partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale debile już zdążyły pojechać po Yamalu, a przewodzi jak zawsze ten Kubica z temu
0
@Pedri16Future Oni chcą za niego 100 baniek i pewnie niewiele mniej dostaną XD
0
Kurs euro 1.35 na Newcastle XD. Chyba przesada
0
Co za brednie. Yamal kur** wózkiem sobie jeździ i za nim pościg zabezpieczający XD. Nie mogę czytać takich bzdur, aż mnie skręca.
W ogole ten artykuł niby o Flicku, a potem standardowo strzały w Yamala, bo to się sprzedaje i jeszcze w Laporte na odchodne XD
4
Salah ze ci nie wstyd
4
Serio się dziwicie, że Trenta buczą? XD
0
Real to wyrówna
1
Wchodzi zdrajca
2
Salah musi afro na nowo zapuścić żeby wrócić
0
Swoją drogą to dobry mecz Wirtza dziś.
0
Messiemu za podobne dali kiedyś czerwo
0
Jak będzie spalony to nie wytrzymam
2
W końcuuuuu jazda z nimi
1
@tbas Co Ty pleciesz
3
Ręce tego bambaryly po prostu są liczone jako nogi
2
Real ma zawsze takiego farta, ja jebe
0
Nudne te mecze póki co
2
Kane idealnie pasuje do Barcy. Świetny napastnik.
1
Mac Alister miał piłkę na 1:0 i nawet w bramkę nie trafił
2
PSG kolos na glinianych nogach :D
1
@Encore Powinni go pogonić z tej ligi. Niewdzięczny bananowiec.
0
@cules100pro Bo tak jest jak składem lepionym na trytytki musisz grać o najwyższe cele przy ogromnej presji ze strony mediów i kibiców, co też jest poniekąd normalne bo to Barcelona.
0
@Derean Nawet nie odpisuj temu odklejeńcowi, szkoda klawiatury.
0
@Nightraider Nie wiem, może jakaś arabia. Nieważne kto, oby byle kto.
0
Weź się Laporta sam wyślij do tej Afryki, razem z Deco i tym swoim szwagrem.
5
@Dieselzor Yamala? A co tam robi Palmer? BellingCham? To ich tam nie powinno być, a Ty się dowalasz do Yamala. Niebywałe…
8
Widać, że go to po ludzku boli, bokser niedoceniony a zasługuje na to by być. Mam nadzieję tylko, że to uczucie przekuje w jeszcze lepszą grę, a nie gorsza. Vamos Rafa!
0
Lubię go, ale niech go jakoś już wypchną w zimę. I tak pożytku nie ma, a listę płac obciąża dość mocno.
0
@FCBMati10 A to może. Mówiąc szczerze ostatni tydzień nie byłem na bieżąco.
0
@zadafcb To jest aż dziwne. Swoją drogą NBA miało mniej ciekawy okres przez lata 2020-2023, powiedzmy. Teraz według mnie powinno być tylko lepiej.