partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Nhyz XDD i tak właśnie wyglądają w praktyce słowa Xaviego „na każdego liczę”.
0
@Gracjan1234 I trener… De Zerbi
5
Brighton? Najlepszy klub w Anglii i bez brudnych arabskich pieniędzy.
0
@Dembele_gora Ja? Dziś totalny luzik i chillera
1
@AllBundy No i git ;)
2
@AllBundy A jednak na niego odpowiadasz ;)
1
@Dembele_gora Sory, zapomniałem dopisać, że nikogo normalnego
25
Nikogo nie obchodzą wasze grupy (:
0
XD a Fresneda w Sportingu
0
@th@les To co po pytajniku usuń i będzie git
0
@Phoenixx No Brighton to bardzo dobra drużyna.
0
@patrix211 Da się zrobić
4
Fati od razu pojechał grać do tego Brighton i negocjować przyjście De Zerbiego na przyszły sezon. Wielki cule! Powodzonka Ansu.
0
Raków wie że przegrywa?
0
@escarabajo I kilka lat sprowadzany z powrotem
0
@tbas No wypożyczenie po uju fest ;)
0
@Transu96 Zaawsze można z niej zejść żeby przynajmniej nie być bezrobotnym :)
0
@Encore Weź zmień ten avatar i przy okazji idź na stronę o United już XD. Ewentualnie załóż sobie jakiegoś bloga o Bruno
0
@Sysia11 A jakby był Argentyńczykiem?
1
@Kidd No właśnie
1
Jaki piłkarz po wypożyczeniu odniósł sukces w Barcelonie?
1
@Emhyr @Faro Chyba jak matka Rubialesa się w kościele zamknął i będzie blokował transfer
0
@maroon No tak odwrócona analogia pisowska, masz racje ;)
0
@Transu96 No popatrz i takiego kozaka pożegnali bez żalu, kolejka po niego się ustawia, a on dalej nic nie wybrał? Hmm dziwne
0
Dobra niech ten farmazon z asa już zamknie za przeproszeniem mordę i niech liże dupe swojemu guru ma whatsappie
1
@maciejsonFCB Pomyliłeś z Piasecznym
1
@MesQueUnClub96 Ktoś uczony, w przeciwieństwie do ciebie
3
Jak Piasecki to tylko Andrzej. Ten z rakowa to jakiś placek
0
@maroon No przecież póki co wynik taki, że odpadają z LM XD. LE to nagroda pocieszenia, chociaż bardzo fajna jak na naszą ligę.
1
Czy odpadniecie Rakowa będzie można przypisać jako kolejna porażka pisu?