partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od przyszłego tygodnia gry się zmieniają w ps plusie? A ja Sobiecha hogwarta dopiero zacząłem grać :/
4
Laporta ma jeszcze z 30 godzin na rejestrację, a tu dalej nic. Pizza jeszcze nie dojechała i na głodnego nic nie robi?
41
@Comentateiro Weź się zastanów co ty właśnie porównałeś typie…
0
@Kredon Nawet nie gadaj…
5
Zaproponowali chociaż 1 mln? Czy dla nas standardowo oferta „weźmiemy za darmo”?
0
@APTAPT Żydzi rządzą światem, niestety. Szczególnie ci z USA
6
Już wiem czemu ten malarz ich tak nienawidził…
0
@FcPortoFan1999 R9 = Ronaldinho > Zidane
0
Ale to będzie wstyd jak oni Szczęsnego nie zarejestrują.
1
@ini_barca Jaka bańka? Premier League nigdy nie padnie? Tam zawsze będą ogromne pieniądze, które będą chętnie wydawane przez właścicieli. Jakiś zbankrutuje? Żaden problem, bo znajdzie się nowy ponieważ posiadanie klubu w PL to prestiż.
5
Legia jest cienka jak sik pająka
1
Legia nic tu nie ugra
0
@CurryTheGoat30 Chociaż sporo dupczy
1
A na uj mnie ten kaktus?
1
@escarabajo Chodzi mi o Genk
0
Haha co on odwalił
Strzał ala Ramos
1
@escarabajo Lech ma najgorzej
0
@Luciano99 Przecież Lech na żałosna ofensywę, pomoc też niewiele lepsza
0
@Sysia11 To sam jest sobie winny. Wiedział pół roku wcześniej do jakiej ligi trafi i kiedy. Mógł przygotować swoje ciało do tego.
2
@Sysia11 Jak ten Echeverri przez pół sezonu ledwo 60 minut zagrał w beznadziejnym City na tamten moment
0
@Aragorn33 Na 4 miesiące ma wpisane, więc 40%
0
@michal26 Zdajesz sobie sprawę, że Rashford w United grał najlepiej jako LS, a najgorzej jako 9?
7
@D10SLEO Idealne na Wilanów
0
Następny pajacyk
1
Co to był za karny XD
0
Enrique przegrał prawie już ten mecz wystawiając taki skład jaki wystawił. 4 napastników, 2 pomocników gdzie w sumie 1 bo ten Emery to jest placek.
Teraz skład bardziej zrównoważony i już 2-2
0
@Piotr,1985 Ekspert się odezwał. Chevalier to bardzo dobry bramkarz. Dollar to nigdy błędu nie popełnił?
0
No to nikt nas w tym sezonie już nie zatrzyma
0
PSG szybko się skończyło
0
@Pnog37 Newcastle bardzo słabe? Jesteś na bieżąco?