2

Ja pierdziele Martin co ty odwalasz

0

Jak Balde może popsuć takie łatwe podanie???

0

@BarcaKings965212 Ostatnio grał, nic nie pokazał ;)

0

@Eto'o9 R10 Yamal sam gra inaczej, nie ma dynamiki. Tu nie ma Kounde nic do rzeczy.

0

Yamal z tamtego sezonu leci w tej sytuacji dalej i rozrywa obronę rywali, a tutaj od razu próba tego fałsza…

0

Fermin i ten jego platfus

0

@Who_you_mam Ale Lewy paradoksalnie już tego nie robi i kopie gorzej XD

0

Fermin to piłkarz który z perspektywy samej gry kompletnie nic nie daje. Ratuje go to, że ma czutke do tego jak się ustawić żeby czasami coś strzelić. Po za tym? No słabizna.

1

Gdzie się podział dynamiczny Yamal? Każda akcja taka sama. Przyjmuje piłkę i albo wycofuje, albo jakaś wrzutka. Rzadko kiedy co innego, mało dryblingów, mało sprintów

1

Święcicki jak podsumował hahah XD

1

Rafa obecnie bije te karne 100 razy pewniej niż Lewy

0

@4drian0 Odpowiedział dlaczego go tak zabolała dupka po tym jak jego symulator kuriera nie wygrał tytułu gry roku?

0

Fermin nie zasługuje ostatnimi występami na 1 skład i to w takim meczu.

0

@AmigoBlancos Przecież Marchwiński jest bardzo dobrym komentatorem.

1

@andbarca Daj spokój. Z tym typem nie ma co nawet dyskutować.

5

I ci idioci tam po takim nurze skandują negreira XD
Banda durniów

2

@blakkudium Wyjeb*** w pizdu latem

0

@Aragorn33 Mówisz, że chowaną murawa jednak jest do bani? ;)

1

Ale ten Romero to jest debil. Messi jak skończy to tej Argentynie już nie będzie się dało kibicować pod żadnym względem.

2

Oby tylko więzadła nie poszły bo masakra

2

Wirtz asysta, Isak gol. Żyjemy w matrixie

1

@xavi890 Ale mnie to już nie interesuje czy on go tam wygryzie czy nie. Zresztą on i tak chciał odejść w lato.

1

@esem91 Widzę, że każdy z tych skoczków to trochę burak. Gorsze wyniki mają to nawet już zwykłe pytanie są problemem. Żyła w tym wszystkim króluje...

0

Niech daje Aston Villa nawet i 5 baniek i pożegnać bez żalu. Byle zejść z tej jego pensji.

0

Elanga co ca ciul. 2 miał do podania...

7

Teraz zaczęliście już dzielić konferencje na 3 części? XD Bo to o Rafie równie dobrze mogło być dodane do tego artykułu. Ciekawe kiedy nastąpi moment w którym jedno pytanie i jedna odpowiedź to będzie już artykuł, a każdy kolejny taki zestaw kolejnymi. Potem jeszcze na upartego można zrobić tak, że jedno pytanie to jeden artykuł, jedna odpowiedź to kolejny artykuł i tak dalej ;).

1

@blakkudium Żadnego Holendra do pomocy już tu nie chce

0

@tbas Z Interem jak dostał „szansę” to odmówił :)

2

Po sytuacji z Interem jest skreślony. Zresztą sam fakt, że on jest praktycznie wiecznie kontuzjowany, a jak przychodzi reprezentacja to dostaje magicznego ozdrowienia jest już mocno zastanawiający.

0

@Kazragore Wersji na ps5 brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?