0

1. Jak to jest, że ludzie się znowu nabrali na De Jonga, a gdy kontrakt już załatwiony to wszystko wraca do ustawień fabrycznych?
2. Jak długo jeszcze będą prawie wszyscy udawać, że Gerard Martin to jakikolwiek poziom na Barcelone, bo nim zdecydowanie nie jest?

0

@Chada Ogólnie fajne są te azjatyckie auta ale wypuszczane na rynek amerykański.

0

@Tatazolwinia Pedri może być i mózgiem i sercem drużyny. Tylko problem w tym że inni przestali mu pomagać. Jakby uwierzyli, że Pedri zrobi za nich wszystko, a oni tylko spiją śmietankę.

2

Co to znaczy gdy Pedri jest odcięty od gry? Piszącemu artykuł zalecam obejrzenie meczu jeszcze raz i zastanowienie si z kim ten Pedri miał grać? Z beznadziejnym De Jongiem? Jeszcze gorszym Olmo? Nie istniejącym Ferranem? Czy może z przeszkadzającym Lewym? Albo może miał podawać sam sobie? Pedri w tej drużynie robi wszystko. A niektórzy zawodnicy chyba za bardzo na nim polegają i mu w ogóle nie pomagają z myślą „Eee tam Pedri za mnie ogarnie”.

1

@kejdzi Kiedy? Obronił bodajże jeden strzał i to ze spalonego. Poza tym nie zrobił nic ekstra.

0

Kounde zbyt wysoko, Araujo zbyt wysoko, De Jong zbyt wysoko, Olmo zbyt wysoko, Ferran zbyt wysoko, Lewandowski zbyt wysoko, a przy tym Partaczim to już odpłynęliście. 4? Chyba was z całym szacunkiem ale pogrzało.

Swoją drogą pierwszy raz widzę żeby ktoś z zawodników dostał od użytkowników równe „1”. Także gratuluję Lewandowski i od razu pytanie, miał ktoś już tak? Oczywiście wy musieliście się wyłamać i mu podnieś ocenę o 0.5 niewiadomo za co. Tak to w trzech rubrykach byłyby same 1.

1

@macio_944 Nasza linia obrony byłaby przeciw jemu bezradna…

1

@Fake69 No tak, ale co to ma do rzeczy? Ty twierdzisz, że prawo nożny nie zagra dobrze na pół lewym. Ja uważam, że się mylisz i to bardzo.

6

@Faro Przecież PSG nie do końca wykorzystało naszą wysoką linię obrony. Po prostu nam zabrali piłkę.

0

No zawsze grasz przeciwko nam, zawsze.

0

@Fake69 Jestem ci w stanie wymienić wielu prawo nożnych którzy grali na pół prawym i grają dalej i też mega ogarniają. Chcesz?

0

@Karol145 Zobaczymy z czasem. Dla mnie Rashford po prostu zbyt dużo nie ogarnia.

1

@Fake69 Straszne, gra na pół prawym stoperze, a na pół lewym to poprzeczka do nie przeskoczenia…

1

@severius Jeden z najgłupszych wpisów jaki widziałem o Yamalu. Gratuluję.

2

@TaughtMule Ten Kwiecień w ogóle nie ogarnia piłki

0

@Karol145 Rashford stat padder. Nabija statystyki, ale z samej gry to wnosi niewiele. Podobnie było z Felixem.

0

@barteq @Pnog37 Z PSG było już to samo. Znam ten schemat. Ja się nie nabiorę

0

@barcelonaLM Teraz trzeba się będzie dalej z nim bujać do 2029.

2

To kto się nabrał na "super" formę De Jonga? Trzeba było powalczyć o kontrakt to coś tam się postarał, coś pobiegał, coś powalczył, czasami zagrał jakiś dobry mecz. Nowy kontrakt uzgodniony? Powrót do ustawień fabrycznych. Truchtanie, odpuszczanie piłek, brak walki i jeszcze wymóweczki że on to już zmęczony sezonem XD
Nabrałem się dwa razy na niego, ale nie teraz i już nigdy więcej. On i Ter Stegen to ostatni "jeźdźcy apokalipsy" w tym klubie. Z nimi w kadrze nie wygramy LM.

1

@BorzyKrzys W twoim FMie

6

@JanuszKorwinMikke Skończ już trollować typie

0

Szczęsny: 3
Kounde: 1.5
Araujo: 1
Cubarsi: 2
Martin: 2.5
De Jong: 1.5
Pedri: 6
Rashford: 5
Olmo: 1
Ferran: 1.5
Lewandowski: 1

Eric: 4
Balde 3
Partaczi: 1
Christensen: 3

0

Dlatego już sobie truchtasz? Czy może dlatego, że "wywalczyłeś" nowy kontrakt? Wypchnąć tego lenia w lato, marzenie...

0

Strzelił gola i... w sumie to tyle. To tego zmarnował jeszcze setke. MVP? Nie zasłużył.

1

@kundee Grasz tragicznie

1

@pt9 Nie do końca mi nawet chodzi o ofensywę. Kounde to wiadomo, że nie jest wirtuoz i to co osiągnął to w 99% zawdzięcza ciężką pracą. On nigdy w ofensywie dobry jakoś tam nie był, po prostu jakoś tam czasami dawał radę i teraz widać, że też głównie dzięki współpracy z Yamalem. Ale zawsze był w miarę pewny w defensywie. A teraz? Objeżdżany cały czas, do tego zrobił się bardziej elektryczny niż zawsze. Piłka mu się odbija od nogi za każdym razem. No jest po prostu dramat i tyle. Na ten moment nie zasługuje na pierwszy skład. W pierwszym musi grać Eric za niego.

7

6. Araujo to parodia piłkarza.
7. De Jong znów to zrobił. Znów nabrał większość kibiców. Kontrakt ugrany to znowu można przełączyć tryb na bycie piątym kołem u wozu.
8. Nasz atak bez Yamala i Raphinii to poziom La Liga 2, nawet z Rashfordem który coś tam daje drużynie.
9. Nasza kadra poza once de gala wieje po prostu przeciętnością co dobrze widać teraz, a nawet to once de gala ma spore braki.
10. Na tego Partacziego to szkoda było nawet tych 2-3 mln. Kolejny jakiś Messi z temu.

1

@FiscaelBarca Daj spokój. Typek jakiś odklejony jest.

2

Serio zwolnili Cecherza z Wieczystej? Ten typ nie ogarnia chyba, że wszystko zawdzięcza jemu. Kto nowym trenerem? Znowu jakiś celebryta jak Peszko? Idiotyczna decyzja.

0

@cules100pro Chwilowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?