partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Jeźdźcy apokalipsy
0
@SelloutCrowd Skąd pomysł, że mają dokupić Haalanda?
1
@Stinger_ Nie wchodź z nim w dyskusję. To jakiś madrycki szkodnik XD
0
@buglikos On to wiecznie połamany
0
@APTAPT Co do Pascala, to zatrudnienie go było może i kontrowersyjne, ale gość to fachowiec 1 klasa. Jedna minimalna przegrana w 1 meczu, reszta to same wygrane.
6
Nie wiem czy Borek mówił, ale jak coś Real miał potężne braki kadrowe. Tak tylko przypominam ;)
2
Już widziałem ten scenariusz. Nadejdzie końcówka, gol na 2:2, potem 3:2 i może nawet 4 na dobicie
0
@macio_944 Czemu? Każda zmiana miała sens. Foden beznadziejny, Cherki już wypompowany, Haalan po tej piłce w jaja nie swój.
3
A u nas z ławki muszą wchodzić 17 latkowie XD. Guardiola wpuścił luźne ponad 200 baniek XD
0
Foden dziś jest beznadziejny
0
Świetny jest Cherki. Bajeczna technika.
1
Real to jeszcze wygra 4:2
4
Borek już 10 raz podkreśla, że Real ma braki kadrowe.
0
@SelloutCrowd No i zero wyglądu
0
Może i City prowadzi, ale po prostu im się poszczęściło. W moim odczuciu ich gra w obronie to jeden wielki chaos, równie duży co u nas. Tylko Guardiola tam wydaje co okienko po 100 mln+, my takich możliwości nie mamy. Guardiola gra po raz enty na Real, a dalej nie wyciąga z tych meczów wniosków i zostawia im hektary wolnego miejsca. To już nie sezon 22/23 gdzie miał w epickiej formie Rodriego, KDB i Gundo.
0
Całe City XD co oni odpierdalaja XD
0
@Gibbon_FCB Są w dużo lepszym.
0
Jak City tego nie wygra to Guardiola po prostu nie umie na nich grać.
1
Ten sam komentator co wczoraj, o panie…
To ja włączam na TVP
1
@Czajka90 No akurat urazy wjechały mocno, ale tylko Arsenal mogło spotkać coś takiego XD
1
@Czajka90 Niesamowite, że mając tak obstawiony środek obrony skończyliście z mocno rezerwowym pomocnikiem na ŚO XD
0
@Dankho94isback Guler gówno gra będąc razem z Bellinghamem na boisku no i mocno obniżył loty odkąd ten buc wrócił.
0
Na tropie czegoś :v
5
Balde i De Jong zbyt wysokie noty. Reszta ok.
0
@KamQiX Ja uważam, że Fermin to z reguły gra jeden mecz dobry, a potem dwa słabe. Bardzo mnie wkurza jego niechlujność w grze i masa niedokładności.
@PatrychoO
2
Tak to często wygląda. 2 najbardziej nierównych zawodników w zespole.
0
@MessiForeverTheBest No oglądałem cały, wciąż to nie było to samo.
0
Nie dla psa kiełbasa
1
Ogólnie mamy już prawie połowę sezonu i jeśli chodzi o Yamala to póki co on kompletnie nie ma tej szybkości i dynamiki jak w tamtym sezonie. Oczywiście wykręca bardzo dobre liczby i to tylko pokazuje jak genialnym zawodnikiem jest już jako 18 latek, ale jego gra nie jest tak efektowna i efektywna jak w tamtym sezonie. Nie wiem czy to wszystko wina tej pachwiny czy nie, ale jest to powoli już martwiące.
1
@ShawnC Musiał sobie piłkę poprawić, 8 razy, pomocnik rzekomo klasy światowej, zarabiający bardzo (za)duże pieniądze.