0

@BORO_12 Ale mając jeszcze Rashforda mógłbyś docelowo rotować tam czasami między Yamalem, a Raphinhą. Żaden ze szkółki się nie przebił, bo postawili właśnie na Szweda. Mnie tylko chodzi o to, że napastnik był bardziej potrzebny moim zdaniem, mogli go nawet wypożyczyć. Teraz to mleko już rozlane. Płacić za niego z 30 baniek gdzie dalej nie będzie gwarantem jakości przy naszej sytuacji finansowej to zbyt duże ryzyko.

0

@Pomimo27 Większy niż Hamilton kiedykolwiek.

6

Oby tak dalej. Oni tam wszyscy przerastają tę ligę bez cienia wątpliwości.

0

@BORO_12 I Raphinha który też tam zagra, i dużo talentu w szkółce.

1

@BORO_12 Postawili na kogoś po więzadłach na pozycji którą mamy obsadzoną

2

Barcelona przespała ten transfer. Villarreal zrobił sprytny deal i teraz ten zawodnik nie będzie do kupienia za 2-3 mln a za o wiele więcej.

0

@malicinho Saliba, Gabriel, Van Dijk, Marquinhos, Bastoni.
I w takiej kolejności.

1

@mekston A czemu nikt nie bierze pod uwagę, że zwalniano nawierzchnię, ale piłki były szybsze? Niech sobie ktoś spojrzy na ten tenis lat 80 czy 90. To był bardziej badminton.

2

Jaki kur** faul? XD gość ledwo rękę położył
Co to jest za liga

0

@kamiVeB On już zszedł

0

Ale mnie wkurwia ten Bellingham. Gość w czepku urodzony.

1

Jeszcze po łapach XD. Ten klub ma pakt z diabłem

7

Barcelonie takiego czegoś by nigdy nie gwizdnęli XD

1

Ten Gueye to jest jakiś impostor. Z kim on gra?

2

Gość miał całą bramkę a kopnął w krótki róg który był cały zasłonięty

0

@Faro Po prostu nie widzę błysku w jego grze. Gra strasznie bezpiecznie.

0

Co za frajer!!!

1

Ten Masturbinio potrafi coś poza zejściem na lewą do wrzutki i zrobieniu wątpliwej jakości „fake shota” z przełożeniem do prawej aby podać do najbliższego?

2

@barcelonaLM Idol…

0

Co te Villarreal takie rezerwowe?

3

Estevao świetnie wejście

0

@TR3YWAY A La Liga to nie jest ogórkowa liga obecnie?

1

Fajny meczyk, ale pewnie skończy się 1:1

0

@Eklerek Wirtz rzuca kilka tych spoko piłek, ale potem reszta wszystko psuje

1

@tbas Liverpool wtopił, bo przedłużył kontrakt ze swoim najlepszym zawodnikiem w historii. Ale brednie…

1

Co ten Salah odwala, tragedia

7

@wpwelement A jak jeden typ na temat wyścigu f1 wrzuca wpis co sekundę to już nie jest spam? A pisanie o typerze co 8h to spam? XD

0

Ale ten Kerkez to jest placek. Gość nie ma podjazdu do Robertsona

0

@TR3YWAY Caicedo zdecydowanie

4

Caicedo TOP. Najlepszy potencjalny partner pod Pedriego do naszej formacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?