeby znowu sobie truchtał wokół latającej obok niego piłki?
18
Nie ma szans i oby tak pozostało. Eric daje na boisku to czego nigdy nie daje nie będzie dawał Frenkie grając w parze z Pedrim.
2
"AS: Vinícius przyznał w szatni, że nie czuje się w pełni gotowy fizycznie"
XDDD czy oni wiecznie muszą mieć jakieś wymówki?
19
@draxidox Mam nadzieję, że przy tych 59k km ani razu nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h…
2
@zadafcb No w Chicago lubi pizgać
1
@TR3YWAY Coś takiego
https://sklep.spolemkielce.pl/wp-content/uploads/2020/12/WSP-Spolem_ketchup-kielecki-pikantny_500g.jpg
0
@TR3YWAY Keczup też kielecki ma najlepszy.
16
Można?
1
@Eklerek Pamiętam ten hype jak wchodził do Lyonu i miał 16 lat, ale potem jakoś tak dość mocno przygasł, już myślałem, że będzie po nim. Na szczęście tamten sezon to było jego odkupienie i fajnie, że wylądował w wielkim klubie.
2
@Marcelinho99 Przypadkowo pominąłeś chyba Pana ze swojego avatara ;)
0
@tbas Martin już niech zostanie SO na stałe.
3
Jak Lamine MVP XDD
4
Wchodzi De Jong. Zwalniamy tempo trzy krotnie.
1
Baba z chorągiewka i są efekty
0
No nareszcie. Vamoooos
6
Największy zawód póki co dziś to zdecydowanie Raphinha. No moim zdaniem on się nie nadaje na tę pozycję 10.
0
Ale my mamy pecha dziś, masakra. Śmierdzi stratą punktów.
3
No nie mogę już z tego Balde. On nic nie umie.
8
Ale to się trzeba nie znać na piłce żeby Yamala krytykować XD. Jedyny dziś generuje zagrożenie. Raphinha mega słabo, Pedri nawet jak na niego też bez szału, co najwyżej poprawnie.
0
@norbi77 @FCB24 No i jak tam twoje oburzenie że ktoś to kwestionuje?
1
Haha ter Stegen jaki wkurwiony XD
0
Ja pierdolę taki spalony to żart