partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Ale mając jeszcze Rashforda mógłbyś docelowo rotować tam czasami między Yamalem, a Raphinhą. Żaden ze szkółki się nie przebił, bo postawili właśnie na Szweda. Mnie tylko chodzi o to, że napastnik był bardziej potrzebny moim zdaniem, mogli go nawet wypożyczyć. Teraz to mleko już rozlane. Płacić za niego z 30 baniek gdzie dalej nie będzie gwarantem jakości przy naszej sytuacji finansowej to zbyt duże ryzyko.
0
@Pomimo27 Większy niż Hamilton kiedykolwiek.
6
Oby tak dalej. Oni tam wszyscy przerastają tę ligę bez cienia wątpliwości.
0
@BORO_12 I Raphinha który też tam zagra, i dużo talentu w szkółce.
1
@BORO_12 Postawili na kogoś po więzadłach na pozycji którą mamy obsadzoną
2
Barcelona przespała ten transfer. Villarreal zrobił sprytny deal i teraz ten zawodnik nie będzie do kupienia za 2-3 mln a za o wiele więcej.
0
@malicinho Saliba, Gabriel, Van Dijk, Marquinhos, Bastoni.
I w takiej kolejności.
1
@mekston A czemu nikt nie bierze pod uwagę, że zwalniano nawierzchnię, ale piłki były szybsze? Niech sobie ktoś spojrzy na ten tenis lat 80 czy 90. To był bardziej badminton.
2
Jaki kur** faul? XD gość ledwo rękę położył
Co to jest za liga
0
@kamiVeB On już zszedł
0
Ale mnie wkurwia ten Bellingham. Gość w czepku urodzony.
1
Jeszcze po łapach XD. Ten klub ma pakt z diabłem
7
Barcelonie takiego czegoś by nigdy nie gwizdnęli XD
1
Ten Gueye to jest jakiś impostor. Z kim on gra?
2
Gość miał całą bramkę a kopnął w krótki róg który był cały zasłonięty
0
@Faro Po prostu nie widzę błysku w jego grze. Gra strasznie bezpiecznie.
0
Co za frajer!!!
1
Ten Masturbinio potrafi coś poza zejściem na lewą do wrzutki i zrobieniu wątpliwej jakości „fake shota” z przełożeniem do prawej aby podać do najbliższego?
2
@barcelonaLM Idol…
0
Co te Villarreal takie rezerwowe?
3
Estevao świetnie wejście
0
@TR3YWAY A La Liga to nie jest ogórkowa liga obecnie?
1
Fajny meczyk, ale pewnie skończy się 1:1
0
@Eklerek Wirtz rzuca kilka tych spoko piłek, ale potem reszta wszystko psuje
1
@tbas Liverpool wtopił, bo przedłużył kontrakt ze swoim najlepszym zawodnikiem w historii. Ale brednie…
1
Co ten Salah odwala, tragedia
7
@wpwelement A jak jeden typ na temat wyścigu f1 wrzuca wpis co sekundę to już nie jest spam? A pisanie o typerze co 8h to spam? XD
0
Ale ten Kerkez to jest placek. Gość nie ma podjazdu do Robertsona
0
@TR3YWAY Caicedo zdecydowanie
4
Caicedo TOP. Najlepszy potencjalny partner pod Pedriego do naszej formacji.