0

@marcin62 Jeźdźcy apokalipsy

0

@SelloutCrowd Skąd pomysł, że mają dokupić Haalanda?

1

@Stinger_ Nie wchodź z nim w dyskusję. To jakiś madrycki szkodnik XD

0

@buglikos On to wiecznie połamany

0

@APTAPT Co do Pascala, to zatrudnienie go było może i kontrowersyjne, ale gość to fachowiec 1 klasa. Jedna minimalna przegrana w 1 meczu, reszta to same wygrane.

6

Nie wiem czy Borek mówił, ale jak coś Real miał potężne braki kadrowe. Tak tylko przypominam ;)

2

Już widziałem ten scenariusz. Nadejdzie końcówka, gol na 2:2, potem 3:2 i może nawet 4 na dobicie

0

@macio_944 Czemu? Każda zmiana miała sens. Foden beznadziejny, Cherki już wypompowany, Haalan po tej piłce w jaja nie swój.

3

A u nas z ławki muszą wchodzić 17 latkowie XD. Guardiola wpuścił luźne ponad 200 baniek XD

0

Foden dziś jest beznadziejny

0

Świetny jest Cherki. Bajeczna technika.

1

Real to jeszcze wygra 4:2

4

Borek już 10 raz podkreśla, że Real ma braki kadrowe.

0

@SelloutCrowd No i zero wyglądu

0

Może i City prowadzi, ale po prostu im się poszczęściło. W moim odczuciu ich gra w obronie to jeden wielki chaos, równie duży co u nas. Tylko Guardiola tam wydaje co okienko po 100 mln+, my takich możliwości nie mamy. Guardiola gra po raz enty na Real, a dalej nie wyciąga z tych meczów wniosków i zostawia im hektary wolnego miejsca. To już nie sezon 22/23 gdzie miał w epickiej formie Rodriego, KDB i Gundo.

0

Całe City XD co oni odpierdalaja XD

0

@Gibbon_FCB Są w dużo lepszym.

0

Jak City tego nie wygra to Guardiola po prostu nie umie na nich grać.

1

Ten sam komentator co wczoraj, o panie…
To ja włączam na TVP

1

@Czajka90 No akurat urazy wjechały mocno, ale tylko Arsenal mogło spotkać coś takiego XD

1

@Czajka90 Niesamowite, że mając tak obstawiony środek obrony skończyliście z mocno rezerwowym pomocnikiem na ŚO XD

0

@Dankho94isback Guler gówno gra będąc razem z Bellinghamem na boisku no i mocno obniżył loty odkąd ten buc wrócił.

0



Na tropie czegoś :v

5

Balde i De Jong zbyt wysokie noty. Reszta ok.

0

@KamQiX Ja uważam, że Fermin to z reguły gra jeden mecz dobry, a potem dwa słabe. Bardzo mnie wkurza jego niechlujność w grze i masa niedokładności.

@PatrychoO

2



Tak to często wygląda. 2 najbardziej nierównych zawodników w zespole.

0

@MessiForeverTheBest No oglądałem cały, wciąż to nie było to samo.

0

Nie dla psa kiełbasa

1

Ogólnie mamy już prawie połowę sezonu i jeśli chodzi o Yamala to póki co on kompletnie nie ma tej szybkości i dynamiki jak w tamtym sezonie. Oczywiście wykręca bardzo dobre liczby i to tylko pokazuje jak genialnym zawodnikiem jest już jako 18 latek, ale jego gra nie jest tak efektowna i efektywna jak w tamtym sezonie. Nie wiem czy to wszystko wina tej pachwiny czy nie, ale jest to powoli już martwiące.

1

@ShawnC Musiał sobie piłkę poprawić, 8 razy, pomocnik rzekomo klasy światowej, zarabiający bardzo (za)duże pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?