0

@draxidox Ja mam

4

Łaa Łaa Daro XD

1

Daro Lew legenda

1

Kounde to jest taki elektryk. Gość się nie nadaję na ŚO, PO jest co najwyżej dobrym. 50 mln

6

@Comentateiro I jeszcze Barcelona zabiera znowu jednego z czołowych piłkarzy Bayernowi i to w kwiecie wieku.

0

@Faro Zgłoszone

2

Tuchel nakłamał w CV

1

@Medium Wydałem wczoraj

1

Ma ktoś linka do fame? XD

4

Upadek Bayernu na ten głupi ryj cieszy tak samo jak każdy upadek Realu

0

@Deviler On już myślami w Katalonii

3

Aż wstyd mnie cały przeszedł od dołu do góry jak przeczytałem o tym z rosyjskimi jakimiś podziękowaniami od naszych piłkarzy. Po prostu dno...

2

@DonCarletto Mateo Messi robiący calme na Camp Nou XD

0

@Survier No reprezentacja Enrique to poważny wyznacznik XD. Ja widzę, że ty futbol widzisz swoimi okularami, które są unikalne i to bardzo.

1

Ronaldo Jr. przyszła legenda FC Barcelony.
Mateo Messi przyszła legenda Realu Madryt.

1

@D10SLEO To już nie ten zarząd na takie żarty .

6

@Gaz Na szczęście poza tobą nikt go nie chce

2

Niby fajnie, że Tottenham znowu dostaje w dupę, ale z drugiej strony rośnie obawa że nie wykupią Lengleta

0

@Coutinho007 Goretzka to jest taki typowy wyrobnik. Bez swoich warunków grałby dalej właśnie w takim Schalke. Oczywiście to wciąż dobry zawodnik i przydatny dla drużyny.

2

@Kidd Wiadomo, dobre nawyki warto pielęgnować.

1

@Emhyr Nie zgodzę się. Kane też miewał przestoje w strzelaniu, a Salah też ma więcej asyst niż Harry.

5

@Survier XDDDD muran ty to zawsze chcesz być na siłe kontrowersyjny. Fabinho to od 3 lat gdzieś tylko peakuje w dół, a ten sezon miał wręcz beznadziejny.

2

@michal26 Poka wzory

3

@Emhyr Tak samo jest z Salahem

2

@Coutinho007 A ten, No on jest placek po prostu, tak samo jak był ten Tolisso itd
Bayern też potrafi zaliczać wtopy transferowe, szczególnie wśród pomocników

5

@Kidd Zazdroszczę, bo ja bardzo tego nie lubię XD. Może gdybym miał jakiś bardziej specjalistyczny sprzęt do tego, to by mi się chciało bawić tak że nawet ziarnka piasku by nie było i do tego jakieś lepsze autko :D

3

@MesQueUnClub96 Rozumiem, że wprowadziłbyś też wtedy zakaz wspominania choćby o Haalandzie, a nieposłusznych pod ścianę?

2

@Emhyr Zobaczymy. Według mnie sobie poradzi i zbuduje drużynę, może do wejścia na jeszcze wyższy poziom będą potrzebowali lepszego fachowca, ale już jakieś fundamenty będą, bo teraz są tylko jakieś ruiny XD

2

@Emhyr Prawda jak spojrzysz na Paryż, a to miejsce trudne. Oceniając po Tottenhamie to raczej można go ocenić pozytywnie. Wiadomo, że to nie jest żaden topowy trener, ale też nie jakiś leszcz.

3

@Khajio Przecież ten Rice to usadziłby na ławce Goretzke a nie Kimmicha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?