partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Bardziej pod kątem bycia selekcjonerem. Pewnie czeka na tę posadę.
0
@tbas Haha ciekawe co na to teraz ten pajac z KS? Dalej skandal? XD
0
@Gaucho Klopp to nie jest gość, który rzuca słowa na wiatr. Jasno się określił, że kariera menedżera zakończona.
0
@JimMorrisonFCB FM fajny
1
@Kismeth Mocno przesadzasz
5
@Fabik87 W tej roli to ja totalnie Messigo nie widzę XD. Przecież to się trzeba spotykać z ogromną ilością osób, a Messi jest chyba trochę introwertykiem.
3
Wiadomo, że Mbappe nigdy nie zbliży się do prime Lewego. A nawet past prime Lewy nie jest dużo słabszy od Mbappe w kwiecie wieku.
9
Lewy
Raphinha-Messi-Yamal
Rozmarzyłem się…
1
@Czyhrynski W 2026 Kane, a w 2029 Haaland.
3
@barcelonaLM Imo najlepszy w historii tego sportu. Tylko i wyłącznie zdrowie przeszkodziło wygrać więcej.
0
Ale będzie zesranie o ocenę De Jonga XD. Na szczęście redakcja się nie myli. Ja mu dałem 4.5, ale w sumie ta czerwona odejmuje oczko.
0
@Eto'o9 R10 Z Bernardo jest taki problem, że on na boisku wygląda obecnie jakby ledwo biegał.
1
@Nightraider Nie no jeszcze Martin za dzisiejszego Balde dałby większy upgrade.
0
@Azi Racja, ale w takie brednie to ja akurat nie wierzę. Uważam też, że teoria Darka że to mógł być test zaufania w stronę poprawy stosunków ma sens.
1
Istnieje jakikolwiek inny klub, który stosuje praktyki jak real tylko po to żeby zawodnicy nie jechali na kadrę?
1
Jest błąd w ankiecie. Nie wiem co tam robi odpowiedź "nie".
Messi do mundialu nie będzie miał co robić, a przecież na pewno by chciał być w formie. Gdzie indziej jej nie szlifować, jak nie u nas? ;)
0
@Azi Przecież z artykułu jasno wychodzi, że klub jednak wiedział.
23
Czyli klub nie wiedział, ale jednak wiedział bo udzielił zgody. Fajny clickbaitowy tytuł.
2
@Fabik87 Szczególnie, że do mundialu on nie będzie miał gry, bo w USA przerwa.
0
Komentarz usunięty
2
@tbas Ten oszołom by wszystkich co na niego buczeli do więzienia wysłał
4
Szczerze jestem zdziwiony tym co się dzieje w obozie Realu XD. W lidze dwa razy zgubili punkty, w LM raz. A tam się już czyta o jakimś braku stylu, konfliktach na linii Alonso-Vinicius, Alonso-Valverde XD.
Prowadzenie Barcy czy Realu to jest nie lada wyzwanie, ciągle ta presja i te durne media. Nie ma co się dziwić, że tutaj nikt nie zostaje na dłużej niż 4 sezony.
19
Yamal szybciej wnioski wyciągnął niż Flick xd
0
@ShawnC Plus hamowanie wszystkiego jak się tylko da.
0
@Litman Dlatego to nie jest poziom na Barcelone.
0
@wyrek Oni w tym czasie prowadzą Liga+ Ekstra.
1
@Stinger_ Dlatego nawet dobrze, że ta przerwa na kadrę będzie. Wróci Garcia, wróci Raphinha, bliżej powrotu Pedriego. Oby tylko na reprezentacjach nikt się nie rozwalił.
1
Zmiany Flicka to jest jakaś tragedia. Przebija nawet Xaviego chyba.
0
@Technik Ofensywa Balde jest jak Yeti.
0
Z Bilbao bez pomocy, masakra.