1

@FcPortoFan1999 Tym gorzej dla konia

0

@Zieliniak Bardziej smuci

7

@FcPortoFan1999 Mylisz się. Messi uciekłby im po skrzydle i przedryblował konia.

1

@fart Nie ma sensu porównywać koszykówki z czasów Rodmana do dzisiejszej. Dziś jak nie masz rzutu to nie grasz, proste. Jedyne co cię jeszcze ratuje to atletyczność i ponad przeciętne warunki fizyczne. Tego Sochan też nie ma.
A no i jeszcze jedna rzecz. Sochan sam nic też nie zrobił żeby się w tej obronie rozwinąć. Jest jednym z wielu w tej kwestii, nikim wybitnym.

0

@Encore Sochan niestety nie pracował wystarczająco przez ostatnie lata, aby być lepszym koszykarzem. Ostatnio mówił o tym Gortat i akurat w tym ma niestety rację.

1

@Crashynski Wydaje mi się, że max 2 jednocześnie.

3

@MichalZZZ Pytasz dzika czy sra w lesie?

0

@Limaker Żeby znowu sobie truchtał wokół latającej obok niego piłki?

18

Nie ma szans i oby tak pozostało. Eric daje na boisku to czego nigdy nie daje nie będzie dawał Frenkie grając w parze z Pedrim.

2

"AS: Vinícius przyznał w szatni, że nie czuje się w pełni gotowy fizycznie"

XDDD czy oni wiecznie muszą mieć jakieś wymówki?

19

@draxidox Mam nadzieję, że przy tych 59k km ani razu nie przekroczyłeś prędkości nawet o 1 km/h…

2

@zadafcb No w Chicago lubi pizgać

0

@TR3YWAY Keczup też kielecki ma najlepszy.

16

Można?


1

@Eklerek Pamiętam ten hype jak wchodził do Lyonu i miał 16 lat, ale potem jakoś tak dość mocno przygasł, już myślałem, że będzie po nim. Na szczęście tamten sezon to było jego odkupienie i fajnie, że wylądował w wielkim klubie.

2

@Marcelinho99 Przypadkowo pominąłeś chyba Pana ze swojego avatara ;)

0

@tbas Martin już niech zostanie SO na stałe.

3

Jak Lamine MVP XDD

4

Wchodzi De Jong. Zwalniamy tempo trzy krotnie.

1

Baba z chorągiewka i są efekty

0

No nareszcie. Vamoooos

6

Największy zawód póki co dziś to zdecydowanie Raphinha. No moim zdaniem on się nie nadaje na tę pozycję 10.

0

Ale my mamy pecha dziś, masakra. Śmierdzi stratą punktów.

3

No nie mogę już z tego Balde. On nic nie umie.

8

Ale to się trzeba nie znać na piłce żeby Yamala krytykować XD. Jedyny dziś generuje zagrożenie. Raphinha mega słabo, Pedri nawet jak na niego też bez szału, co najwyżej poprawnie.

0

@norbi77 @FCB24 No i jak tam twoje oburzenie że ktoś to kwestionuje?

1

Haha ter Stegen jaki wkurwiony XD

0

Ja pierdolę taki spalony to żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?