partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Real zostaje rozbity przez Atletico, my zostajemy rozbici przez drużynę z budżetem placowym poniżej miliona euro, która prawie spadła z ligi.
0
@JimMorrisonFCB No i co z tego? Wszystkie tragiczne. Jak ma tak strzelać to niech lepiej odda piłkę innym.
0
Nasz skład poza once de gala wieje biedą i przeciętnością. Przy tylu kontuzjach widać to aż za bardzo. Ten nasz atak to jest poziom la liga 2.
0
@bartekvisca co bronił? Pilke ze spalonego?
1
Druga połowa całkowicie zawalona przez emeryta i Szweda z temu. Lepiej iść już na spacer się przewietrzyć. Co za tragedia.
0
@wyrek Ale to Flicka pytaj, nie mnie czemu zagrał 90 minut jak kondycji miał na 60.
0
@Aragorn33 No jak co się dzieje? Zobacz nasz atak i kogo brakuje. Mamy śmiesznie przeciętną kadrę poza pierwszą 11.
0
Komentarz usunięty
7
I tu ludzie tutaj widzieli jakiś problem w Yamalu czy nawet Raphinhii. No to macie swój wymarzony atak bez tej dwójki. Jedyny Rashford coś czasem zrobi dobrze i Ferran od święta mu się coś uda od tego sęka. Reszta chłam i poziom mułu.
2
Flick zmiana Ferran zamiast Lewego przegrał już ten mecz kompletnie
0
Kogo on tam widział na tym skrzydle? Ja pierdolę…
0
Thank you and good luck. Arabia czy tam mls czeka.
1
Dlaczego w ogóle został na boisku ten Lewy zamiast Ferrana
2
Piłka na strzał, on do lewej i wycofuje XD
0
Lewy do zmiany. On totalnie nic nie daje. Niech chociaż Ferran zagra na swojej pozycji, może coś wciśnie.
2
De Jong znowu prawie wszystkich oszukał XD. Kontrakt już uzgodniony? Uzgodniony to można wrócić do grania chłamu i truchtania. Mnie ten piłkarz już nigdy nie nabierze, choćby skały srały.
0
O co chodzi z tym Kounde? Gość w ciągu 3 miesięcy zszedł z absolutnie topowego poziomu do poziomu tartaku
1
Znowu nie wyszliśmy na drugą połowę. Co to ma być.
3
Gość drugi raz w ciągu minuty fauluje tak samo Olmo i nic, żadnej kartki.
0
@adamek20151 No co co? Jak on to przyjął, jak podprowadził, jak uderzył. Wszystko źle
4
@barteq Ronaldo gadał dokładnie takie same bzdury
0
Ja pierdziele Lewy…
Mbappe robi z tego gola.
2
Drugi mecz z rzędu pokazujący, że De Jong grał pod nowy kontrakt XD
2
Ale mnie już denerwuje Lewy z tymi pietkami na siłę. Co to jest? On chyba myśli, że to jakaś gierka na orliku.
0
Wiadomo, że remontada będzie bo Sevilla jest beznadziejna w obronie, ale my też. Taka 1 połowa nigdy nie może się powtórzyć, najgorsza jaka widziałem za Flicka. Do zmiany w przerwie od razu bez dwóch zdań Araujo i Kounde jeśli chcemy uniknąć katastrofy. Za nich Eric i Christensen. Potem też szybko Balde aby dodać siły ognia.
0
@JanuszKorwinMikke W lidze gra nie zachwycała XD, grali jeszcze lepiej niż w poprzednim meczu. A pamiętasz w jakich okolicznościach odpadli z PSG? No chyba niezbyt. Skończ pisać te bzdury.
0
Kounde zgubił mape czy rywalizuje z Araujo o miano najgorszego na boisku?
0
@JanuszKorwinMikke A jaka była ta końcówka w Bayernie? Gnietli każdego. Z LM odpadli bo im Lewy wypadł, a i tak byli dużo lepsi od PSG. W pucharze odpadli rezerwami.
0
Ciśnie nas drużyna co ma budżet płacowy poniżej miliona, z czym do ludzi?
0
Ile jeszcze ten Gerard Martin. Tragedia