3

@Nhyz XDD i tak właśnie wyglądają w praktyce słowa Xaviego „na każdego liczę”.

0

@Gracjan1234 I trener… De Zerbi

5

Brighton? Najlepszy klub w Anglii i bez brudnych arabskich pieniędzy.

0

@Dembele_gora Ja? Dziś totalny luzik i chillera

1

@AllBundy No i git ;)

2

@AllBundy A jednak na niego odpowiadasz ;)

1

@Dembele_gora Sory, zapomniałem dopisać, że nikogo normalnego

25

Nikogo nie obchodzą wasze grupy (:

0

XD a Fresneda w Sportingu

0

@th@les To co po pytajniku usuń i będzie git

0

@Phoenixx No Brighton to bardzo dobra drużyna.

0

@patrix211 Da się zrobić

4

Fati od razu pojechał grać do tego Brighton i negocjować przyjście De Zerbiego na przyszły sezon. Wielki cule! Powodzonka Ansu.

0

Raków wie że przegrywa?

0

@escarabajo I kilka lat sprowadzany z powrotem

0

@tbas No wypożyczenie po uju fest ;)

0

@Transu96 Zaawsze można z niej zejść żeby przynajmniej nie być bezrobotnym :)

0

@Encore Weź zmień ten avatar i przy okazji idź na stronę o United już XD. Ewentualnie załóż sobie jakiegoś bloga o Bruno

0

@Sysia11 A jakby był Argentyńczykiem?

1

@Kidd No właśnie

1

Jaki piłkarz po wypożyczeniu odniósł sukces w Barcelonie?

1

@Emhyr @Faro Chyba jak matka Rubialesa się w kościele zamknął i będzie blokował transfer

0

@maroon No tak odwrócona analogia pisowska, masz racje ;)

0

@Transu96 No popatrz i takiego kozaka pożegnali bez żalu, kolejka po niego się ustawia, a on dalej nic nie wybrał? Hmm dziwne

0

Dobra niech ten farmazon z asa już zamknie za przeproszeniem mordę i niech liże dupe swojemu guru ma whatsappie

1

@maciejsonFCB Pomyliłeś z Piasecznym

1

@MesQueUnClub96 Ktoś uczony, w przeciwieństwie do ciebie

3

Jak Piasecki to tylko Andrzej. Ten z rakowa to jakiś placek

0

@maroon No przecież póki co wynik taki, że odpadają z LM XD. LE to nagroda pocieszenia, chociaż bardzo fajna jak na naszą ligę.

1

Czy odpadniecie Rakowa będzie można przypisać jako kolejna porażka pisu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?