partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać nam Celtic jak za starych dobrych lat
1
Dalej nie rozumiem dlaczego w pewnym momencie nie mogło do nas trafić United i Inter XD
1
City nie dość, że co roku gra z tymi samymi to jeszcze zawsze mają banalną grupę
0
@Antajbandaj Jak w każdym roku
0
@Antimadridista_WR Pamiętam jak wtedy z nami nie trafił na pustą XD
4
UEFA się lituje nad biednym Denzelem XD
2
Spokojnie z tym Porto. Już raz nas portugalski klub oklepał solidnie XD
0
Czemu Inter nie mógł iść do nas?
8
@Medium To jest niesamowite, że tak toksyczny typ nie ma perma XD
2
@Kuba_1 A ja myśle, że z sensem. De Zerbi coś z niego wyciągnie i wróci może odmieniony. U Xaviego nic by się nie zmieniło.
31
„Bredzisz madrylu” wyraża więcej niż 1000 słów
1
@MesQueUnClub96 W jego snach wciąż Warszawa?
3
@hayek Po prostu macio jest odklejony mocno. Wszędzie widzi konfe i jeszcze jest wyznawcą Donalda.
No i macio żeby ci zabrać argument twój jedyny to od razu z góry ci napisze że nie jestem konfiarzem XD
0
@Kubsoleon No tak Xavi na każdego liczy, że nie potrafi zarządzać kadrą i ma betonową 11. Prawie każdy rezerwowy nigdy u niego się nie rozwinął.
1
@lucca87 Ulubiony numer Frenkiego to 21
3
@Nhyz XDD i tak właśnie wyglądają w praktyce słowa Xaviego „na każdego liczę”.
0
@Gracjan1234 I trener… De Zerbi
5
Brighton? Najlepszy klub w Anglii i bez brudnych arabskich pieniędzy.
0
@Dembele_gora Ja? Dziś totalny luzik i chillera
1
@AllBundy No i git ;)
2
@AllBundy A jednak na niego odpowiadasz ;)
1
@Dembele_gora Sory, zapomniałem dopisać, że nikogo normalnego
25
Nikogo nie obchodzą wasze grupy (:
0
XD a Fresneda w Sportingu
0
@th@les To co po pytajniku usuń i będzie git
0
@Phoenixx No Brighton to bardzo dobra drużyna.
0
@patrix211 Da się zrobić
4
Fati od razu pojechał grać do tego Brighton i negocjować przyjście De Zerbiego na przyszły sezon. Wielki cule! Powodzonka Ansu.
0
Raków wie że przegrywa?
0
@escarabajo I kilka lat sprowadzany z powrotem