1

Ale on ma pecha XD. Ledwo wrócił i już jakiś uraz XD

3

Nie rozumiem Flicka. Fermin i Yamal powinni już dziś odpoczywać.

2

Flick wpuść tego Dro no…

0

Vamooos Robercik wraca.
Ogólnie bardzo dobra druga polowa. Celta bezradna.

1

Idealny mecz żeby wpuścić Dro za Fermina któremu nic nie wychodzi dziś. Ale wiadomo że niestety Flick tego nie zrobi

1

No to jak ten Bryan wchodzi na Balde teraz to mamy przesrane

0

Nie wygląda to optymistycznie jak Yamal po prawie każdym zagraniu schyla się i chyba rozciąga.

7

Wy dziś po Olmo ciśniecie? XD
Przecież on dziś rozgrywa poprawny mecz, na tej pozycji cofniętego daje więcej niż Casado. A o Ferminie nic nie napiszecie? Nic dziś dobrze nie zrobił. Każde podanie niechlujne, każde przyjęcie piłki słabe, każdy strzał niecelny. Nawet w pressingu nie pomaga.

0

@tbas Nom. Sam też złamał linie przy golu na 2-2 i sam potem stanął w miejscu zamiast kryć.

0

@BORO_12 Obecnie Martin dałby więcej od niego w obronie. W ofensywie podobnie, bo te ofensywne umiejętności Balde to powoli stają się jak Yeti.

0

@tbas Teoretycznie bo De Jonga to nawet defensywnym pomocnikiem nazwać nie można. Rozgrywającym też go nazwać nie można, bo co to za rozgrywający podający do najbliższego. Właściwie kim on jest na tym boisku konkretnie? Chyba nikt tego nie wie.

3

Balde nie powinien nawet wychodzić na drugą połowę. Gość nic nie ogarnia. O De Jongu to mi się nawet nie chce już pisać, bo wszystko zostało napisane i dowody tego są dziś na boisku.

0

@BORO_12 Problemem jest bardziej system i brak dobrego DMa, bo De Jong nim nie jest. A z obrony jak już to bym powiedział, że największe problemy to boki obrony. Eric dziś coś tam ogarnia, ale Balde jest beznadziejny.

2

Zaraz 3-3 to nawet się nie cieszę

1

Dzień w którym ten łak De Jong opuści ten klub powinien być świętowany jak trofeum.

0

De Jong łamie linie XD
Najgorszy zawodnik na boisku

1

Co w bramkę to gol. Ręcznik

1

@Virusk3 Na uj mnie ten kaktus?

0

Ten de Jong pośle kiedyś jakieś ryzykowne podanie do przodu? Czy tylko do najbliższego?

1

Podoba mi się dziś Olmo jako ten cofnięty pomocnik. Daje znacznie więcej niż Casado.

0

Fermin beznadziejne przyjęcie

0

Nie wierzę w to!!!!!!!!!

1

Leci Rashford do kontry, a De Jong spowalnia po czym traci piłkę. Mam już dość tego piłkarza, tak jest zawsze.

0

Brawo Rashford leszczu…

0

Lewy odkąd do nas przyszedł z Bayernu oduczył się strzelać karne. Dosłownie każdy jego karny u nas to zawał, a w Bayernie na pewniaka ładował.

0

Lewy jak znowu nie trafisz to kończ
Ledwo

0

Mbappe już by ustawiał piłkę

0

Klopp oglądając to jeszcze z emerytury wróci XD

0

Doku co za gol

1

Wyrobił się ten Doku, pamiętam przez pierwsze dwa sezony to była taka ciamajda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?