7

Teraz zaczęliście już dzielić konferencje na 3 części? XD Bo to o Rafie równie dobrze mogło być dodane do tego artykułu. Ciekawe kiedy nastąpi moment w którym jedno pytanie i jedna odpowiedź to będzie już artykuł, a każdy kolejny taki zestaw kolejnymi. Potem jeszcze na upartego można zrobić tak, że jedno pytanie to jeden artykuł, jedna odpowiedź to kolejny artykuł i tak dalej ;).

1

@blakkudium Żadnego Holendra do pomocy już tu nie chce

0

@tbas Z Interem jak dostał „szansę” to odmówił :)

2

Po sytuacji z Interem jest skreślony. Zresztą sam fakt, że on jest praktycznie wiecznie kontuzjowany, a jak przychodzi reprezentacja to dostaje magicznego ozdrowienia jest już mocno zastanawiający.

0

@Kazragore Wersji na ps5 brak

2

@PatrychoO On w ogóle klaty nie ma XD

4



XD nie dziwi mnie, że Vince koniec końców skończył z takimi zarzutami

2

@Kessie To nieprawda

3

@Luciano99 Też racja.

2

@BORO_12 Ciężki temat ogólnie. Szkoda, że my nie umiemy wypożyczać też sensownie piłkarzy jak np. robi to Chelsea.

0

@Safrani Ale to chyba wersja kolekcjonerska. A taka zwykła?

0

Baldur's Gate 3 istnieje w wersji pudełkowej? Czy tylko cyfrowa?

0

@Technik Chodzi o obecnych? Myślałem, że ogólnie z jego kariery.

5

Zagrał beznadziejnie

0

@Technik Jaki jest ten pełny ranking? 5 kierowców z F1? Alonso, Hamilton, Vettel, Verstappen i... Schumi?

0

@PatrykBarca No i kim ty chcesz to neutralizować? Anemicznym De Jongiem?

1

I tak zagra. Zresztą bez niego w pomocy nie ma szans wygrać z Villarrealem u nich na stadionie.

0

@juarez XDD wyrównana walka. Dobra weź co ty w ogóle wygadujesz. Trafiłem chyba na fanboja Conora co musi zakłamać rzeczywistość.

0

Widzę AS i dalej nie czytam tego ścieku

0

@juarez No a nie? Obijał go na luzie bez większego tempa, raz nawet jak mu mocniej przyłożył to go łapał rękawicami.

1

@ViscaelBarca2007 Ta walka trochę potrwa, bo AJ będzie tego chciał. Trochę jak z Floydem i Conorem, gdzie Mayweather przedłużał walkę żeby więcej z reklam spłynęło.

1

@Eklerek Z Neweyem robi teraz mistrza.

3

Szkoda, że w tym śmierdzącym Katarze.

1

Jak wybierze Robert MLS i akurat Chicago to się mega zdziwię. Przecież tam srogo pizga.

1

Zrzucić tam bombę i byłby spokój

0

@Disco_taverna A może jak był Negreira to dostawali tyle samo, a teraz jak już nie ma to wszystko wróciło do "madryckiej normy"?

2

Mam nadzieję, że Laporta tak kiedyś dla jaj wyjdzie na jakąś konferencję z bilansem rzutów karnych dla Realu i Barcelony w ciągu ostatnich 5 czy tam 10 lat ;)

0

Ale ten ich bramkarz to jest knypek XD

1

@Frimpong Pierw ty z dupy coś o złotej piłce piszesz, a potem masz pretensje że ktoś też zaczął jakiś inny temat w odpowiedzi XD. Ja tylko odpowiedziałem na pytanie. Jeszcze sobie oznaczasz "kolege" w wątku żeby ci herba dał? XD
Klasyczny Rust

0

@Frimpong Wciąż byłaby bardziej zasłużona niż dla Bellinghama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?