partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas No wow, jest tak. Ale czy to oznacza że tak będzie zawsze? Ty tylko beczeć potrafisz i narzekać?
6
Uważam, że Flick ma rację. Musimy grać swoje i tyle. Tamten sezon udowodnił, że to potrafimy. Jedyne co trzeba zmienić to po prostu czasami podejście mniej ryzykownie gdy mamy jakiś korzystny wynik.
0
@tbas Obrona jest totalnie bez formy, trzeba będzie liczyć że się niektórzy ogarną, plus to co napisał @ViscaelBarca2007
0
@JimMorrisonFCB Ja się go nie czepiam. Mówię jak jest, dużo daje drużynie, ale mógłby jeszcze więcej gdyby niektóre rzeczy wyeliminował.
2
Dobra koniec końców nie zawsze może być świetnie, a już na pewno nie w Barcelonie ;). Wiadome było, że kryzys przyjdzie i dobrze że przyszedł teraz a nie na wiosnę. Więcej wiary w ten zespół i trenera. Wrócą kontuzjowani to i zaczniemy się rozkręcać. Aktualnie z 3 najważniejszych zawodników dwóch nie gra, a ten co gra sam dopiero się wyleczył i też nie do końca prawdopodobnie. Głowa do góry, będzie dobrze.
0
@Encore W normalnej sytuacji finansowej może, przy sytuacji finansowej Barcy? Nie m. Zresztą jak wróci Raphinha on i tak idzie na ławkę.
1
@JimMorrisonFCB Ale przecież to prawda. Fermin robi dobre liczby, ale karat strasznie niechlujny w swojej grze i chaotyczny. Do tego bardzo często znika z radaru
0
@fracek13 Widac, że patrzysz na futbol płytko. Zupełnie jak fani Cristiano
0
@Fake69 Ale problemem nie są jego powroty, a to jak jest objeżdżany i jaki drewniany z piłką przy nodze.
8
W ogóle ten mecz pokazał jakim stat padderem jest Rashford. Ten gość zupełnie nic nie daje drużynie. Wykupienie go z jego pensją to będzie skrajna głupota.
2
@tbas Ty to zawsze widzę, że jesteś Mesjaszem którego chcą uciszyć
0
@MichuZ44 Na szczęście na mecz z Chelsea do nas wraca już Joan.
2
@tbas No nie ma, bo Raphinha i Pedri mają kontuzje. Reszta to tylko część chóru.
0
@karolup Chyba oszalałeś. W tej formie on się do niczego nie nadaje.
2
Cała obrona jest do przemeblowania. Balde i Kounde ławka, i to bez cienia wątpliwości.
0
@Hosh A var trwał z 3 minuty
0
Fermin… to jest największy samolub w tej drużynie. Nie żaden Yamal czy Rashford tylko Fermin i te dwie asysty z dziś tego nie zmieniają
2
Przecież ten Olmo to chyba żartuję sobie co on gra
3
Brawo Fermin tracimy tylko czas
0
@Coutinho007 On po prostu nie myśli
1
I jak tu Yamalem rotować jak bez niego ani rusz nawet gdy teoretycznie jest bez formy?
6
Jak ktoś krytykuje Yamala za ten mecz i uważa że gra samolubnie to ma zerowe pojęcie o piłce.
0
@Irmscher10 Jakim graniem pod siebie łosiu jak ewidentnie drużyna na nim polega. Cały czas próbuje komuś podać. Nie znasz się to nie komentuj.
0
Nasz taktyka to podanie do Yamala i liczenie, że on coś zrobi. Inni stoją, ja nie wiem o co tu chodzi.
Dokładnie o tym mówię XD
1
Po uj oni grają i się starają jak robią takie gówno
1
@Jakchcesz Ej Mati lubimy już Yamala
0
Już Yamal spoko? Czy dalej nie?
3
Trzecia poprzeczka ja jebe
0
Taktyka Flicka wymaga genialnych wykonawców w każdej formacji. Obecnie to żadna formacja nie daje nic ekstra.
0
@Nightraider On wygląda jak zawodnik Segunda