8

Mimo gola Chelsea i tego że pewnie wygrają i tak nie jest źle. Jak wygramy swój mecz to i tak mamy top 8 bo ktoś z pary PSG-Newcastle wypadnie

0

Wyniki są perfekcyjne dla nas. Oby Chelsea też nie strzeliła nic. No i uj strzelili

0

No i mamy top 8 na ten moment. PSG z Newcastle to nawet najlepiej na remis za tydzień i prześcigamy obie te ekipy.

1

Mówiąc szczerze to jak się te wyniki utrzymają mamy pewne top 8. Newcastle ma wyjazd z PSG, a i ten Sporting można jeszcze prześcignąć. Warunek konieczny to z Kopenhagą wysoko wygrać bez straty bramek. Ja myślałem, że już dziś nastrzelaja, a tu takie ciężary. Nie mniej jednak i tak jest bardzo dobrze.

2

Brawo Dani, już wcześniej mu powinien Rashford podać

0

@halfnolife Każdy jest oceniany tak samo

0

Yamal jakby zagrał taki chłam jak Rony to dostałby notę 1 od użytkowników

1

Lewandowski z meczu na mecz jest coraz gorszy

3

Nie ma spalonego

0

W ogóle co do tych rożnych na 1 słupek to wystarczy zobaczyć kto tam kryje. Balde ;)

0

@Veysel Brakuje mu dokładności. Jest mega niechlujny i chimeryczny.

2

Komentarz usunięty

0

Platfus z golem, wow

0

@SinMistico De Jong jest królem takiej gry o której piszesz :)

2

Komentarz usunięty

0

Kataloński Wawrzyniak na lo

2

Mam już dość de Jonga i jego „zaangażowania”. Symbol kompromitacji w Europie

Kounde następny drewniak

1

Balde ty kapciu

1

De Jong i jego krycie :)

0

@Filipem Jest po prostu mega niechlujny

0

Fermin… on ma takiego platfusa że tragedia

1

@michalgajdek Bylo cię widać na trybunach XD

3

@Faro Gdyby nie Flick Dro dalej by siedział w 4 lidze

0

Zachowanie godne szczura

1

Ten mecz z Brugge…

4

Ale piłka nożna jest nudna. No nie jestem w stanie nawet obejrzeć tego Interu z Arsenalem bo ten mecz tak zamula, że tragedia. Poza Barca ciężko obejrzeć już coś innego.

3

Bastoni dawaj do Barcy

0

Jak tam się prezentuje Fati?

0

Wygrają z tym Villarrealem

6

Rodri to już kierunek Arabia chyba po tym ACLu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?