4

@kuz Gościu ty jesteś jakiś odklejony? Jakie ty scenariusze wymyślasz XD

1

W ogóle pis w świętokrzyskim gorszy wynik i to wystawiając Jareckiego tam XD. Przecież to jest dla niego poniżenie i kompromitacja. Tusk go tam tym Giertychem ograł.

0

@macio_944 Jarek jest już stary. On tam wszystko trzyma w ryzach. Nie wiadomo czy za 4 lata będzie miał jeszcze zdrowie do polityki, bez niego ta partia upada.

1

@pioz123 Będzie 34 z groszami

80

Wrocławska pizzeria co wczoraj dostarczała ludziom pizzę co stali w kolejkach dziś bije rekordy zamówień. Ludzie zamawiają pizzę, płaca z góry, nie zostawiają nawet adresów. Wszystko w ramach podziękowań ;)

0

@Crystal37 To działaj ;)

0

Czuć tej mróz dzisiaj. Wszystko prawie topnieje

2

A pomyślcie co by było gdyby Kosiniak nie dogadał się z Hołownią. Czekałyby nas kolejne 4 lata z dyktatorem

13

Ale to jest satysfakcjonujące jak sobie co jakiś czas odświeżam stronę z wynikami w robocie i widze coraz niższy procent przy pisie :)

8

@michal26 Nie dawaj mu atencji nawet XD

0

Ta ostatnia niedzielaaaaaa

2

@michal26 Michał, weź napij się meliski ;)
Trzecia droga i PO już razem we dwoje maja więcej niż pis

1

@Androchem Poczułem się urażony. Mam nadzieje, że nasza latynoska za to odpowie…

3

@Sysia11 Gotowa na prace w niedziele?

6

Sysia i Crystal, ależ by to było małżeństwo! Pis, Jarek na ścianach, Argentyna, Messi, szczęśliwa rodzina, każdy socjal pobierany. Pasują w 100%

0

@michal26 Pamiętaj, że gov tez jest jeszcze pod rękoma pisiorów ;)

0

pisiory już spadają na gov ;)

1

@Luciano99 Ale wiadomo o którego geniusza chodzi ;)

12

Niesamowite jak ten typ z Messim na profilowym próbuje zabłysnąć i każdy go olewa XD

0

@MarFan Chwytają się wszystkiego czego mogą XD

0

Dalej nie wiadomo czy ich rządy są obalone czy jeszcze nie XD

0

Jarek liczy osobiście, że tego late poll jeszcze nie ma?

13

Ulubione zespoły Sysii: FC Barcelona, Argentyna, Prawo i Sprawiedliwość

0

@FcPortoFan1999 Z nikim. Nikt się nie będzie z nimi układał. Jakby lewica poszła z nimi w koalicję naplułaby swoim wyborcom w "ryj".

0

Wy z tą koalicją Lewicy z Pisem to tak na poważnie? XD Przecież to jest niemożliwe

1

Nadchodzi "Przez ostatnie 8 lat..." 2.0?

1

@kanver_ Czyli znowu pis? ;)

0

@GeneralXavi Jeszcze macie jakieś nadzieje? :D

2

Żoliborzanin emerytura w wariatkowie? Chyba już najwyższy czas

1

@MessiForeverTheBest Ona już podobno o Tusku miło mówiła XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?