0

Dawać nam Celtic jak za starych dobrych lat

1

Dalej nie rozumiem dlaczego w pewnym momencie nie mogło do nas trafić United i Inter XD

1

City nie dość, że co roku gra z tymi samymi to jeszcze zawsze mają banalną grupę

0

@Antajbandaj Jak w każdym roku

0

@Antimadridista_WR Pamiętam jak wtedy z nami nie trafił na pustą XD

4

UEFA się lituje nad biednym Denzelem XD

2

Spokojnie z tym Porto. Już raz nas portugalski klub oklepał solidnie XD

0

Czemu Inter nie mógł iść do nas?

8

@Medium To jest niesamowite, że tak toksyczny typ nie ma perma XD

2

@Kuba_1 A ja myśle, że z sensem. De Zerbi coś z niego wyciągnie i wróci może odmieniony. U Xaviego nic by się nie zmieniło.

31

„Bredzisz madrylu” wyraża więcej niż 1000 słów

1

@MesQueUnClub96 W jego snach wciąż Warszawa?

3

@hayek Po prostu macio jest odklejony mocno. Wszędzie widzi konfe i jeszcze jest wyznawcą Donalda.

No i macio żeby ci zabrać argument twój jedyny to od razu z góry ci napisze że nie jestem konfiarzem XD

0

@Kubsoleon No tak Xavi na każdego liczy, że nie potrafi zarządzać kadrą i ma betonową 11. Prawie każdy rezerwowy nigdy u niego się nie rozwinął.

1

@lucca87 Ulubiony numer Frenkiego to 21

3

@Nhyz XDD i tak właśnie wyglądają w praktyce słowa Xaviego „na każdego liczę”.

0

@Gracjan1234 I trener… De Zerbi

5

Brighton? Najlepszy klub w Anglii i bez brudnych arabskich pieniędzy.

0

@Dembele_gora Ja? Dziś totalny luzik i chillera

1

@AllBundy No i git ;)

2

@AllBundy A jednak na niego odpowiadasz ;)

1

@Dembele_gora Sory, zapomniałem dopisać, że nikogo normalnego

25

Nikogo nie obchodzą wasze grupy (:

0

XD a Fresneda w Sportingu

0

@th@les To co po pytajniku usuń i będzie git

0

@Phoenixx No Brighton to bardzo dobra drużyna.

0

@patrix211 Da się zrobić

4

Fati od razu pojechał grać do tego Brighton i negocjować przyjście De Zerbiego na przyszły sezon. Wielki cule! Powodzonka Ansu.

0

Raków wie że przegrywa?

0

@escarabajo I kilka lat sprowadzany z powrotem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?