0

@axegrinder A pamiętasz tamten sezon?

1

Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś więcej.
Bardzo mnie dziś zawiódł De Jong, spodziewałem się po nim czegoś więcej, a ta żółta kartka go już w ogóle hamuje do końca praktycznie. Pedri gra sam w środku.
PSG gra rezerwowym atakiem, a nasza obrona i tak jest zesrana po całości. Cubarsi na ten moment nie zasługuje na 1 skład.
Olmo totalnie nic nie daje w tym meczu.

2

Oni grają rezerwowym atakiem, a i tak są ciężary. Obrona zesrana po całości.

1

PSG lepiej pressuje niż my. Dziś De Jong nie daje rady, Pedri gra sam w środku.

0

Ale wylew. Cubarsi masakra

3

Mbappe już by ustawiał piłkę

0

To Neves nie gra?

0

@adamek20151 Ale mi chodzi od początku o to, że on jest MŁODY. My młodych nie mamy.

0

@adamek20151 W topowych klubach nie mamy nikogo poza Lewym, Szczęsnym i Zielińskim, którzy już swoje lata mają.

0

@esem91 @Luciano99 Ale napisałem przecież że był, na chwilę ale byl.

0

@PatrykBarca No masz teraz w PSG, nie mówię że ich jest masa, ale co jakiś czas się ktoś pojawia. Był Zinchenko, nawet ten Mudryk też, chcociaz wiadomo totalny nie wypał ale no był.

U nas jest ta sam gwardia od lat, Zalewski może jedynie żeby go podciągnąć(ale szkolony nie w PL) no i bramkarze to akurat u nas regularność.

0

@Kgorecki2500 Ja tam mam over 1.5 bramki na podbitkę…

0

Ukraina w miarę regularnie dostarcza jakiegoś piłkarza do topowego klubu, teraz jakiś SO w PSG. A tamtędy bieda, korupcja i jeszcze wojna teraz. Tymczasem my, totalna bieda.

0

Jedyna moja obawa to Martin. Na jego stronie Hakimi i jakiś inny szybki murzyn. Nie wróży to dobrze.

0

Jeśli Rashford będzie dziś odpuszczał w pressingu i nie będzie mu się chciało to niech wraca od razu do United.

0

@matirix20 Na ławce jest

0

@Who_you_mam Na prawej obronie, ewentualnie na DMie. Na LO też wygląda mizernie.

1

@regatta52 Plus myśl, że jak jeszcze przeżyjesz jutro, to już piąteczek. Fajne uczucie.

4

Nie rozumiem pchania Erica na środek. On tam gra akurat najgorzej i jest niepewny.

0

Szczęsny robi dziś karniaka?

0

Gruby, sufit ci na łeb upadł?

5

@aldewir Mitrut i Wieszczycki

0

Zrobiłem dzisiaj 2 królewicze. To musi być jakiś znak, jak mi dziś kupon nie wejdzie to już nigdy…

5

@Comentateiro Tak ma, można i trzeba zlać ten katarski twór

2

@mordini123 Nieźle, kupi całe 20 osób

0

Nie wiedziałem, że na loże honorowe wpuszczają ludzi lekkich obyczajów

0

Czyli wrócimy w styczniu

0

@zadafcb Dramat

0

Każdy mecz, nudaaa

0

@clyde Fajny serial, lepsze Squid Game.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?