0

@ShawnC Bardziej pod kątem bycia selekcjonerem. Pewnie czeka na tę posadę.

0

@tbas Haha ciekawe co na to teraz ten pajac z KS? Dalej skandal? XD

0

@Gaucho Klopp to nie jest gość, który rzuca słowa na wiatr. Jasno się określił, że kariera menedżera zakończona.

0

@JimMorrisonFCB FM fajny

1

@Kismeth Mocno przesadzasz

5

@Fabik87 W tej roli to ja totalnie Messigo nie widzę XD. Przecież to się trzeba spotykać z ogromną ilością osób, a Messi jest chyba trochę introwertykiem.

3

Wiadomo, że Mbappe nigdy nie zbliży się do prime Lewego. A nawet past prime Lewy nie jest dużo słabszy od Mbappe w kwiecie wieku.

9

Lewy
Raphinha-Messi-Yamal

Rozmarzyłem się…

1

@Czyhrynski W 2026 Kane, a w 2029 Haaland.

3

@barcelonaLM Imo najlepszy w historii tego sportu. Tylko i wyłącznie zdrowie przeszkodziło wygrać więcej.

0

Ale będzie zesranie o ocenę De Jonga XD. Na szczęście redakcja się nie myli. Ja mu dałem 4.5, ale w sumie ta czerwona odejmuje oczko.

0

@Eto'o9 R10 Z Bernardo jest taki problem, że on na boisku wygląda obecnie jakby ledwo biegał.

1

@Nightraider Nie no jeszcze Martin za dzisiejszego Balde dałby większy upgrade.

0

@Azi Racja, ale w takie brednie to ja akurat nie wierzę. Uważam też, że teoria Darka że to mógł być test zaufania w stronę poprawy stosunków ma sens.

1

Istnieje jakikolwiek inny klub, który stosuje praktyki jak real tylko po to żeby zawodnicy nie jechali na kadrę?

1

Jest błąd w ankiecie. Nie wiem co tam robi odpowiedź "nie".
Messi do mundialu nie będzie miał co robić, a przecież na pewno by chciał być w formie. Gdzie indziej jej nie szlifować, jak nie u nas? ;)

0

@Azi Przecież z artykułu jasno wychodzi, że klub jednak wiedział.

23

Czyli klub nie wiedział, ale jednak wiedział bo udzielił zgody. Fajny clickbaitowy tytuł.

2

@Fabik87 Szczególnie, że do mundialu on nie będzie miał gry, bo w USA przerwa.

0

Komentarz usunięty

2

@tbas Ten oszołom by wszystkich co na niego buczeli do więzienia wysłał

4

Szczerze jestem zdziwiony tym co się dzieje w obozie Realu XD. W lidze dwa razy zgubili punkty, w LM raz. A tam się już czyta o jakimś braku stylu, konfliktach na linii Alonso-Vinicius, Alonso-Valverde XD.
Prowadzenie Barcy czy Realu to jest nie lada wyzwanie, ciągle ta presja i te durne media. Nie ma co się dziwić, że tutaj nikt nie zostaje na dłużej niż 4 sezony.

19

Yamal szybciej wnioski wyciągnął niż Flick xd

0

@ShawnC Plus hamowanie wszystkiego jak się tylko da.

0

@Litman Dlatego to nie jest poziom na Barcelone.

0

@wyrek Oni w tym czasie prowadzą Liga+ Ekstra.

1

@Stinger_ Dlatego nawet dobrze, że ta przerwa na kadrę będzie. Wróci Garcia, wróci Raphinha, bliżej powrotu Pedriego. Oby tylko na reprezentacjach nikt się nie rozwalił.

1

Zmiany Flicka to jest jakaś tragedia. Przebija nawet Xaviego chyba.

0

@Technik Ofensywa Balde jest jak Yeti.

0

Z Bilbao bez pomocy, masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?