3

@MesQueUnClub96 Rozumiem, że wprowadziłbyś też wtedy zakaz wspominania choćby o Haalandzie, a nieposłusznych pod ścianę?

2

@Emhyr Zobaczymy. Według mnie sobie poradzi i zbuduje drużynę, może do wejścia na jeszcze wyższy poziom będą potrzebowali lepszego fachowca, ale już jakieś fundamenty będą, bo teraz są tylko jakieś ruiny XD

2

@Emhyr Prawda jak spojrzysz na Paryż, a to miejsce trudne. Oceniając po Tottenhamie to raczej można go ocenić pozytywnie. Wiadomo, że to nie jest żaden topowy trener, ale też nie jakiś leszcz.

3

@Khajio Przecież ten Rice to usadziłby na ławce Goretzke a nie Kimmicha.

2

@Emhyr Dobry trener to poukłada i sobie chłopaki będą pykać. Ta ich kadra ma spory potencjał przecież i wielu tam fajnych zawodników.

2

@pacjentzchoroszczy A według mnie dla nich to i tak dobra decyzja. Carlo z tą kadrą wygrał w dwa sezony wszystko, za rok im schodzą kontrakty weteranów chyba wszystkich i to wtedy będzie czas na zmiany. Przyjdzie pewnie Alonso, który jeszcze sam chce zagrać jeden sezon w Bayerze, teraz na rynku nawet nie ma trenerów do wzięcia, jedynie Nagelsmann.
Zmiana dla zmiany nie ma sensu, a w Realu było to widać na przestrzeni ostatnich lat nawet kilka razy, bo mieliby wtopy.

6

@MesQueUnClub96 To jak każdy napastnik ;)

7

Kimmich in
Wymiana Lewego na Haalanda
Okienko marzeń dla La Rambly, bo @MesQueUnClub96 tworzyłby takie fikołki logiczne jakie ten portal jeszcze nie widział.

1

@MesQueUnClub96 A jakich skrzydłowych uważasz, że możemy kupić? Kto by z miejsca był gamechangerem i jest do kupienia? Jedynym był Leao, ale niestety przedłużył kontrakt.

1

@Coutinho007 Chodzi mi o kwestie fizyczności piłkarzy, a to u Fatiego akurat największy problem.

I kto to jest Kłiząs? XD

2

Już mi narobili ogromne nadzieje…

1

Oho widzę, że Barca wczoraj klasycznie w kosza od Realu w łeb. Jak widać nie tylko w w piłce w Europie jesteśmy frajerami, ale też i w innych sportach. Sory, ale inaczej się tego nazwać nie da, bo Real grał bez dwóch kluczowych swoich zawodników jeśli się nie mylę.

5

@GeraltzKatalonii 60 baniek + Fati, którego sobie mogą tam budować, bo są w tym dobrzy i deal.

3

Okienko z Messim, Gundoganem i Kimmichem to byłaby jakaś totalna abstrakcja XD. Jeśli to się wydarzy to Laporcie powinni pomnik postawić.

1

@BorzyKrzys Jimachel Butordan, to się dzieje

3

@Luciano99 Znam taką jedną co musi wystąpić, ale boje się oznaczać bo jeszcze dostanę bana :/

4

Bardzo lubię Celtics, moja druga ulubiona organizacja w NBA, ale życzę Butlerowi tego pierścienia z całego serca, zasługuje na niego jak nikt inny. Sportowiec jakim bym zawsze chciałbym być czyli bezwzględny terminator.

0

@takisobiektos Wciąż 10>2 XD

0

@Emhyr Torres u nich to by dojebał jak Torres ale Fernando.

0

@Kazragore Po co im Balde jak mają Davisa?

3

Nie no jak można kwartę przegrać 27-2 XD. Ten europejski kosz jest czasami śmieszny xd

0

@FCB24 Tak, ale nie może wtedy zagrać w NBA w tym konkretnym sezonie. Może przystąpić do draftu ponownie za rok jeśli się nie mylę.

3

Pierw to trzeba wyjść z grupy LM :)

15

No cóż, po środowym meczu można było przewidywać, że coś się opóźni albo i wysypie :)

1

@MesQueUnClub_87 18 zł, ale ciężko to nazwać truskawką.

1

@takisobiektos MJ would never

1

@Kidd Ja najbardziej go zapamiętam z mema „Lucas z PSG”.

4

@Emhyr Powiem szczerze, że nawet lepiej.

0

@matirix20 W artykule masz opisane.

0

LeBron to chyba zaliczył dziś najgorszy swój mecz w PO nie licząc finałów z Dallas w 2011. Sam na sam z koszem i mu piłka wypada z rąk albo nie trafia prostego layupa. Do tego jakaś symulka, że niby go Jokic uderzył. No nieładnie panie James XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?