partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mimo gola Chelsea i tego że pewnie wygrają i tak nie jest źle. Jak wygramy swój mecz to i tak mamy top 8 bo ktoś z pary PSG-Newcastle wypadnie
0
Wyniki są perfekcyjne dla nas. Oby Chelsea też nie strzeliła nic. No i uj strzelili
0
No i mamy top 8 na ten moment. PSG z Newcastle to nawet najlepiej na remis za tydzień i prześcigamy obie te ekipy.
1
Mówiąc szczerze to jak się te wyniki utrzymają mamy pewne top 8. Newcastle ma wyjazd z PSG, a i ten Sporting można jeszcze prześcignąć. Warunek konieczny to z Kopenhagą wysoko wygrać bez straty bramek. Ja myślałem, że już dziś nastrzelaja, a tu takie ciężary. Nie mniej jednak i tak jest bardzo dobrze.
2
Brawo Dani, już wcześniej mu powinien Rashford podać
0
@halfnolife Każdy jest oceniany tak samo
0
Yamal jakby zagrał taki chłam jak Rony to dostałby notę 1 od użytkowników
1
Lewandowski z meczu na mecz jest coraz gorszy
3
Nie ma spalonego
0
W ogóle co do tych rożnych na 1 słupek to wystarczy zobaczyć kto tam kryje. Balde ;)
0
@Veysel Brakuje mu dokładności. Jest mega niechlujny i chimeryczny.
2
Komentarz usunięty
0
Platfus z golem, wow
0
@SinMistico De Jong jest królem takiej gry o której piszesz :)
2
Komentarz usunięty
0
Kataloński Wawrzyniak na lo
2
Mam już dość de Jonga i jego „zaangażowania”. Symbol kompromitacji w Europie
Kounde następny drewniak
1
Balde ty kapciu
1
De Jong i jego krycie :)
0
@Filipem Jest po prostu mega niechlujny
0
Fermin… on ma takiego platfusa że tragedia
1
@michalgajdek Bylo cię widać na trybunach XD
3
@Faro Gdyby nie Flick Dro dalej by siedział w 4 lidze
0
Zachowanie godne szczura
1
Ten mecz z Brugge…
4
Ale piłka nożna jest nudna. No nie jestem w stanie nawet obejrzeć tego Interu z Arsenalem bo ten mecz tak zamula, że tragedia. Poza Barca ciężko obejrzeć już coś innego.
3
Bastoni dawaj do Barcy
0
Jak tam się prezentuje Fati?
0
Wygrają z tym Villarrealem
6
Rodri to już kierunek Arabia chyba po tym ACLu XD