partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja pierdziele Martin co ty odwalasz
0
Jak Balde może popsuć takie łatwe podanie???
0
@BarcaKings965212 Ostatnio grał, nic nie pokazał ;)
0
@Eto'o9 R10 Yamal sam gra inaczej, nie ma dynamiki. Tu nie ma Kounde nic do rzeczy.
0
Yamal z tamtego sezonu leci w tej sytuacji dalej i rozrywa obronę rywali, a tutaj od razu próba tego fałsza…
0
Fermin i ten jego platfus
0
@Who_you_mam Ale Lewy paradoksalnie już tego nie robi i kopie gorzej XD
0
Fermin to piłkarz który z perspektywy samej gry kompletnie nic nie daje. Ratuje go to, że ma czutke do tego jak się ustawić żeby czasami coś strzelić. Po za tym? No słabizna.
1
Gdzie się podział dynamiczny Yamal? Każda akcja taka sama. Przyjmuje piłkę i albo wycofuje, albo jakaś wrzutka. Rzadko kiedy co innego, mało dryblingów, mało sprintów
1
Święcicki jak podsumował hahah XD
1
Rafa obecnie bije te karne 100 razy pewniej niż Lewy
0
@4drian0 Odpowiedział dlaczego go tak zabolała dupka po tym jak jego symulator kuriera nie wygrał tytułu gry roku?
0
Fermin nie zasługuje ostatnimi występami na 1 skład i to w takim meczu.
0
@AmigoBlancos Przecież Marchwiński jest bardzo dobrym komentatorem.
1
@andbarca Daj spokój. Z tym typem nie ma co nawet dyskutować.
5
I ci idioci tam po takim nurze skandują negreira XD
Banda durniów
2
@blakkudium Wyjeb*** w pizdu latem
0
@Aragorn33 Mówisz, że chowaną murawa jednak jest do bani? ;)
1
Ale ten Romero to jest debil. Messi jak skończy to tej Argentynie już nie będzie się dało kibicować pod żadnym względem.
2
Oby tylko więzadła nie poszły bo masakra
2
Wirtz asysta, Isak gol. Żyjemy w matrixie
1
@xavi890 Ale mnie to już nie interesuje czy on go tam wygryzie czy nie. Zresztą on i tak chciał odejść w lato.
1
@esem91 Widzę, że każdy z tych skoczków to trochę burak. Gorsze wyniki mają to nawet już zwykłe pytanie są problemem. Żyła w tym wszystkim króluje...
0
Niech daje Aston Villa nawet i 5 baniek i pożegnać bez żalu. Byle zejść z tej jego pensji.
0
Elanga co ca ciul. 2 miał do podania...
7
Teraz zaczęliście już dzielić konferencje na 3 części? XD Bo to o Rafie równie dobrze mogło być dodane do tego artykułu. Ciekawe kiedy nastąpi moment w którym jedno pytanie i jedna odpowiedź to będzie już artykuł, a każdy kolejny taki zestaw kolejnymi. Potem jeszcze na upartego można zrobić tak, że jedno pytanie to jeden artykuł, jedna odpowiedź to kolejny artykuł i tak dalej ;).
1
@blakkudium Żadnego Holendra do pomocy już tu nie chce
0
@tbas Z Interem jak dostał „szansę” to odmówił :)
2
Po sytuacji z Interem jest skreślony. Zresztą sam fakt, że on jest praktycznie wiecznie kontuzjowany, a jak przychodzi reprezentacja to dostaje magicznego ozdrowienia jest już mocno zastanawiający.
0
@Kazragore Wersji na ps5 brak