9

Real zostaje rozbity przez Atletico, my zostajemy rozbici przez drużynę z budżetem placowym poniżej miliona euro, która prawie spadła z ligi.

0

@JimMorrisonFCB No i co z tego? Wszystkie tragiczne. Jak ma tak strzelać to niech lepiej odda piłkę innym.

0

Nasz skład poza once de gala wieje biedą i przeciętnością. Przy tylu kontuzjach widać to aż za bardzo. Ten nasz atak to jest poziom la liga 2.

0

@bartekvisca co bronił? Pilke ze spalonego?

1

Druga połowa całkowicie zawalona przez emeryta i Szweda z temu. Lepiej iść już na spacer się przewietrzyć. Co za tragedia.

0

@wyrek Ale to Flicka pytaj, nie mnie czemu zagrał 90 minut jak kondycji miał na 60.

0

@Aragorn33 No jak co się dzieje? Zobacz nasz atak i kogo brakuje. Mamy śmiesznie przeciętną kadrę poza pierwszą 11.

0

Komentarz usunięty

7

I tu ludzie tutaj widzieli jakiś problem w Yamalu czy nawet Raphinhii. No to macie swój wymarzony atak bez tej dwójki. Jedyny Rashford coś czasem zrobi dobrze i Ferran od święta mu się coś uda od tego sęka. Reszta chłam i poziom mułu.

2

Flick zmiana Ferran zamiast Lewego przegrał już ten mecz kompletnie

0

Kogo on tam widział na tym skrzydle? Ja pierdolę…

0

Thank you and good luck. Arabia czy tam mls czeka.

1

Dlaczego w ogóle został na boisku ten Lewy zamiast Ferrana

2

Piłka na strzał, on do lewej i wycofuje XD

0

Lewy do zmiany. On totalnie nic nie daje. Niech chociaż Ferran zagra na swojej pozycji, może coś wciśnie.

2

De Jong znowu prawie wszystkich oszukał XD. Kontrakt już uzgodniony? Uzgodniony to można wrócić do grania chłamu i truchtania. Mnie ten piłkarz już nigdy nie nabierze, choćby skały srały.

0

O co chodzi z tym Kounde? Gość w ciągu 3 miesięcy zszedł z absolutnie topowego poziomu do poziomu tartaku

1

Znowu nie wyszliśmy na drugą połowę. Co to ma być.

3

Gość drugi raz w ciągu minuty fauluje tak samo Olmo i nic, żadnej kartki.

0

@adamek20151 No co co? Jak on to przyjął, jak podprowadził, jak uderzył. Wszystko źle

4

@barteq Ronaldo gadał dokładnie takie same bzdury

0

Ja pierdziele Lewy…
Mbappe robi z tego gola.

2

Drugi mecz z rzędu pokazujący, że De Jong grał pod nowy kontrakt XD

2

Ale mnie już denerwuje Lewy z tymi pietkami na siłę. Co to jest? On chyba myśli, że to jakaś gierka na orliku.

0

Wiadomo, że remontada będzie bo Sevilla jest beznadziejna w obronie, ale my też. Taka 1 połowa nigdy nie może się powtórzyć, najgorsza jaka widziałem za Flicka. Do zmiany w przerwie od razu bez dwóch zdań Araujo i Kounde jeśli chcemy uniknąć katastrofy. Za nich Eric i Christensen. Potem też szybko Balde aby dodać siły ognia.

0

@JanuszKorwinMikke W lidze gra nie zachwycała XD, grali jeszcze lepiej niż w poprzednim meczu. A pamiętasz w jakich okolicznościach odpadli z PSG? No chyba niezbyt. Skończ pisać te bzdury.

0

Kounde zgubił mape czy rywalizuje z Araujo o miano najgorszego na boisku?

0

@JanuszKorwinMikke A jaka była ta końcówka w Bayernie? Gnietli każdego. Z LM odpadli bo im Lewy wypadł, a i tak byli dużo lepsi od PSG. W pucharze odpadli rezerwami.

0

Ciśnie nas drużyna co ma budżet płacowy poniżej miliona, z czym do ludzi?

0

Ile jeszcze ten Gerard Martin. Tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?