partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Daj spokój…
2
A nie co ja gadam. Przecież Orlando ich pick przejęło XD
1
@Encore No mi tutaj chodzi po prostu o pick dla Knicks, do top 10 maja chroniony
0
@koziar Henderson będzie świetny
0
I oby Mavs nie dostali picku w top 10. Dla mnie to chyba najważniejsze w tym drafcie :D
0
@fart No moje Knicks za Ewinga już zawsze będzie przekręcane :/
1
@Medium Ehhh marzenie żeby Frank wypuścił znowu jakiś album.
0
@FCB24 Wróżenie z fusów. Zobacz jak wyglądał KD jak wchodził do ligi i niewiele się w sumie zmieniło. Victor będzie pewnie grał na "4", nie jako center. On ze swoimi gabarytami wygląda właśnie w grze jak Durant, ale jeszcze wyższy. Zjawiskowy talent z niego i ktokolwiek go dostanie to na pewno będzie na niego dmuchał i chuchał. Na pewno się nim odpowiednio zaopiekują.
A sam Zion to ma problemy ze stopą, co przy jego wadze i eksplozywnej grze jakoś mnie nie dziwi. Do tego on nie zawsze się prowadził jak trzeba i był otyły.
0
@BartqRKO Żeby mieć kolejną :D
A pamiętajmy, że jeszcze w loterii jest świetny Henderson, on też ma wszystko do zastania supergwiazdą.
@Encore @czółkovsky
0
@BartqRKO No dowodów takich nie ma wiadomo, ale jest dużo podejrzeń i były już różne historie z jakimiś większymi domysłami. Na przykład Ewing do Knicks, Rose do Bulls czy choćby Zion do Pelicans za to że Davisa puścili do LeBrona.
0
@Encore No jakby w Orlando dostali jeszcze Victora to mają wszystko żeby za kilka lat zdobywać pierścienie jeśli wszystko się dobrze ułoży. Już teraz mają świetny i młody core.
0
@czółkovsky No bo Detroit to organizacja mem XD. Pewnie na koniec kariery dla Popa dadzą Victora, to medialnie też siądzie mocno.
0
@czółkovsky Tak jak ci odpisałem niżej, Houston już za dużo dostali w ostatnich latach, nie wygrają dziś.
0
@czółkovsky Nie no człowieku, za dużo już dostaliście w ostatnich latach, tak samo Detroit. Nie ma szans, że Houston. Pewnie będzie to właśnie Spurs.
0
Jak przewidujecie draft loterię dziś? W ogóle powalone, że takie Orlando w najlepszym przypadku dla siebie może zgarnąć 1 i 5 pick XD
0
@wierbafcb Zwycięstwo Denver
0
@Tridente2015 I dalej uważasz że to dużo? XD
0
@daniel32778 Dobrze potężny ekspercie. Skoro tak mówisz, to tak jest.
1
Niech pali gume
3
@Rust_Cohle Wbił nóż w plecy, taka prawda. Dla takich nie powinno być powrotu.
1
@Sulimo Ale niestety to prawda. Ktoś z rodziną czekał, a nagle wskoczył przed nich bogatszy.
2
@Sulimo Miał lewą wątrobę
1
@Faro Gra 4 w pomocy, bo brakuje kogoś dobrego na lewym skrzydle to woli dorzucać Gaviego do składu, proste.
1
@marcinK0000 Ja myśle, że zazdrościmy dalej Realowi Illarramendiego i postanowiliśmy ściągnąć swojego, tylko jeszcze gorszego i droższego.
3
Komentarz usunięty
1
@Dr_Cabasisi Dobrze, zobaczymy kto w takim razie zostanie zatrudniony na te stanowisko i wtedy ocenimy czy to nie jest żadna strata.
0
Dziwi mnie jak wiele osób pisze, że odejście Cruyffa to niewielka strata, a pisanie że był u nas za nazwisko to już w ogóle absurd.
0
@daniel32778 Gadasz głupoty, to duża strata.
0
@Dr_Cabasisi ??? Nawet nie wiesz jakie Jordi miał kontakty. Ty pewnie myślisz, że był na tym stanowisku dlatego że jest synem Johana.
2
Ten klub się w pełni odbuduje i ustabilizuje może za 20 lat. Dramat po prostu…
Nie zdziwi mnie teraz jak i Xavi stwierdzi, że jemu też już wystarczy.